ساعت مودی صحبت می کند به بهبود COVID-19 بیماران و پزشکان در Mann Ki Baat: متن کامل

نخست وزیر نارندرا مودی در روز یکشنبه خطاب به ملت از طریق ‘Mann Ki Baat’ که در آن او با تمرکز بر پرداختن مداوم coronavirus بحران است.

او همچنین خطاب به پزشکان و بهبود بیماران مبتلا به یادگیری در مورد تجارب خود را:

در اینجا متن کامل PM مودی ‘Mann Ki Baat’ آدرس:

من هموطنان عزیز به طور کلی من لمس بر موضوعات متنوع در Mann ki Baat. اما امروز مهمترین نگرانی در ذهن هر کس در این کشور و سراسر جهان است فاجعه بار تاج جهانی همه گیر. در میان است که آن را مناسب نخواهد بود در بخشی از من به منعکس کننده بر روی هر چیز دیگری. اما اول از همه, من گسترش قلبی عذرخواهی به همه هموطنان. و من به شدت احساس از هسته ای از قلب من است که شما را به من ببخش – از برخی تصمیمات به حال گرفته شود و در نتیجه هزاران سختی برای شما.

و وقتی که می آید به من محروم برادران و خواهران آنها باید بدانم در نوع نخست وزیر آنها که تحت فشار قرار دادند تا آنها را به آستانه! من صمیمانه عذر خواهی به خصوص به آنها. این امکان وجود دارد که بسیاری از آنها اذیت با من را حبس در خانه های خود. من به طور کامل درک وضعیت شما می تواند احساس می کنید آنچه شما می خواهید از طریق. اما به منظور مبارزه با کرونا در کشور از 130 کرور مردم مانند هند وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است. مبارزه با کرونا یکی بین مرگ و زندگی خود و…ما را به نفع خود. و است که چرا چنین اقدامات قوی بود به متوسل شده است.

هیچ کس می خواهد برای رفتن که راه; نگاه به آنچه در جهان است رفتن را از طریق این تنها راه باقی مانده است. پس از همه, ایمنی شما و خانواده خود را به تضمین می شود. یک بار دیگر من عذر خواهی برای هر زحمتی هر گونه مشکلات ناشی از به شما. دوستان ما یک ضرب المثل-” Evam Evam Vikar api tarunha Saadhyate Sukham” به این معنی است که یک بیماری و معضل باید سرمازده در جوانه خود را. بعد زمانی که می شود آن را علاج و درمان آن بسیار دشوار است.

امروز تمام هند, هر, هندی, در حال انجام است که فقط. برادران و خواهران و مادران و سالمندان coronavirus به زندانی در جهان است. این نما یک چالش به دانش و علم غنی و فقیر و قوی و ضعیف به طور یکسان. آن است نه محدود به هر کشور و مرزها و نه آن را تمایز از منطقه و یا فصل است. این ویروس در راه انس داشتم و برداشت دستکش بلند برای نابودی نژاد بشر است.

و همین دلیل است که بشر را مجبور به افزایش unitedly در حل و فصل برای نابودی آن است. برخی ممکن است احساس کنید که مطابق با مستند آنها در حال کمک به دیگران! این یک تصور غلط است. این مستند توسط یک وسیله برای محافظت از خودتان. شما باید برای محافظت از خودتان و خانواده تان. برای آینده بسیاری از روز شما باید برای ادامه نمایش این صبر; رعایت Lakshman Rekha.

دوستان من می دانم که هیچ کس می خواهد به حد خود تجاوز از قانون و شکستن قوانین عمدا. اما وجود دارد برخی که انجام می دهند بنابراین از آنجایی که آنها در حال تلاش برای درک جاذبه ماده است. آنها به من می گویند که اگر آنها نمی, با رعایت این مستند قاعده آن دشوار خواهد بود برای نجات خودمان از این معضل coronavirus! در سراسر جهان بسیاری از مردم nursed این توهم….همه آنها پشیمان در حال حاضر.

دوستان ما آشنا هستند با ما ضرب المثل “Aarogyam Param Bhagyam, Swasthyam Sarwaarth Sadhanam” -که به معنی سلامتی بزرگترین ثروت است. بهداشت و درمان است و تنها راه برای رسیدن به شادی در جهان است. در این زمینه کسانی که با شکستن قوانین در حال بازی با زندگی خود را. دوستان در این جنگ وجود دارد بسیاری از سربازان که در حال مبارزه با کروناویروس نه در محدوده خانه های خود را, اما در خارج از خانه های خود.

این ما خط مقدم سربازان-به خصوص برادران و خواهران ما در انجام وظیفه به عنوان پرستاران و پزشکان و کارکنان پیراپزشکی. این مردم هستند که باید شکست تاج. امروز ما باید با الهام گرفتن از آنها. در طول چند روز گذشته صحبت کردم که چند چنین افرادی بیش از تلفن خود را تقویت غیرت در بالا بردن خود من شور و شوق بیش از حد. من آموخته اند که بسیاری از آنها را. من تمایل جدی برای به اشتراک گذاشتن با شما گزیده ای از این گفتگو من تا به حال با آنها در Mann ki Baat. برای اولین بار به پیوستن به ما شری RamagampaTeja جی. او اتفاق می افتد به یک حرفه ای….اجازه دهید گوش دادن به تجارب خود را.

بله رم,

Ramgampa تجا: Namaste جی

PM: بله Ram, Namaste

RT : ناماسته, Namaste

PM: من آمد به می دانم که شما باید آزاد خود را از چنگال coronavirus!

RT: بله

PM: من می خواستم با شما صحبت کنم. پس شما فقط از منطقه خطر من می خواستم به گوش دادن به تجربه خود را.

RT: من کارمند بخش IT. من به دبی برای کار; برای جلسات. آن را فقط اتفاق افتاده willy-nilly. در بازگشت از آن آغاز شد با یک تب. بعد از 4 یا 5 روز پزشکان با انجام یک تست برای کوروناویروس. معلوم شد مثبت است. من بستری در بیمارستان گاندی, بیمارستان دولتی, حیدرآباد, که در آن من بهبود پس از 14 روز و مرخص شد. این همه بود و کمی ترسناک است.

PM: منظور شما هنگامی که شما بدانید از عفونت است ؟

RT: بله

PM: و آیا شما می دانید قبل از این که ویروس خطرناک بود و می تواند شما را در دردسر ؟

RT: بله

PM: تا زمانی که این اتفاق افتاد به شما چه بود فوری خود را پاسخ ؟

RT: اولین…من خیلی می ترسم آماده نیست به این باور است که آن را به حال اتفاق افتاده است. و چگونه است ؟ چرا که در هند وجود دارد و تنها دو یا سه مورد من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. زمانی که من بستری در بیمارستان نگهداری آنها در یک قرنطینه. 2-3 روز اول گذشت فقط می خواهم که. اما پزشکان و پرستاران وجود دارد…

PM: بله!

RT: آنها بسیار خوب برای من است. آنها با من تماس گرفت و با من صحبت و به من اعتماد به نفس که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد من خواهد بود خوب نگهداری آنها گفت. دو یا سه بار در یک روز پزشکان صحبت می کنند به من…پرستاران بیش از حد. پس اول من می ترسم اما بعد از آن من احساس می کنم که بسیار خوب مردم که می دانستند چه باید بکنید. من احساس من را دریافت کنید بهتر است.

P. M : چه شد اعضای خانواده احساس ؟

R. T : زمانی که من بستری در بیمارستان است. همه تحت استرس است. رسانه ها همچنین ایجاد برخی از مشکل وجود دارد. توجه همه را بسوی آن. اما بله. اول همه آنها تا به حال به انجام یک آزمایش. نتیجه منفی بود که بزرگترین نعمت برای ما برای خانواده ما و همه کسانی که در اطراف من. پس از آن وجود دارد بهبود در هر روز. پزشکان صحبت کردن به من و اطلاع رسانی به خانواده بیش از حد.

P. M. : چه اقدامات احتیاطی را به شما را ؟ چه اقدامات احتیاطی وجود دارد برای خانواده ؟

R. T : زمانی که خانواده برای اولین بار به می دانم که من در قرنطینه. اما حتی پس از قرنطینه و پزشکان به من گفتند به ماندن در خانه به مدت 14 روز…خانه قرنطینه برای خودم در اتاق من. بنابراین حتی پس از آمدن به خانه من در خانه بیشتر در اتاق من پوشیدن ماسک تمام روز. زمانی که من می آیند برای, غذا, شستن دست ها مهم است.

PM: خوب رم! شما بازگشت به سلامت خوب است. آرزوهای خوب برای شما و خانواده.

RT: با تشکر از شما.

PM: اما من می خواهم این تجربه شماست

RT: بله!

PM: شما از این حرفه

RT: بله

PM: بنابراین صوتی و…

RT: بله

PM: به اشتراک گذاری آن با مردم آن را ویروسی در رسانه های اجتماعی. چه اتفاقی می افتد این است که مردم را نمی شود ترس و در همان زمان در نقاط مراقبت کافی و اقدامات پیشگیرانه به راحتی خواهد رسیدن به مردم است.

RT: بله وقتی اومدم بیرون دیدم مردم احساس که در قرنطینه است مثل این است که در یک زندان. این است که دوست ندارم. همه باید بدانند که دولت قرنطینه است برای خاطر خود را برای خانواده خود را. که من می خواهم به درخواست حداکثر مردم برای دریافت آزمون انجام می شود و نه ترس از قرنطینه. باید وجود داشته باشد هیچ ننگ متصل به بودن در قرنطینه.

PM: خوب رم. بسیاری از آرزوهای خوب برای شما.

RT: با تشکر از شما, با تشکر از شما.

PM: با تشکر از شما Bhaiyya…با تشکر بسیار.

RT: با تشکر از شما.

دوستان به عنوان رم گفت: او به دنبال دستورالعمل های پزشک به طور کامل زمانی که مشکوک به کورونا. و به عنوان یک نتیجه او منجر به یک زندگی سالم و طبیعی امروز. یکی دیگر از دوستان که شکست تاج پیوستن به ما در حال حاضر. کل خانواده اش آمده بود تحت قلاب از این معضل از جمله یک پسر نوجوان. بیا با ما صحبت می کنند به Shriman Ashok کاپور از آگرا است.

PM: Ashok جی, Namaste!

Ashok کاپور: Namaskar جی! من خوش شانس هستم که به صحبت کردن با شما.

PM: خوب است. خوش شانس هستم بیش از حد. من به شما تا آنجا که تمام اعضای خانواده خود را تا به حال به گوش فشار.

AK: ji ji.

PM: من قطعا می خواهم به می دانم که چگونه این عفونت تشخیص داده شد. آنچه تا به حال اتفاق افتاده است ؟ آنچه اتفاق افتاده در بیمارستان است ؟ به طوری که بعد از گوش دادن به شما اگر چیزی مهم است به توان منتقل به هموطنان من می توانید استفاده کنید که.

AK: کاملا آقا. من دو پسر. آنها رفته بود به ایتالیا برای شرکت در یک کفش عادلانه است. ما برای اجرای یک کارخانه در اینجا تولید کفش.

PM: بله!

AK: تا زمانی که آنها در بازگشت از ایتالیا…

PM: بله!

AK: ما در قانون بیش از حد رفته بود وجود دارد. او باقی می ماند در دهلی نو. احساس یک مشکل سلامتی او رفت و به رم منهر Lohiya بیمارستان.

PM: Ok

AK: آنها گفت: آن مثبت بود. به آنها منتقل و او را به Safdurjung.

PM: بله

AK: آنها به ما گفته می شود تا درخواست هر دو پسران من برای گرفتن تست از آنها با او بوده است. هر دو پسر رفت و به آگرا بیمارستان منطقه. در آنجا از آنها خواسته شد برای تماس با اعضای خانواده نیز می باشد. فقط برای یک بررسی کنید. در نهایت همه ما به آنجا رفت.

PM: Hmm…

AK: روز بعد آنها را تایید کرد شش نفر از ما مثبت… هر دو پسران من خودم به جهنم همسر من, شوهر من است و من شانزده ساله grandson…By راه من 73. به من گفته شد را به همه آنها را به دهلی نو.

PM: ای خدای من!

AK: اما ما نمی ترسند. ما فکر کردیم که خوب بود ما آمد به می دانم. ما رفت و به Safdarjung بیمارستان, Delhi. این آگرا پزشکان به ما ارائه با دو دستگاه آمبولانس. و ما برای شارژ آن است. ما از آنها سپاسگزاریم و دولت خود را برای تلاش و همکاری است.

PM: شما آمد در آمبولانس!

AK: بله. ما نشسته بودند به طور معمول در داخل. پزشکان همراه با ما تا Safdarjung بیمارستان که در آن پزشکان آنها در انتظار بودند در دروازه. آنها منتقل شده ما را به یک بخش است.

همه شش نفر از ما تا به حال اتاق های جداگانه. اتاق ها خوب بودند; همه چیز بود. و سپس آقا ما ماند در بیمارستان به تنهایی برای 14 روز. و تا آنجا که پزشکان نگران هستند آنها بسیار مفید بودند و با ما برخورد خوبی….همین کار را برای کارکنان.

آقا در واقع زمانی که آنها استفاده می شود برای ورود به پوشیدن لباس خود یکی نمی تواند اگر آن را به یک دکتر یا یک بخش یا پسر ، ما را به اطاعت از دستورالعمل های خود را به طور کامل. وجود دارد و ما به صورت نیست حتی یک درصد مشکل است.

PM: شما در سراسر آمده به عنوان کسی که با زیاد اعتماد به نفس.

AK: آقا من کامل هستم…بله. من باید زودتر تحت عمل جراحی زانو نیز می باشد. حتی پس از آن من کامل هستم.

PM: اما پس از تمام اعضای خانواده خود را از طریق رفت و زمان بد از جمله جوان شانزده ساله…

AK: و آقا از آن زمان برای او ICSE مقالات! گفت: ما هیچ…است که می تواند فکر می کردم بعد. اگر عمر باقی می ماند در همه مقالات خواهد شد موفق. نگران نباشید.

ساعت مودی: درست است. تجربه خود را در زندگی به دست می آمد استفاده در این بحران و افاضه اعتماد به نفس و همچنین شجاعت به کل خانواده است.

Ashok کاپور: بله همه ما وجود دارد رفت و کل خانواده ما پشتیبانی یکدیگر و اگر ما را برآورده نمی, ما را به صحبت کردن در تلفن. ما نمی خواهد در دیدار با اما پزشکان در زمان مراقبت کامل از ما –به حداکثر میزان ممکن است. ما قدردان و سپاسگزار آنها را برای خود شفقت. کارکنان و پرستاران در مراقبت از ما.

ساعت مودی: اجازه دهید من بهترین آرزوها برای شما و تمام خانواده خود را.

Ashok کاپور: با تشکر از شما جی | تشکر | همه ما بسیار خوشحال است که من به شما گفته.

ساعت مودی: هیچ! آن است که یک لذت برای ما.

Ashok کاپور: حتی پس از آن من صحبت می کنند برای همه ما اگر آن مورد نیاز است برای رفتن در هر نقطه به گسترش آگاهی و یا برای انجام کاری ما آماده هستند و در همه زمان ها است.

ساعت مودی در راه خود را, آن را در آگرا است. اگر کسی گرسنه است به او غذا همدلانه به فقرا و قوانین را دنبال کنید. شما باید به مردم توضیح دهد که خانواده خود را در چنگال این بیماری است اما شما موفق به نجات خانواده خود را با پیروی از قوانین اگر هر کس به پیروی از قوانین پس از آن کشور بیش از حد ذخیره خواهد شد.

Ashok کاپور: ما آقا مودی آقا ما شات فیلم ما و ارسال آنها را به کانال های تلویزیون.

ساعت مودی: خوب است.

Ashok کاپور: کانال نیز برنامه تلویزیونی آنها پس از آگاهی را می توان در مردم و…

ساعت مودی: باید این جریان در رسانه های اجتماعی نیز به طوری که آنها تبدیل شدن به محبوب است.

Ashok کاپور: بله. بله. و در مستعمره ما که در آن ما زندگی می کنند آن است که شسته و رفته و تمیز مستعمره ما گفته اند هر کس که نگاه ما باید دوباره از قرنطینه پس نترس. اگر کسی ترساندن سلامت بروید و آن را مورد آزمایش قرار. و کسانی که ملاقات نیز باید خود را آزمایش انجام می شود و باقی می ماند حفاظت شده توسط رحمت خدا. بله آقا.

ساعت مودی: اشکالی ندارد. من آرزو همه بهترین است.

دوستان ما دعا برای عمر طولانی از Ashok او و تمام اعضای خانواده خود را. او به عنوان ذکر شده بدون وحشت زیر مراحل درست در زمان تماس با پزشکان در زمان بدون ترس و با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب ما می تواند به شکست این بیماری همه گیر. دوستان بدانید که این قابلیت است که با ما در برخورد با این بیماری همه گیر در پزشکی سطح هم صحبت کردم به برخی از پزشکان که پیشرو در خط مقدم این نبرد است. خود را در فعالیت های روزانه است که همزمان با آن از بیماران خود را. ما در حال حاضر پیوست توسط دکتر Nitesh گوپتا از دهلی نو…

ساعت مودی: سلام دکتر.

دکتر Nitesh گوپتا: سلام آقا

ساعت مودی: Namaste Niteshji شما سمت راست وجود دارد در مقابل, بنابراین من می خواهم به دانستن آنچه که خلق و خوی از بقیه همکاران خود در بيمارستان? به ما بگویید که چگونه است آن ؟

دکتر Nitesh گوپتا: هر کس خلق و خوی خوش بین است. نعمت خود را با همه. هر آنچه که باعث شود شما در حال حمایت در بیمارستان و یا هر آنچه که ما در حال درخواست برای در خط درمان شما در حال ارائه آن است. بنابراین ما درگیر در دقیقا به همان شیوه درست مثل ارتش جنگ در مرز! و ما تنها وظیفه این است که به بیمار بازگشت به خانه پس از درمان.

ساعت مودی: حق با شما است! این یک جنگ است-مانند وضعیت و همه شما در حال مدیریت یک خط مقدم.

دکتر Nitesh گوپتا: بله آقا.

ساعت مودی: شما نیز باید مشاوره بیمار همراه با درمان ؟

دکتر Nitesh گوپتا: بله آقا که مهم ترین چیز است. چرا که بیمار می شود دچار آسیب های روانی بعد از شنیدن آنچه که اتفاق می افتد با او. آنها باید توضیح داده شود که وجود دارد هیچ چیز به ترس و پست قرنطینه با ماندگاری 14 روز او خوب خواهد شد و بازگشت به خانه برای مطمئن!. ما تا کنون موفق به ارسال 16 از جمله بیماران مبتلا به صفحه اصلی.

ساعت مودی: پس چه می آید در سراسر بیش از همه زمانی که شما صحبت کردن با چنین ترس بیماران آنها گرفتار نگرانی ؟

دکتر Nitesh گوپتا: آنها فکر می کنم بیشتر در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ به این دلیل است که آنچه آنها شاهد در جهان خارج با مرض مرگ و مير و تعجب می کنم که اگر همان را به آنها اتفاق می افتد! بنابراین ما به آنها توضیح دهید که یکی از مصیبت خواهد بود درمان در طول یک زمان خاص. ما وکیل آنها که خود را به صورت بسیار خفیف شبیه به یک مورد با یک سرماخوردگی و پس از یکی می شود و در پنج و هفت روز آنها خیلی خوب خواهد شد پس از یک شبیه دوره نقاهت. سپس ما را به آنها بگویید که پس از تست های که ملزم به گزارش به عنوان منفی و سپس می توان آنها را به خانه است. به همین دلیل ما بازدید از آنها را بارها و بارها پس از فواصل دو-سه-چهار ساعت ما با آنها بخواهید در مورد تندرستی خود را. آنها همچنین احساس راحتی در طول روز است.

ساعت مودی: به طوری که آنها باید اعتماد به نفس خود را بازسازی پس از بودن می ترسم ابتدا ؟

دکتر Nitesh گوپتا: در ابتدا آنها می ترسند اما هنگامی که ما را توصیه و در روز دوم یا سوم زمانی که آنها شروع به بازیابی آنها نیز شروع به باور که می توان آنها را درمان کرد.

ساعت مودی: اما آیا همه پزشکان آغشته با این احساس که کار از ارائه بیشترین خدمات را در زندگی خود به شانه با آنها این است که این احساسات مشترک همه آنها ؟

دکتر Nitesh گوپتا: بله, آن است. ما حفظ تیم ما با انگیزه به بیشترین حدی که وجود دارد هیچ چیز به ترس و چنین چیزی وجود ندارد که ما باید ترس! اگر ما رعایت احتیاط کامل و توضیح این هشدارها به بیمار است که او به دنبال و سپس همه چیز خوب خواهد شد.

ساعت مودی: Ok, دکتر, مقدار زیادی از بیماران را به شما می آیند و شما کاملا اختصاص داده شده به خود را باعث شود. آن را خوب صحبت کردن به شما. اما در این نبرد من با شما! نگه دارید در مبارزه

دکتر Nitesh گوپتا: ما به دنبال نعمت خود را. این چیزی است که ما آرزو می کنیم.

ساعت مودی: بسیاری از آرزوهای خوب Bhaiya

دکتر Nitesh گوپتا: آقا با تشکر از شما.

ساعت مودی: Nitish ji مقدار زیادی از ستایش دیگران به شما. با توجه به تلاش های افرادی مانند شما و هند و مطمئنا رسیدن به پیروزی در نبرد در برابر تاج. من مصرانه از شما را به مراقبت از خود…. مراقبت از شما عزیزان…مراقبت از خانواده خود را. جهان تجربه به ما می گوید که در این بیماری تعداد بیماران مبتلا به آن به طور ناگهانی به صورت نمایی رشد می کند. در حساب از این افزایش ناگهانی ما را دیده اند بهترین سیستم های بهداشتی فرو ریختن. به منظور اطمینان حاصل شود که هند نیست و باید به صورت یک وضعیت ما را به نگه داشتن در تلاش پیوسته است. دکتر دیگری می پیوندد ما از پونا…Shriman دکتر Borse.

ساعت مودی: Namaste, دکتر

دکتر: Namaste Namaste

ساعت مودی: شما در حال کار خستگی ناپذیر در روح واقعی خدمت به مردم است که خدمت به خدا”. من می خواهم به صحبت می کنند به شما امروز در چیزی است که خواهد شد یک پیام برای هموطنان ما است. اولا یک سوال که اعتصاب و ذهن بسیاری از زمانی است که برای تماس با پزشکان و هنگامی که برای رفتن تاج آزمون! به عنوان یک پزشک به شما اختصاص داده شده خود را به طور کامل در خدمت بیماران است. کلمات خود را حمل وزن است. من می خواهم به آن را بشنوند از شما.

دکتر: آقا من یک استاد در B. J. Medical College, Pune. و در پونا وجود دارد Muncipal شرکت بیمارستان به نام Naidu بیمارستان. این کاملا کاربردی مرکز غربالگری پس از Januray سال 2020 است. در اینجا تا تاریخ 16 Covid -19 موارد مثبت تشخیص داده شده اند. و از آن موارد 16 و بعد با توجه قرنطینه انزوا و درمان 7 بيمار مرخص شده آقا. و نه باقی مانده موارد نیز بسیار با ثبات و خوبی انجام می دهند. با وجود این ویروس که در داخل بدن خود هستند و آنها هستند که دوره نقاهت بعد از coronavirus. در اینجا نمونه اندازه کوچک است آقا…تنها 16 مورد ، اما موارد از جمعیت جوان تحت تاثیر قرار گرفتن در حال آمدن به نور است. و با وجود این که بیماری خود را که جدی نیست یک بیماری است. این یک بیماری خفیف و بیماران با موفقیت دوره نقاهت. و کسانی که باقی مانده 9 نفر نیز به خوبی آنها در حال رفتن به وخامت ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی آنها به صورت روزانه. آنها نیز به خوبی در یکی دیگر از 4-5 روز. از افرادی که به اینجا می آیند به عنوان مظنون; مسافران بین المللی و کسانی که در تماس با آنها…ما را یک سواب… اوروفارنکس و بینی. اگر بینی سواب گزارش مثبت است بیمار بستری به مثبت بخش است. اگر منفی ما توصیه می کنند بیمار در خانه قرنطینه, چگونه آن را می شود در خانه انجام می شود. پس از این توصیه آنها به خانه فرستاد.

ساعت مودی: چه چیزی شما را به آنها توضیح دهید? در حالی که در خانه چه جنبه هایی را به شما روشن ،

دکتر: آقا حتی اگر یکی باقی می ماند در خانه یکی به ماندن در قرنطینه وجود دارد. رعایت 6 فوت فاصله الزامی است. در مرحله دوم یکی را به استفاده از ماسک و شستن دست بسیار اغلب. اگر شما لازم نیست که sanitisation شما می توانید با استفاده از صابون ساده و آب برای شستن دست ها, اما شما باید برای انجام آن غالبا. و در حالی که سرفه یا عطسه با استفاده از یک روش ساده دستمال به سرفه به طوری که قطرات قادر به گسترش و نه سقوط بر روی زمین در نتیجه جلوگیری از دست تماس ها و گسترش بیشتر. ما توضیح دهید که این آقا. نکته دوم این است که زمانی که آنها قرار بود در یک خانه قرنطینه آنها قرار نیست به ترک خانه و در همه. در طول زمان مستند آنها باید به خانه قرنطینه درستی برای حداقل 14 روز…ما در حال اطلاع رسانی به آنها این است پیام ما به آنها ،

ساعت مودی: خوب دکتر شما در حال انجام یک سرویس بزرگ و فداکار فداکاری…کل تیم در کار است. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که تمام بیماران ما وجود دارد بازگشت به خانه با خیال راحت. ما باید برنده این نبرد…خواهد بود آن را پیروزی برای کشور…با کمک از همه شما.

دکتر: آقا ما معتقدم که ما باید غلبه بر. ما باید برنده این نبرد است.

ساعت مودی: دکتر بسیاری از آرزوهای خوب برای شما. با تشکر از شما.

دکتر: با تشکر از شما, با تشکر از شما آقا.

دوستان همه این افراد همه این دوستان persevering به بهترین حد امکان به تعقیب کردن این معضل است. آنچه آنها می گویند ما نه فقط ما را به گوش دادن به آن است به تمرین در زندگی حقیقی روح است. امروز وقتی که من شاهد قربانی پشتکار و فداکاری در بخشی از پزشکان به من یادآوری از دست زدن به کلمات Acharya Charak در حالی که با مراجعه به پزشکان است. و آن است که بسیار قابل مشاهده در زندگی امروز! Acharya Charak گفته بود…

Na Aatmarthan Na Api Kaamartham Atbhoot Dayam Prati

Vartate yat Chikitsaym Sa Savarma Iti Vartate

که به معنی: کسی که در تلاش برای بیمار خود را به خوبی در روحیه خدمت و شفقت با هیچ تمایلی پولی و یا در غیر این صورت بزرگترین ،

دوستان امروز من سلام تجسم انسانیت…پرستار. این فداکارانه روح از خدمات است که شما با آن انجام وظیفه خود را فراتر از مقایسه است. این یک تصادف است که جهان در حال جشن گرفتن سال 2020 به عنوان سال بین المللی پرستار و ماما. این رود از 200 سال پیش یعنی سال 1820 است که در ارتباط با تولد فلورانس نایتینگل که لنت یک هویت جدید یک پارادایم جدید به اصطلاح “خدمت به بشریت” و زمینه پرستاری مصرف آن را به ارتفاعات جدیدتر است. تقدیم به روح خدمت هر پرستار در جهان در این سال به عنوان یک چالش و سؤال برای کل جامعه پرستاری…به اعتقاد من همه شما را نه تنها روشن شدن امتحان با موفقیت شما نیز صرفه جویی در بسیاری از زندگی است.

ما قادر به مبارزه با یک نبرد در چنین مقیاس گسترده تنها در حساب غیرت و شن از خط مقدم رزمندگان مثل شما…شما می شود یک دکتر و یک پرستار یک para پزشکی Aasha یک ANM کارگر کارگران بهداشت این کشور نیز نگران سلامت خود را. که نگه داشتن در ذهن برای حدود 20 lakhs همکاران از این زمینه ها دولت اعلام کرده است که یک پوشش بیمه درمانی تا حد Rs 50 lakhs به طوری که در این نبرد شما می توانید با این کشور منجر شود بیشتر با اعتماد به نفس.

من به هموطنان عزیز در این نبرد در برابر coronavirus ما نمونه های بسیاری از قهرمانان واقعی در جامعه است. افرادی که در خط مقدم حتی در این شرایط است. در نارندرا برنامه صفحه اصلی برنامه Niranjan Sudhaakar Hebbaale از BengaLuuru نوشته است که چنین افرادی در زندگی روزانه قهرمانان. و این کاملا درست بیش از حد. این افراد با توجه به آنها زندگی روزانه ما اجرا می کند هموار.

فقط تصور کنید اگر آب در شیپور خاموشی خود را اجرا می شود خشک فقط برای یک روز وجود دارد و یا ناگهانی قطع برق در خانه خود را. در آن زمان این است که این زندگی روزانه قهرمانان که طرد مشکلات ما. فکر می کنم در مورد کوچک از فروشگاه های خرده فروشی در محله خود را. در این زمان مشکل او بیش از حد است که مصرف یک خطر بزرگ. پس از همه برای چه کسی ؟ نیست چرا که او می خواهد به اطمینان حاصل شود که شما در صورت هر گونه مشکل در خرید کالاهای ضروری? شبیه به این است که فکر می کنم در مورد آن دسته از رانندگان و کارگران که در حال ادامه کار پیوسته به طوری که این کشور عرضه زنجیره ای از کالاهای ضروری است مختل شود. شما ممکن است متوجه شده اند که دولت نگه داشته است خدمات بانکی باز کنید. و کسانی که مشغول به کار در بخش بانکی وجود دارد در خدمت شما – با تعهد و فداکاری پیشرو ما در این مبارزه است. این خدمات ناچیز نیست در یک زمان مثل این. ما نمی توانیم با تشکر از این پرسنل بانک به اندازه کافی برای خدمات خود را. بسیاری از دوستان ما هستند و درگیر با تجارت الکترونیکی شرکت به پرسنل تحویل. این افراد در ادامه ارائه مواد غذایی حتی در این بار تلاش.

فقط فکر می کنم که شما تماشای تلویزیون در طول این قفل را با استفاده از تلفن و اینترنت حتی در حالی که خانه محدود کسی است که کار سخت برای اطمینان حاصل شود که این خدمات همچنان بدون وقفه. در طول این زمان بسیاری از شما قادر به پرداخت دیجیتال با سهولت بسیاری از مردم در حال کار سخت به منظور تسهیل آن است. این افرادی که در حال تحمل بار از کشور کار در طول این قفل کردن. به نمایندگی از تمام هموطنان, امروز من مایل به قدردانی من به همه این مردم و درخواست آنها را که آنها به دنبال تمام اقدامات ایمنی و مراقبت از خود و اعضای خانواده خود را.

من به هموطنان عزیز من آمده اند به دانستن برخی از موارد که برخی از آن دسته از افرادی که مشکوک به کروناویروس و خواست به ماندن در خانه قرنطینه در حال بدرفتاری با دیگران است. برای من بسیار دردناک برای یادگیری این موارد. این بسیار مایه تاسف است. ما نیاز به درک که در شرایط فعلی ما نیاز به اطمینان حاصل شود فاصله اجتماعی نه انسان یا عاطفی از راه دور. این افراد مجرم نیستند. آنها صرفا مشکوک به آلوده به ویروس. این افراد باید جدا و قرنطینه خود را برای محافظت از افراد دیگر از آلوده شدن. در بسیاری از مکان ها مردم گرفته اند

مسئولیت های خود بسیار جدی است. آنها را قرنطینه خود را حتی زمانی که آنها بدون علامت است. آنها تا آنجا که آنها تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و در حال مضاعف محتاط. آنها می خواستند به اطمینان حاصل شود که هیچ کس دیگری

به این ویروس آلوده کردم. بنابراین زمانی که مردم طوری رفتار مسئولانه آن است که ناعادلانه به بیمار-درمان آنها. بر خلاف آنها نیاز به نشان همدردی و همکاری است.

اجتماعی فاصله موثر ترین راه مبارزه با کروناویروس. اما ما باید درک کنند که اجتماعی فاصله معنا نیست که پایان دادن به تعامل اجتماعی است. در واقع این زمان را به یک اجاره نامه جدیدی از زندگی را به همه ی شما موجود روابط اجتماعی است. به تقویت نیروهای این روابط است. در این زمان به ما می آموزد برای کاهش فاصله عاطفی و اجتماعی افزایش فاصله. Yashvardhan از کوتا نوشته شده است در صفحه اصلی برنامه است که آنها در حال افزایش پیوند خانواده در طول قفل کردن. آنها در حال بازی کریکت و تخته, بازی با کودکان و نوجوانان; p تعمیر جدید ظروف در آشپزخانه. Nirupama Harsheya از جبال پور می نویسد: در صفحه اصلی برنامه است که او در نهایت به یک فرصت برای تحقق آرزوی او را یک لحاف. در بالا از آن او است و همچنین گذراندن سرگرمی باغبانی. من نیز اتفاق افتاده است به عنوان خوانده شده پست از Pareekshit از ریپور, Aaryaman از Gurugram و Suraj از Jharkhand, و آنها را به بحث در مورد داشتن یک e-تجدید دیدار با دوستان مدرسه خود را. ایده آنها این است که بسیار جالب است. این امکان وجود دارد که شما بیش از حد ممکن است بدست فرصتی برای صحبت خود را به مدرسه و دانشگاه, آمپول برای چند دهه. شما هم می توانید سعی کنید از این ایده. Pratyush از Bhubaneswar و Vasudha کلکته ذکر کرده اند که آنها در حال خواندن کتاب است که آنها تا به حال تا کنون قادر نبوده اند به عنوان خوانده شده. من هم دیدم در رسانه های اجتماعی است که بسیاری از مردم در زمان از آلات موسیقی مانند میز و Veena که دروغ گفتن استفاده نشده برای سال– و شروع به تمرین بر روی آنها. شما می توانید بیش از حد انجام دهد.

که نه تنها به شما لذت از موسیقی, اما همچنین شما را در یک سفر کردن خط حافظه. در این بحران شما یک فرصت نادر برای نه تنها در ارتباط با خود بلکه با شور و شوق خود را. همچنین شما می خواهد یک فرصت برای برقراری ارتباط با دوستان قدیمی خود و با خانواده خود را.

شاشی جی از Roorke از من خواسته است در صفحه اصلی برنامه – چه کار کنم برای تناسب اندام در طول قفل کردن ؟ چگونه می توانم مشاهده Navaraatri سریع در این شرایط ؟ اجازه بدهید تکرار کنم که اگر من در خواست شما را به

اجتناب از پله های خانه های خود را, من نیز به شما داده می شود فرصتی برای نگاهی از درون در خود. این شانس خود را رفتن نیست اما داخل سعی کنید به خودتان می دانید. تا آنجا که navaraatri سریع نگران است که بین من و ایمان و قدرت عالی. با توجه به اینکه تناسب اندام, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار طولانی, موضوع, بنابراین آنچه که من انجام دهید این است که من برخی از فیلم ها در مورد این موضوع در رسانه های اجتماعی. شما می توانید مطمئنا دیدن آن فیلم ها بر روی صفحه اصلی برنامه. آنچه که من احتمالا می تواند کمک و الهام بخش برخی از شما. اما به یاد داشته باشید که من یک متخصص تناسب اندام, من هم یک معلم یوگا. من صرفا یک پزشک. من فراموش بپذیریم که برخی از yogaasanaas را تا حد زیادی بهره مند من. این امکان وجود دارد که برخی از این نکات ممکن است به شما کمک کند بیش از حد در طول قفل کردن.

دوستان این نبرد در برابر تاج بی سابقه است و همچنین به چالش کشیدن. از این رو تصمیمات گرفته شده در طول این زمان بی سابقه در تاریخ جهان است. مراحل گرفته شده توسط سرخپوستان به متوقف کردن گسترش تاج, تلاش است که ما در حال حاضر در حال ساخت خواهد شد اطمینان حاصل شود که هند فتح این تاج بیماری همه گیر. اراده و خویشتن داری از هر یک از هند نیز کمک های اولیه در مواجهه با این بحران است. علاوه بر این ما همدردی با فقرا نیز باید به مراتب بیشتر است. انسانیت ما ناشی از این واقعیت است که هر زمان که ما با دیدن یک فقیر یا فرد گرسنه ما برای اولین بار امتحان کنید و تغذیه او در این زمان بحران. ما باید به فکر نیازهای خود و هند می تواند انجام این کار است. اینها بخشی از ارزش های ما و فرهنگ است.

من به هموطنان عزیز امروز هر هند محدود به صفحه اصلی برای اطمینان از خود و یا خود ایمنی اما در بار آمده است, همان, هند خواهد پاره کردن همه دیوارها در جاده ها به پیشرفت ما و کشور رو به جلو است. ماندن در خانه با خانواده خود مراقب باشید و امن ما نیاز به پیروزی در این نبرد. و ما برنده خواهد شد. ما در مرد ki baat دوباره در ماه آینده. پس از آن ما باید غلبه بر این بحران با این امید و این آرزوی من از همه شما متشکرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im