PM صندوق امداد ‘منحرف’ پول به راجیو گاندی بنیاد در طول UPA رژیم: BJP رئیس JP Nadda

BJP جمهور Jagat Prakash Nadda روز جمعه ادعا کرد که نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) بود اهدا پول به راجیو گاندی بنیاد در طول UPA سال در حالی که اضافه کردن که برای منحرف کردن این پول به خانواده اجرا پایه و اساس است که نه تنها “بی پروایی نشان دادن تقلب” بلکه یک “خیانت بزرگ” از مردم هند است.

در نظر گرفتن به, توییتر, BJP رئیس مشترک جزئیات ‘شریک سازمان و اهدا کنندگان سال 2005-2006’ و ‘شریک سازمان و اهدا کنندگان سال 2007-2008 که نشان می دهد که PMNRF وجوه اهدا شده به راجیو گاندی پایه (RGF).

او گفت که کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی که به ریاست RGF به طور کامل قابل سرزنش بوده و اخلاق و فرآیندها و آزار در مورد شفافیت.

“PMNRF به معنای کمک به مردم در پریشانی بود اهدای پول به راجیو گاندی بنیاد در UPA سال است. که نشسته در PMNRF مدیره ؟ دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی که صندلی RGF? دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی. کاملا قابل سرزنش بوده و اخلاق و فرآیندها و آزار در مورد شفافیت او گفت:” در یک سری از توییت.

“مردم هند اهدا خود را سخت به دست آورده پول به PMNRF برای کمک به هموطنان خود در نیاز دارید. برای منحرف کردن این پول به خانواده اجرا پایه و اساس است نه تنها بی پروایی نشان دادن تقلب بلکه یک خیانت بزرگ از مردم هند” Nadda اضافه شده است.

پیچ کنگره او در ادامه گفت که یک خانواده گرسنگی برای ثروت به هزینه ملت فوق العاده و خواسته حزب مخالف به عذر خواهی به بدون کنترل غارت برای خود به دست آورید.

“اگر تنها آنها اختصاص داده اند انرژی خود را نسبت به سازنده تر در دستور کار است. کنگره’ امپریال سلسله نیاز به عذر خواهی به بدون کنترل غارت برای خود سود!” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de