کارگر پستی صرفه جویی از دست رفته کودک نو پا


عکس: شاتر

من نمی دانم در مورد خانواده, اما من ترجیح می دهم تا پایان هفته با برخی از خبر خوب. پس از یک هفته به عنوان خسته کننده به عنوان این یکی من فکر می کنم همه ما نیاز به آن است.

ایسنا گزارش که پنجشنبه صبح در مریلند کارگر پستی کیت رولینز یافت و نجات 2 سال با پسر بچه ای که گم شده بود به مدت 10 ساعت. کودک نو پا, Ethan Adeyemi پیدا شد سرگردان در کنار بزرگراه پابرهنه و لرز. Adeyemi است که اعتقاد به توهمی به دنبال یک فرد بالغ در خارج از خانه و دور زد. خانواده به سرعت به نام پلیس و جستجو آغاز شد با هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر, K9 واحد و آتش کارگران است.

تبلیغات

زمانی که رولینز در بر داشت پسر او همراه او تا در یک سرعت باد قرار می گیرد و او را در ماشین. او به نام پلیس و آنها به سرعت برگرفته کودک است. او گرفته شده بود به یک بیمارستان را برای درمان هیپوترمی و فرستاده شده در بازگشت به خانه با خانواده اش شنبه شب. بسیاری گرفته اند به تماس رولینز یک قهرمان که او به سرعت رد. “دادن شکوه و عظمت به خدا که من قادر به کمک به که در آن زمان خاص و در مکان درست در زمان مناسب. اما یک قهرمان ؟ Nah نه در همه,” او گفت:.

آن است که صادقانه یک معجزه است که Adeyemi شد نه تنها در سلامت خوب است اما یافت می شود توسط یک مرد مناسب و معقول. در حالی که مداخله الهی ممکن است نقش رولینز هنوز هم رفتار ستودنی و قهرمانانه. که به نظر من قطعا شایسته ستایش است. در یک هفته که در آن همه چیز احساس افتضاح را خوب به یاد آوری است که وجود دارد و شایسته مردم وجود دارد. که در هر حال حاضر و دوباره یک داستان می تواند یک پایان خوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de