سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای در Galwan ولی لنگ تلاش برای obfuscate حقیقت: کنگره

کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala در روز شنبه گفت: این بیانیه که از دفتر نخست وزیر در Galwan دره faceoff است “مذبوحانه تلاش برای obfuscate حقیقت”.

“است Galwan ولی نه بخشی از خاک ؟ چرا دولت نمی آیند و به شدت rebutting چینی ها ادعا می کنند بیش از Galwan دره ؟ اگر سربازان چینی در حال حاضر وجود دارد آن را نه به میزان نفوذ و اشغال سرزمین های هندی? همچنین به همین دلیل است که دولت سکوت در رسوخ در Pangong Tso منطقه” Surjewala خواسته, در بیانیه ای.

“به سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه است که به وضوح یک لنگ تلاش برای obfuscate حقیقت است. اول از همه سازمان بنادر و دریانوردی و دولت باید به وضوح دولت موضع خود را در Galwan دره. به سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه belittles وخامت اوضاع در هند-چین لاک. کارشناسان امنیتی ارتش ژنرال ها و تصاویر ماهواره ای را تایید کرده اند نه تنها یک نفوذ در 15 ژوئن 2020 اما چند رسوخ به و اشغال سرزمین های هندی در Ladakh منطقه “Surjewala گفت.

“در یک rejoinder به سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه کنگره به دنبال توضیحات در ادعایی رسوخ ممکن است بین 5 و 15 ژوئن” او پرسید که چرا خواسته بودند برای ترمیم وضعیت موجود ساخته شده است.

“اگر وجود دارد هیچ دیگر نفوذ به خاک هند, چگونه بودند, چینی, حاضر, “در اعداد بزرگ” و یا چرا بازسازی “status quo ante” بودن یا خواستار “مشارکت” و “اوایل قطعنامه” که به دنبال?”, گفت: Surjewala.

با اشاره به بیانیه وزارت امور خارجی مورخ در ژوئن 17, او پرسید: “اگر سربازان چینی در حال حاضر در خاک هند, چرا MEA harping در متارکه و د تشدید اواخر به عنوان در 17 ژوئن 2020?”

او در ادامه گفت که شواهدی وجود دارد از نیروهای نظامی در چندین منطقه در Galwan دره و Pangong Tso منطقه است که باید آورده تحت عنوان “مشارکت” و “د-تشدید”

“اطلاعات ما این است که هیچ گونه مشارکت تکمیل شده توسط چینی ها و در نظر غیر قانونی خود را ادعا می کنند به کل Galwan دره تعهد نهفته در دولت برای حفاظت از تمامیت ارضی” کنگره رهبر گفت.

Surjewala اعتراض به ساعت مودی به افزایش به چالش حفاظت از امنیت ملی است.

“ما صمیمانه اصرار بر نخست وزیر به دنبال ‘راج دارما” و به چالش افزایش حفاظت از ‘امنیت ملی” و “تمامیت ارضی’.”

بیست و سربازان هندی خود را از دست داده زندگی می کند و در صورت خاموش در Galwan دره در ژوئن 15-16. آن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.

هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در برخورد خشونت آمیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de