پوستر پسر برای کار شکار

پوستر پسر برای شکار فرصت های شغلی – شیوه زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:36 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

دیدار بهارات Jethwani است که ایستاده در خارج از Prithvi تئاتر با نشانه ای که می خواند: “من یک بازیگر, استخدام me’

Bharat Jethwani moved from Madhya Pradesh to Mumbai one and a half years ago and juggles the Prithvi outpost with auditions through the day

بهارات Jethwani نقل مکان کرد و از Madhya Pradesh به بمبئی یک سال و نیم پیش و مرتب به Prithvi outpost با ابتدائی از طریق روز

اگر کسی شک دارد که بالیوود است که هنوز هم بزرگترین قرعه کشی برای مردم هجوم آوردند به بمبئی آنها خواهد بود کاملا اشتباه است. صدها نفر آمده در هر روز به دنبال تبدیل شدن به بازیگر/کارگردان/نویسنده/چه-می-شود, در این فیلم mad صنعت.

بهارات Jethwani یک چنین طالب. 21 ساله گرفتار چشم ما زمانی که رسانه های اجتماعی اشاره از او را ترک بازدید از Prithvi تئاتر در هیبت شروع به انجام دور. Jethwani شده است ایستاده در دروازه افسانه ای Juhu تئاتر به مدت سه هفته در حال حاضر برگزاری یک پوستر ساده در دست است که می گوید: “سلام من یک بازیگر. لطفا روش من”.

برای ما ممکن است داستان زیبا از “فشار” است که باعث می شود بالیوود. اما برای Jethwani آن را فقط یک راه دیگر را امتحان کنید و مشاغل و جلب توجه آنهایی که مهم است. “به من گفته شد برای رفتن به Prithvi و شبکه. اما پس از یک در حالی که شما نمی توانید فقط به مردم زمانی که آنها در اینجا برای یک بازی و یا یک وعده غذایی. آنها تحریک شده باشد. و همچنین شما می توانید فقط با افرادی که در حال بناست. آنچه در مورد نویسندگان و کارگردانان که چهره من نمی دانم ؟ شاید آنها در حال انجام چیزهای بزرگ. من می خواهم برای جلب توجه خود را بیش از حد.”

Jethwani به نظر می رسد که متوجه شدم اوایل که اگر او ترس از قضاوت و سپس او ممکن است به عنوان به خوبی بسته کیسه های خود و بازگشت به خود تکنپور, Madhya Pradesh, که در آن او است. این رو تازه جوانی با اطمینان صحبت می کند هر چند او به نظر می رسد محفوظ است. به خانه پدر او یک تاجر برخورد در زنان لوازم جانبی و مادر خانه دار و هر چند در ابتدا آنها سعی کردند به او هشدار می دهند که او تا به حال هیچ پدرخوانده در صنعت آنها ایستاده ، آنها پرداخت اجاره خود را Versova همچنین در سال گذشته کمک کرد تا او با یک عمل جراحی چشم, بنابراین او می تواند به توقف پوشیدن عینک—”هر بار که من رفتم برای استماع آنها از من خواستند که برای حذف عینک من.” کالج ترک تحصیل Jethwani آیا سه سال از تئاتر در بوپال قبل از آمدن به بمبئی در سال 2018 است. “من هرگز پرداخت می شود وجود دارد! پس از آن همه عشق از آن است.” هنگامی که او رسیده بمبئی او ساخته شده ذهن خود را: بیشتر تئاتر تنها وب سایت نشان می دهد و فیلم.

این یک سال و نیم تقریبا 100 ابتدائی آمده اند و رفته اند. او چند تکه در وب را نشان می دهد و فیلم, اما هیچ چیز ارزش نوشتن صفحه اصلی درباره. زمانی که او می شود demotivated—هر چند که اغلب پدر و مادر خود را به یاد او چرا او به بمبئی نقل مکان کرد. “من می توانم هر نوع نقش است. من احمق فکر می کنم من می توانم دیکته آنچه من می خواهم. من واقعا خوب با بازیگری در هر نوع نقش می گوید:” Jethwani که صرف هر شب صرف نیست تستها تمرین خطوط بود که متعلق به یک دختر یا یک پسر در مقابل آینه.

سه هفته گذشته از او شده است ایستاده در Prithvi شده اند جالب است. برخی از مردم او را نادیده گرفت اما برخی از تحسین او ذوق از جمله فیلمسازان مانند Imtiaz Ali گفت که او را به آمدن به دفتر خود و Anurag Kashyap که مشترک شماره یک مدیر ریخته گری. او ساخته شده دوستان با مدیران/نویسندگان و نوازندگان که مکرر کافه و تئاتر, اما او همچنین دریافت برخی از توپخانه ضد هوایی. “فقط دو روز پیش سالمند آقایان اولین بار در زمان یک عکس با من اما سپس در ادامه به سوء استفاده از من و سرزنش من است. او به من گفت این است که راه او کار می کند و که اگر او در زمان پوستر من برای هر کسی مهم است که آنها هرگز می گویند بله. من نمی خواهم به استدلال می کنند بنابراین من فقط آرام نگه داشته.”

Jethwani نیست منصرف. او شده است تماس گرفتن برای حضور در امتحانات ابتدائی تا کنون از او گرفته به تبلیغات استعداد خود را. و او قصد دارد در آن تا کار بیشتر شروع به ریختن در. “برخی از دوستان می گویند:” شما یک هنرمند. این کار را انجام نمی.’ اما این فقط یکی دیگر از راه فروش خودم ؟ نمی کنیم که هر بار که ما برای استماع? ما فروش خودمان و استعداد. من فقط پیدا کردن راه های جدید برای انجام آن است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im