ساعت مودی به ذخیره کردن پایه و اساس سنگ برای مانیپور تامین آب پروژه امروز

نارندرا نخست وزیر را پایه و اساس سنگ برای مانیپور تامین آب پروژه در روز پنج شنبه از طریق ویدیو کنفرانس. فرماندار و رئیس وزیر مانیپور و کابینه اش, همکاران, نمایندگان مجلس و MLAs انتظار می رود برای پیوستن به این برنامه از ایمفال.

دولت مرکزی آغاز جال Jeevan ماموریت به ارائه امن و مقدار کافی آب آشامیدنی برای هر خانوار روستایی کشور تا سال 2024 با شعار “هر Ghar Jal”. این برنامه همچنین پیاده سازی منبع پایداری اقدامات اجباری به عنوان عناصر مانند شارژ و استفاده مجدد از طریق آب خاکستری, مدیریت حفاظت از آب باران آب برداشت.

این جال Jeevan ماموریت مبتنی بر جامعه رویکرد به آب و گسترده اطلاعات در آموزش و پرورش و ارتباطات به عنوان مولفه های کلیدی از این ماموریت است. به نظر می رسد برای ایجاد یک Jan Andolan برای آب و در نتیجه ساخت آن همه را اولویت نخست وزیر ترکیه گفت: در آزادی مطبوعات.

وجود دارد حدود 19 کرور خانوار در هند است. تنها 24 درصد آب شیرین خانگی شیر اتصالات (FHTCs). این ماموریت با هدف ارائه 14.33 کرور خانواده ها با FHTC از طریق مشارکت همه ذینفعان از جمله از جمله دولت دولت Panchayat راج موسسات و جوامع محلی در سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

دولت هند به ارائه بودجه تحت جال Jeevan ماموریت به مانیپور برای FHTCs به پوشش 1,185 لانه با 1,42,749 خانوار. دولت از مانیپور برنامه ریزی شده است برای پوشش باقی مانده خانواده ها از طریق منابع بودجه از جمله بودجه از وزارت توسعه منطقه شمال شرق.

یک خارجی تامین مالی پروژه مانیپور تامین آب پروژه طراحی شده است برای ارائه FHTCs به باقی مانده خانواده ها در بیشتر ایمفال برنامه ریزی منطقه, 25 شهرها و برای 1,731 روستایی لانه پوشش 2,80,756 خانوار در 16 منطقه از مانیپور.

مانیپور تامین آب پروژه بخش مهمی از تلاش های دولت برای رسیدن به هدف از هر Ghar جال توسط 2024. پروژه مبلغ سرمایه گذاری مورد روپیه 3054.58 Crores با وام جزء بودجه توسط بانک توسعه جدید به سازمان بنادر و دریانوردی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de