اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در شنبه دلسرد یک گردهمایی از مسیر خشونت و از مردم خواست تا به جای استفاده از دموکراتیک گفت: “قدرت دموکراسی نهفته است در این رای گیری نه گلوله.”

این می آید به عنوان یک جمعیت عصبانی شعار ‘Desh Ke Gaddaro Ko, گلی Maaro Saalo Ko” شعار در یک تجمع انتخاباتی در دهلی Narela که در آن Uttar Pradesh وزیر بود مبارزه برای BJP پیش از مجمع سنجی در سرمایه های ملی.

“برادران و خواهران این انتخابات است. در انتخابات درک ارزش هر رای. بزرگترین قدرت دموکراسی رای گیری و نه گلوله. درک قدرت از رای گیری. من آمده اند به درخواست تجدید نظر برای زبان از رای گیری گفت:” Adityanath.

جنجال زیادی فوران کرده است بیش اتحادیه وزیر Anurag Thakur شعار ‘Desh Ke Gaddaro Ko, گلی Maaro Saalo Ko’ (ساقه خائن) چندین بار در حالی که پرداختن به یک جلسه عمومی در Rithala در ژانویه 27. چند منتقدان فشرده در BJP بیش از این اظهارات حتی در زمان ارتباط خشونت آمیز و مقابله به مثل در برابر ضد کا تظاهرات در سالهای اخیر به این شعارها.

اما یوگی نیز انتقادی از این ضد کا تظاهرات در راه خود categorising آنها را به عنوان در حال انجام توسط “دشمنان از هند” حتی ارتباط پاکستان و Aam Aadmi Party (AAP) به این اعتراضات.

“دشمنان از هند که زبان از پاکستان در حال ایجاد اختلال توسط معترض در همه جا” گفت: Adityanath و اضافه میکند: “تظاهرات در برابر کا و یک وزیر پاکستان با انتشار بیانیه ای در حمایت از Kejriwal, آن همه به نظر می رسد در ارتباط است.”

برای بافت پاکستان وزیر فواد Choudhry به تازگی در توئیتر خود نوشت و گفت: “تحت فشار به از دست دادن یکی دیگر دولت انتخابات (دهلی نو در فوریه 8) او (PM مودی) استراحتگاه به مسخره ادعا و تهدید به خطر انداختن منطقه است.”

دهلی مجمع انتخابات برگزار خواهد شد در تاریخ 8 فوریه در حالی که شمارش آرا انجام خواهد شد در فوریه 11.

حکم AAP قفل شده است و در یک مثلثی مسابقه با بی جی پی و کنگره است اما علاقه به حفظ قلمرو اتحادیه.

این Kejriwal-led AAP برنده شده بود 67 کرسی از 70 عضو مجمع 2015 در مجمع انتخابات هجوم همه انتظارات. در حالی که این حزب امیدوار به تکرار عملکرد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im