PM 56-inch chest به نظر می رسد 26 اینچ: MP کنگره در Galwan دره رو کردن

صحبت در برخورد خشونت آمیز بین هندی و چینی سربازان در Galwan دره در امتداد لاک سابق اتحادیه وزیر و Rajya سبها MP Akhilesh پراساد سینگ پشتیبانی راهول گاندی در نظر نخست وزیر نارندرا و گفت که 56-inch chest نخست وزیر به نظر می رسد کاهش به 26 اینچ.

صحبت به آنی Akhilesh پراساد سینگ گفت: “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آنچه راهول گاندی گفته است. از یک طرف ما می گویند که اگر یکی از ما jawans مرگ, پس از آن ما خواهد شلیک چهار سرباز ارتش پاکستان. در حال حاضر ارتش چین به کشته شدن 20 نفر از سربازان ما. 56-inch chest نخست وزیر مودی به نظر می رسد 26 اینچ.

“صحبت در دفاع از وزیر Rajnath Singh جلسه با سه سرویس ستاد و رئیس دفاع کارکنان (CDS) Bipin Rawat قبل از روسیه بازدید Akhilesh پراساد سینگ گفت: “وزیر دفاع خواهد شد که اطلاعات در مورد آنچه که در آماده سازی بر روی زمین است. این یک روال نشست. اما پاریس در چین و کشته شدن سربازان ما که مایه تاسف است.”

“از یک سو نخست وزیر ما خسته نمی شود گفت که ما آماده هستیم. اما نوع توهین است که انجام شده است با چین است و توهین به کل کشور است. البته دولت باید تهاجمی گام” سینگ بیشتر گفت.

اوایل امروز کنگره رهبر راهول گاندی دوباره هدف قرار نارندرا نخست وزیر برای بیانیه خود که سربازان چینی نیست مزاحم شدن به سرزمین های هندی و او را به نام `Surender مودی`.

های بین المللی روزانه مقاله با عنوان ” هند سیاست مماشات در قبال چین unravels` در توییتر کنگره رهبر نوشت: “نارندرا است که در واقع Surender مودی”.کنگره رهبر واکنش به ظاهر می آید در پاسخ به نخست وزیر بیانیه در همه نشست روز جمعه جایی که او گفت که `نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما دستگیر شده اند`.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de