محبوب Infinite ستاره Siya Kakkar می میرد خودکشی

محبوب Infinite ستاره Siya Kakkar در گذشت به علت خودکشی. او بود 16 و ناگهانی شوکه هر کس در اینترنت. طبق گزارش در Zee News, او مرده پیدا شد در محل اقامت خود در شب چهارشنبه. این گزارش همچنین پیشنهاد کرد که او حلقآویز. پورتال نیز گفت: پلیس نشان داد که او شده است در صفحه اصلی با توجه به این مستند شد و از افسردگی رنج می برند بیش از حد.

او مدیر Arjun سارین در بیانیه ای گفت به روزانه که او انجام شده بود خوب workwise. بیانیه خود را به عنوان خوانده شده که “این کار باید با توجه به چیزی شخصی…کار عاقلانه او به خوبی انجام می دهند. من تا به حال یک کلمه با او شب گذشته برای یک پروژه جدید و او صدا طبیعی است. من و شرکت من شهرت کارشناسان مدیریت تعداد زیادی از هنرمندان و Siya روشن بود استعداد. من از رفتن به خانه او در Preet Vihar.”

در حالی که paparazzo ویروسی Bhayani خود نوشت Instagram صفحه “اخبار غم 16 ساله شیرین تیک-toker @siya_kakkar درگذشت خودکشی. قبل از انتشار این صحبت من به او استعداد مدیریت آژانس سر Arjun سارین که فقط صحبت کرد و به او شب گذشته برای آهنگ همکاری و او می گوید: او در خلق و خوی خوب و کاملا صحیح است. حتی او هیچ سرنخی که چه چیزی را اشتباه رفت که او تا به حال برای رفتن در این راه. شما از طریق او ویدئوها و شما می توانید او خیلی خوب در محتوای این واقعا غم انگیز است که او این مسیر را انتخاب کرد. اگر شما احساس افسرده لطفا این کار را انجام نمی.”

در

Siya تا به حال بیش از یک میلیون دنبالکننده در Infinite. او تا به حال حتی شده یک ویدیو را در Instagram داستان فقط یک روز قبل از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de