ارسال حق بیمه: ما بهترین داستان را برای هفته ماه ژوئن 15-21

حسابداری است که هنوز هم در جریان است اما مقامات بر این باورند بیش از یک سوم از این کشور coronavirus مرگ و میر می توان برای ارشد-امکانات مراقبت.

به عنوان دولت قفل شده است برای جلوگیری از ویروس’ گسترش بود و خانه های پرستاری امید به جلوگیری از ورود و حمله به مردم آسیب پذیر در داخل.

ما سوال بود که چه اتفاقی می افتد در پشت آن بسته درها ؟

خبرنگاران جان موری و دیوید Migoya مجموعه ای را به بگویید که داستان در تماس با چند خانه های پرستاری و درخواست از آنها به ما دسترسی به کارکنان خود و رک و پوست کنده صحبت در مورد چالش های زیادی مواجه شده.

Fairacres مانور و آن مدیر Vivage زندگی ارشد, توافق, در بخشی به دلیل آنها محلی به طوری که آنها می دانستند دنور پست بود و اعتماد در کار ما.

که تصمیم گرفت اولین گام مهم اما این داستان می تواند اتفاق نمی افتاد بدون خانواده که او نیز مورد اعتماد ما برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. ما از آنها تشکر می کنم برای آن است.

Fairacres بسیار امتیاز ایجاد ضربه سخت با این بیماری همه گیر. هدف ما این بود که برای نوشتن یک “مارپیچ” داستان. ما امیدواریم که شما به پایان این پروژه است که ما در حال ساخت تنها برای مشترکین با یک درک بهتر از کسانی که زندگی می کردند از طریق این بحران و تاثیر آن بر زندگی خود و عزیزان خود.

مثل همیشه با تشکر از شما برای حمایت از دنور پست و روزنامه نگاری بود.

— Lee Ann Colacioppo ویرایشگر

Fairacres Manor resident Sharon Peterson, inside, ...

Helen M. Richardson, دنور پست

Fairacres مانور ساکن شارون پترسون در داخل یک سفر را از طریق پنجره و سهام ناهار با خواهر کت نلسون راست و برادرزاده او براندون Branan چپ در Fairacres مانور در ژوئن 10 سال 2020 در گریلی.

مرتبط با: شیوع کروناویروس در کلرادو خانه های سالمندان موجب اورژانس فشار به بازرسی همه آنها


Protestors face off with Denver Police ...

Hyoung چانگ دنور پست

معترضان با دنور افسران پلیس در خارج از کنگره آمریکا در دنور در آوریل 28. تظاهرکنندگان راهپیمایی در سراسر مرکز شهر دنور خواستار عدالت برای جورج فلوید یک مردی که در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

معترضان خواستار تغییرات به پلیس. قانونگذاران دولت آن را دستور داد. در حال حاضر کلرادو اجرای قانون باید اجرای تغییرات گسترده در میان همه گیر جهانی است که فلج بودجه, در حالی که همچنین سرکوب ترس در میان رتبه و فایل افسران در مورد مسئولیت جدید خود را.

و با وجود مهلت برای گرفتن آن انجام می شود. بیشتر بخوانید درباره کلرادو جدید پلیس اصلاحات قانون از Elise Schmelzer…


State Rep. Leslie Herod raises her ...

هارون Ontiveroz دنور پست

Flanked توسط رئیس جمهور مجلس سنا Leroy گارسیا (چپ آبی ماسک) و سنا دستیار رهبر اکثریت Rhonda زمینه (حق با بلند گو حرف زدن), کلرادو, دولت تشکر. لسلی هیرودیس افزایش مشت او در یک گردهمایی به حمایت از معترضان در کنگره در تاریخ 2 ژوئن. قانونگذاران ایالتی پیوست آن جمع آوری مسالمت آمیز در غرب مراحل کلرادو کنگره برای معرفی یک لایحه جدید — آن را در حال حاضر قانون با هدف افزایش پلیس شفافیت و پاسخگویی است.

در زمان شلیک شد زنگ زد از نزدیکی دولت و کنگره آمریکا در اوایل شب در مه 28, اکثر قانونگذاران ایالتی کلرادو در حال حاضر سمت چپ برای روز. اما هیچ یک از آنها را اشتباه تغییر در هوا در روز های آینده.

کسانی که عکس های مجروح هیچ کس — و ممکن است از کار اخراج شده از خارج از جمعیت تماشاچیان گفت: — اما صدای خود را فرستاده بسیاری از تکاپوی اطراف و به کاپیتول. در میان آنها بود و دولت تشکر. لسلی هیرودیس دنور دموکرات که ریاست دولت را سیاه دموکراتیک قانونی حزبی.

به عنوان به طور فزاینده وضعیت فرار بازی که در آن عمیق تر از یک درایو در هیرودیس و به زودی به دیگران برای پاسخ به درد و خشم بیان می شود توسط کسانی که در اوایل شدند. نتیجه این شد یک جارو پلیس پاسخگویی اندازه گیری نوشته شده و در نزدیکی رکورد سرعت رسم یک بار غیر قابل تصور پشتیبانی و به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در صبح روز جمعه. بیشتر بخوانید از Alex Burness و Saja هندی…

مرتبط با: 12 صورتحساب کلرادو نمایندگان مجلس به تصویب رسید در سال 2020 است که شما باید بدانید در مورد


راشل الیس دنور پست

Fran Bodine نشسته در کنار یک “تغییر نام استاپلتون برای همه’ پوستر در طول یک تظاهرات در حمایت از استاپلتون محله تغییر نام در پارک مرکزی در شفق قطبی در روز شنبه.

یکشنبه گذشته در پی نقطه عطفی در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در دنور و در سراسر کشور استاپلتون محله نمایندگان اعلام کردند که با حمایت از تغییر نام و تنظیم در حرکت یک سری از آرا و بحث در مورد آنچه که نام جدید باید باشد و چگونه باید تصمیم گرفت. این استاپلتون خانواده می گوید آنها حمایت از تغییر به عنوان شهردار مایکل هنکاک و محله را به توسعه دهندگان.

تاریخی اعلام کرده است بدستآمده شادی و جشن, بلکه سرخوردگی و خشم بیش از این فرآیند است. جزئیات بیشتر از Sam Tabachnik…


AURORA, CO - June 18 : ...

Hyoung چانگ دنور پست

ایونیس Callejas Solano, 22 کلرادو IF گیرنده تصویر در ژوئن 18

دیوان عالی کشور مسدود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 تصمیم برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه باعث جوان کلرادو مهاجران به جشن می گیرند اما نگرانی در مورد چالش های پیش رو. جزئیات بیشتر از الیزابت هرناندز…


Helen M. Richardson, دنور پست

جیانی Benigni با استفاده از یک selfie stick برای گرفتن عکس از خود با همسر استفانیا و دو پسر Emanuele, 11 دوم از سمت چپ و لئوناردو 8 دوم از سمت راست و دیدنی محیط کوهستانی در گور محدوده نادیده می گیرند در پارک ملی کوه راکی در اوت. 5, 2018.

تابستان غیررسمی وارد و پس از اخیر stay-at-home سفارشات بسیاری از Coloradans آماده و در حد نیاز از تعطیلات است. اما نه به این سرعت.

در حالی که کشورهای از جمله کلرادو شروع به بازگشایی رستوران ها و پارک ها و مقامات بهداشت عمومی در حال تشویق Coloradans به نوبه خود تعطیلات تابستانی خود را به staycations. و هنگامی که یک فرد بیرون بروید و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آنها باید لذت بردن از خارج از منزل و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران است.

در اینجا چند چیز به نظر قبل از شما کتاب تعطیلات…


+ از بلوک 162 به McGregor, مربع, دنور توسعه دهندگان باید انتظارات بالا با وجود coronavirus

+ کارآفرین میدارد Juneteenth “روز جشن آزادی” برای راه اندازی جدید ایمان مبتنی بر فن آوری سرمایه گذاری

+ RTD چهره جدید بحران بودجه که خدشه دار طرح برای بازگرداندن خدمات

+ پلیس اعلام جدید “محافظت از همسایه خود” فاز است که اجازه می دهد رویدادهای مهم در برخی از استان ها

+ مشتریان به نوبه خود برای بازگشایی Cripple Creek قمار; Black Hawk مرکزی شهرستان آماده استقبال از بازگشت عمومی

+ دنور کافه ها و رستوران ها با گسترش تابستان پاسیو — دانش

+ الکل takeout, تحویل, خواهد ادامه در کلرادو برای یک سال دیگر

+ کار از خانه: مزایا, معایب و مشکلات بالقوه از آن تبدیل به دائم

+ Shive غالب سنا, جمع آوری اعانه, اما اندرو Romanoff گزارش خود بهترین مسافت

+ سنای آمریکا می گذرد عمده اراضی عمومی لایحه حمایت کلرادو سناتورها

+ Kenneth نمدی آمد به عنوان گی در سن 90 — و او تنها فقط شروع به کار — دانش


مشاهده بیشتر عکس های بزرگ مانند این در دنور پست Instagram account.

Elijah Beauford prepares for an on-air ...

هارون Ontiveroz دنور پست

الیاس <url> آماده به صورت یک در هوا در طول یک مصاحبه مجازی Juneteenth در جشن مشغول Livin Studios در روز پنج شنبه. <url> یک زن 21 ساله رهبر در جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de