ساعت مودی برای اختصاص به ملت 750 مگاوات ریوا پروژه های خورشیدی امروز

نارندرا نخست وزیر را اختصاص به ملت 750 مگاوات انرژی خورشیدی پروژه راه اندازی در ریوا, Madhya Pradesh در روز جمعه.این پروژه نمونه ای هند تعهد برای رسیدن به این هدف از 175 GW نصب شده انرژی های تجدید پذیر با ظرفیت تا سال 2022.

این پروژه شامل سه خورشیدی تولید واحد 250 مگاوات واقع در 500 هکتار زمین واقع در داخل یک پارک خورشیدی (مساحت 1500 هکتار). پارک خورشیدی توسعه یافته توسط ریوا فوق العاده مگا خورشیدی محدود (RUMSL) یک شرکت سرمایه گذاری مشترک, Madhya Pradesh UrjaVikas Nigam محدود (MPUVN) و انرژی خورشیدی شرکت از هند (SECI) مرکزی بخش دولتی انجام است.

مرکزی کمک مالی از 138 تومان کرور روپیه ارائه شده به RUMSL برای توسعه پارک.این ریوا خورشیدی پروژه اولین پروژه های خورشیدی در این کشور به شکستن برابری شبکه مانع است.

این پروژه را کاهش انتشار کربن معادل تقریبا. 15 لاخ تن CO2 در هر سال است.

این پروژه نیز دریافت شده گروه بانک جهانی رئیس جمهور جایزه برای نوآوری و تعالی بود و شامل نخست وزیر “یک کتاب نوآوری: آغازی نو”.

“این پروژه نیز اولین پروژه انرژی تجدید پذیر برای تامین به نهادی مشتری در خارج از کشور یعنی دهلی نو مترو که 24 درصد از انرژی از این پروژه باقی مانده با 76 درصد عرضه می شود به دولت DISCOMs از مادها پرادش” دفتر نخست وزیر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de