Police بردن گشت در Tri-County Health پس از “جنگ داخلی” تهدید بیش از coronavirus محدودیت

پلیس در گرینوود در حال افزایش گشت زنی در اطراف این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان پس از, مقامات می گویند که کسی با ارسال یک تهدید ایمیل به دفتر منشی هشدار داد که از یک بلندی “جنگ داخلی” بیش مداوم coronavirus محدودیت.

گرینوود پلیس می گویند که آنها در زمان گزارش روز شنبه از یک کارمند در Tri-County Health دفاتر در 6162 S. بید درایو که گذشت همراه یک بی حرمتی ایمیل اصرار وزارت بهداشت به “END. این مستند. در حال حاضر. و یا در صورت عواقب شدید.”

Tri-County Health extended stay-در-خانه سفارش — پوشش آدامز و Arapahoe, استان ها, اما نه Douglas County — منقضی شب جمعه. Tri-County مقامات اعلام کرده اند آنها را گسترش دهید و تغییر خواهد کرد به ایالت “امن تر-در-خانه” طرح آغاز روز شنبه.

متن ایمیل منتشر شده توسط پلیس گفت: “من می دانم که شما منشی و مسئول این حکم… اما گفتن 9 خرده ستمگران که می خواهند به نگه داشتن قفل بسیاری از کلرادو به (expletive) ، “ما مردم” انجام می شود با این (expletive) (expletive) و شما در مورد شروع یک تیراندازی بدون (expletive) جنگ داخلی. پایان. این مستند. در حال حاضر. و یا در صورت عواقب شدید.”

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس خواسته شده بود در مورد تهدید در طول یک شنبه در کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره. او تشبیه ایمنی محدودیت در طول COVID-19 pandemic به اجرای کدهای سلامت در رستوران ها است که به عنوان مثال می توان تعطیل بیش از هپاتیت C شیوع است.

“تهدید یک جنگ داخلی بیش از کن در کف فروشگاه به شما گفتن که در آن برای ایستادن در takeout خط است که واقعا توهین آمیز به هر کسی که با پشتیبانی از آزادی و آزادی است که ما لذت بردن از در این کشور است.”

فرماندار تاکید کرد که بسیاری Coloradans شده است حمایت از دولت coronavirus محدودیت — احساسات تکرار یک نظرسنجی جدید منتشر شد چهار شنبه — و هر کس خواست برای حفظ در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی از جمله پوشیدن صورت پوشش هنگام رفتن به کسب و کار.

این Tri-County Health Department مدیره بهداشت به شدت خواستار استفاده از ماسک, اما نه به آن دستور داده در سراسر شهرستانهای استان را پوشش می دهد.

“برای چند Coloradans که احساس می کنید که آزادیهای خود را در حال تهدید از من بپرسید آنها نیز خود را به ورزش مسئولیت شخصی برای محافظت از خود و خانواده و دیگران که آیا شما موافق یا مخالف با استان ها که شما می خواهید به پوشیدن ماسک در فروشگاه و لازم است که” پلیس گفت:. “این مهم به عنوان یک موضوع از مسئولیت که آیا شما زندگی می کنند در منطقه ای که به آن نیاز دارد یا نه به پوشیدن ماسک هنگامی که شما در اطراف دیگران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de