ارسال حق بیمه: ما بهترین داستان برای هفته جولای 20-26


آمده نوامبر کلرادو رای دهندگان خواسته می شود به یک تصمیم های غیر معمول: آیا به سفارش دولت حیات وحش مقامات به معرفی گرگ ها به دولت است.

شهروند-آغاز رای گیری, اندازه گیری, است که پشتیبانی نمی شود کلرادو پارک ها و حیات وحش است که انتظار می رود به تصویب تا حد زیادی در قدرت از رای دهندگان شهری در امتداد جلو برد. اما در غرب بخشی از دولت که در آن شکارچیان در واقع می توان به معرفی و دامداران بر روی لبه هستند.

آنها در حال حاضر با احتیاط از تایید که شش گرگ ها ساخته شده اند راه خود را به شمال غربی گوشه ای از کشور خود به خود و ظاهرا گرفته اند تا محل اقامت. آوردن بیشتر گرگ به کلرادو را تهدید می کند گاو خود را — و معیشت خود را. آنها می گویند آن را نیز خطرات ناراحت کننده همکاری بین حفاظت و کشاورزی کمک کرده است که نگه داشتن گسترده عصری برای زمین های توسعه نیافته.

طرفداران استدلال می کنند گرگ ها یک بار بود یک بخش ضروری از کلرادو وحشی زیستگاه و باید بازسازی را به تعادل بازگشت به اکوسیستم.

بروس فینلی ارسال دنور محیط خبرنگار و عکاس RJ Sangosti به تازگی از سفر به شهرستان موفات به صرف زمان با برخی از این دامداران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیدگاه های خود را در بحث فشار برای بازگرداندن یک بار ریشه کن گرگ.

جزئیات بیشتر در مورد آن در پست امروز.

— مت سباستین سردبیر ارشد

Cowboys, who work Dickinson's family ranch, ...

RJ Sangosti دنور پست

کابوی ها که کار T. Wright دیکینسون خانواده در مرتع پرورش احشام گاو را به چراگاه منطقه در نزدیکی Maybell در ژوئن 29 سال 2020 است. دیکنسون خانواده صاحب زمین و اجاره زمین های عمومی در گوشه ای از شمال غربی کلرادو از جمله قطعات در ایالت یوتا و وایومینگ.


Colorado Governor Jared Polis gets tested ...

Helen M. Richardson, دنور پست

کلرادو فرماندار Jared پلیس می شود تست شده برای Covid-19 استفانی کمپبل RN با گشاد گشاد راه رفتن پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از گام جامعه مرکز بهداشت در 18 مه سال 2020 در ویت ریدج.

حتی به عنوان قوانین سست و COVID-19 مورد افزایش کلرادو مرگ و میر ماند نسبتا کم است. اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که گذشته اگر ویروس همچنان به گسترش به طور گسترده ای. جزئیات بیشتر در اینجا…


Colorado Governor Jared Polis makes a ...

دیوید Zalubowski از آسوشیتد پرس

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس باعث می شود یک نقطه در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه تلاش های خود را در برابر جدید کروناویروس شنبه 21 ژوئیه سال 2020 در دنور.

حاکی از سرخوردگی خود را با افراد جوان مست در تنظیمات اجتماعی و افزایش گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز سه شنبه دستور داد که آخرین تماس برای الکل در موسسات ایالت باید حداقل 30 روز بود 10 p. m. در اینجا بخوانید…


A Black Lives Matter supporter, left, ...

Helen M. Richardson, دنور پست

سیاه و سفید زندگی می کند ماده حامی چپ درگیری با یک نرم افزار-پلیس تجمع حامیان وقتی دوئل تظاهرات برخورد مدنی در مرکز پارک در 19 ژوئیه سال 2020 در دنور.

رئیس جمهور دنور پلیس اتحادیه روز چهارشنبه در پلیس رهبری به عذرخواهی برای عدم محافظت از نرم افزار-پلیس تظاهرکنندگان که بسیج در مرکز مدنی در روز یکشنبه بودند و تاخت و تاز کردن توسط ضد داعش است. جزئیات بیشتر در اینجا…


اندی عبور از دنور پست

DENVER, CO – نوامبر 14: پولمن آپارتمان سمت چپ در حال نزدیک شدن به اتمام نوامبر 13 2019. (عکس از اندی صلیب/دنور پست)

دنور میانگین اجاره بها کاهش یافت و بیش از 12 ماه گذشته. بله رفت. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که اتفاق افتاده است. بیش از یک دهه در واقعیت است.

آپارتمان کانون مترو دنور سه ماهه اجاره نظرسنجی ثابت به طور متوسط هزینه اجاره یک محل در هفت شهرستان دنور منطقه در $1,506 فتح کرد گرفته شد یک ماه بین آوریل و ژوئن. که 30 دلار در هر ماه ارزان تر از اجاره به طور متوسط بیش از مدت مشابه سال گذشته 2.1 درصد کاهش زمانی که برای تنظیم نرخ تورم با توجه به انجمن. نرخ خالی در ضمن تقریبا مسطح در بیش از 5 درصد است. جزئیات بیشتر در اینجا…


تصویر

هواشناس مارتی Coniglio یک جزء اصلی از دنور, تلویزیون, آب و هوا برای سه دهه در سمت چپ 9News جمعه یک روز پس از او در مقایسه با, در, رسانه های اجتماعی, فدرال آمريکا در شهرستانها ایالات متحده به نازی ها. جزئیات بیشتر در اینجا…


+ دنور چشم ملی غربی پیچیده بسیاری برای اولین تحریم بی خانمان گاه

+ دنور اجاره قطره برای اولین بار در سال اما آپارتمان در صنعت تمرکز بر روی پتانسیل اخراج بحران

+ آخرین تماس برای الکل در کلرادو خواهد بود 10 p. m. Gov. Jared پلیس سفارشات در آخرین سالوو در برابر COVID-19

+ پس از سال از جنجال که باید منجر شفق پلیس بخش?

+ کلرادو COVID-19 مورد افزایش پنجم هفته هر چند بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند به دور از مارس اوج

+ کلرادو مسائل بازگشایی مدرسه راهنمایی به عنوان Jeffco معلمان فشار پشت در بازگشت به کلاس های درس

+ چرا پاتریک نویل است که انتظار می رود از دست بالای ایران نقطه در کلرادو خانه

+ بچه ها و COVID-19: آنچه کارشناسان را (و نیست) در مورد دانم چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد

+ کلرادو هشدار در 15 استان ها که بازگشایی در معرض خطر است اگر COVID-19 پخش نمی کند

+ رستوران گروه شکایت کلرادو در بخش بهداشت و درمان بیش از محدودیت در ظرفیت ناهار خوری


ما کمک کند: ما می خواهیم به شنیدن از پدر و مادر در مورد چه چیزی بحث در مورد مدرسه در پاییز به نظر می رسد در خانواده خود است. به ما بگویید که در مورد غیر ممکن است تصمیم گیری شما خواسته شده را. ارسال داستان خود را در اینجا و شما فقط ممکن است به نظر می رسد در هفته آینده ارسال حق بیمه.


مشاهده بیشتر عکس های بزرگ مانند این در دنور پست Instagram account.

Khalil Simon, center, plays the sousaphone ...

Helen M. Richardson, دنور پست

خلیل Simon, مرکز, نقش sousaphone با اعضای دیگر از برادران از برنج به عنوان آنها منجر صدها نفر از راهپیمایان گذشته شهرستان گرینوود سالن در جولای 20, 2020, در گرینوود. وسلی شولتز خواننده و نوازنده گیتار با the Lumineers ناتانیل Rateliff و شبانه و روح فضل پیوست و در جمع به مخالفت با این شهر تصمیم به سپر آن افسران پلیس از مسئولیت مدنی است. پس از انجام نوازندگان پیوست تجمع در یک واحد مه در سراسر شهرستان در سالن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de