ساعت مودی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد وضعیت در هند-چین مرز آمریکا تظاهرات بیش از تلفن

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برگزار می شود یک مکالمه تلفنی که در آن رهبران دو کشور مورد بحث بعدی G-7 قله های COVID-19 همه گیر و مداوم اعتراضات در ایالات متحده است.

“تا به حال یک گرم و سازنده گفتگو با رئیس جمهور realDonaldTrump. ما در مورد برنامه های خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از G-7 ، COVID-19 همه گیر و بسیاری از مسائل دیگر” مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“غنا و عمق هند و آمریکا رایزنی خواهد ماند مهمی ستون پست-COVID جهانی معماری,” او اضافه شده است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی نخست وزیر ترکیه گفت: رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از گروه هفت (G-7) و منتقل تمایل خود را به گسترش ambit از فراتر از گروه بندی های موجود در, عضویت شامل مهم دیگر کشورها از جمله هند است.

در این زمینه او دعوت نخست وزیر مودی به حضور بعدی G-7 اجلاس سران برگزار می شود در ایالات متحده آمریکا, سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

نخست وزیر مودی تقدیر رئیس جمهور تهمت خود “خلاق و دور اندیش رویکرد اذعان به این واقعیت که چنین گسترش فروم خواهد بود در همراهی با واقعیت های در حال ظهور پست-COVID جهان است.”

نخست وزیر گفت که هند خواهد بود خوشحال به کار با آمریکا و کشورهای دیگر برای اطمینان از موفقیت این پیشنهاد در نشست مطبوعاتی گفت:.

مودی ابراز نگرانی در مورد در حال انجام “عمران اختلالات” در ایالات متحده و ضمن تقدیم بهترین آرزوها برای زود حل و فصل وضعیت.

تظاهرات گسترده اند فوران در ایالات متحده بیش از نژادپرستی نظاممند و مرگ اخیر یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

رهبران دو کشور همچنین رد و بدل انداز در دیگر مسائل موضعی مانند COVID-19 وضعیت در این دو کشور این وضعیت در هند و چین مرز و نیاز به اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

رئیس جمهور تهمت گرمی به یاد می آورد سفر خود به هند در ماه فوریه سال جاری دولت بازخوانی تماس بگیرید. نخست وزیر مودی گفت که این دیدار شده بود به یاد ماندنی و تاریخی در بسیاری از حساب و تا به حال نیز اضافه شده جدید پویایی به روابط دو جانبه آن اضافه شده است.

استثنایی گرما و خلوص و صداقت از گفتگو منعکس طبیعت خاص از هند-ما روابط و همچنین دوستی و عزت متقابل بین هر دو رهبران آن بیشتر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net