PNC Bank, مدیون, سیاه, کارمند $2.4 M پس از او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت


محل کار آزار و اذیت چیزی است که هیچ فرد باید برای رفتن را از طریق, به ویژه هنگامی که آن را در آینده از مشتریان خود را در محل کار.

NBC گزارش های خبری که نیوجرسی داوران دستور داده است PNC بانک به پرداخت Damara اسکات 2.4 میلیون دلار و پس از آن یافت می شود آنها قادر به محافظت از او را از آزار و اذیت جنسی توسط یک مشتری. در اکتبر 2013, اسکات که ترک کار او به دنبال داشت به ماشین خود را توسط پاتریک Pignatello. او شروع شفاهی آزار او قبل از سنگ زنی به پشت او.

تبلیغات

Pignatello تا به حال سابقه اذیت و آزار زنان در بانک و هیئت منصفه حکم داد که بانک PNC قادر به محافظت از اسکات با وجود دانستن این تاریخ است. حتی پس از حمله صورت گرفت بانک در زمان هیچ اقدامی برای منع او از این محل. اسکات یک کارمند در PNC برای تقریبا یک دهه قبل از او را ترک کنید. او تا به حال تجربه های قبلی با سوء استفاده و حمله باعث شد او مبتلا به PTSD. PNC Bank, در بیانیه ای گفت که آن نا امید شده بود با حکم و برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر.

این است که در عین حال یک مثال دیگر چگونه زنان سیاه هستند و حداقل محافظت شده در امریکا است. این مرد تا به حال سابقه اذیت و آزار زنان در این موقعیت و آنها موفق به گرفتن هر نوع عمل است. آنها واقعا هیچ حق بودن “نا امید” توسط حاکم. آنها فقط گرفته مراحل مناسب برای شروع اسکات نمی توانست در این وضعیت قرار داده. این واقعیت است که آنها حتی تلاش برای ممنوعیت او پس از حمله صورت گرفت فقط باعث می شود همه چیز که خیلی بدتر است.

پول نمی تواند خنثیسازی تروما اما من امیدوارم که این فراهم می کند اسکات با برخی از بسته شدن و که او می تواند به طور کامل درمان از این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>