پورت PSUs حمل و نقل وزارت کمک Rs 52 کرور CSR صندوق PM-مراقبت; کارکنان اهدا یک روز حقوق و دستمزد

کارکنان تمام بنادر بزرگ و PSUs تحت وزارت حمل و نقل رو به جلو آمده اند برای اهدای یک روز حقوق و دستمزد به مقدار Rs 7 کرور به PM-مراقبت صندوق در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

29,027 کارکنان از مجموع 18 اشخاص تحت وزارت حمل و نقل کمک کرده Rs 7,10,00,463 به اورژانس COVID-19 صندوق راه اندازی دولت مرکزی این وزارت روز دوشنبه گفت:. این شامل 12 پورت در وزارت و شش PSUs.

با 6324 کارکنان و یک سهم از Rs 1.27 کرور بمبئی پورت اعتماد است بزرگترین کمک کننده در این فهرست است. 3700 نفر از کارکنان بندر کلکته اعتماد به کمک Rs 1 کرور به PM-مراقبت صندوق.

علاوه بر همه این بنادر و بخش عمومی تعهدات (PSUs) نیز تصمیم به کمک Rs 52 کرور CSR صندوق به جسم.

این جواهر لعل نهرو پورت اعتماد (JNPT) در بمبئی نو ساخته شده است بزرگترین سهم با Rs 16.4 کرور. JNPT هند شماره 1 بندر کانتینری حمل بیش از نیمی از محموله کانتینر در تمام بنادر مهم در هند است.

Deendayal پورت اعتماد در گجرات و Odisha را پردیپ پورت اعتماد به کمک Rs 8 کرور روپیه در هر.

نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق’ (PM-مراقبت صندوق) ایجاد شده است به ارائه کمک به COVID-19 همه گیر مردم تحت تاثیر قرار.

دولت گفته بود که سهم توسط شرکت ها به PM-مراقبت صندوق در نظر گرفته خواهد شد به عنوان CSR هزینه های تحت شرکت قانون است.

تحت شرکت های قانون, کلاس های معینی از سود اشخاص را به صرف حداقل 2 درصد از آنها سه سال به طور متوسط سالانه سود خالص نسبت به مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) فعالیت های خاص مالی. “هر سهم ساخته شده به PM-مراقبت صندوق باید واجد شرایط به عنوان CSR هزینه” شرکت وزیر امور Nirmala Sitharaman گفت: در ماه گذشته.

امور شرکت ها از وزارت صادر کرده است یک یادداشت در مورد این.

“PM-مراقبت صندوق راه اندازی شده است به ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر هر نوع اضطراری و یا پریشانی وضعیت. بر این اساس روشن است که هر نوع کمک به PM-مراقبت صندوق باید واجد شرایط به عنوان CSR هزینه تحت قانون شرکت های سال 2013” وزارت گفت: در تفاهم نامه های صادر شده در مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net