ساعت مودی در دیدار وزرا و مقامات به ارزیابی هند COVID-19 وضعیت

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار شد جزئیات جلسه با وزیر امور خارجه و مقامات به بررسی هند در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این نشست با حضور اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت Harsh Vardhan بررسی سطح ملی وضعیت و آماده سازی در زمینه این بیماری همه گیر.

در این جلسه همچنین در زمان سهام از وضعیت در کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه از جمله دهلی نو است.

یک سازمان بنادر و دریانوردی آزادی گفت که از آن مشاهده شد که از کل موارد دو سوم در پنج کشور با قریب به اتفاق بسیاری از موارد در شهرستانها بزرگ است.

“با در نظر گرفتن چالش های مواجه شده بودن به خصوص شهرهای بزرگ آن مورد بحث قرار گرفت برای تقویت تست و همچنین تعداد تخت و خدمات به طور موثر رسیدگی اوج افزایش روزانه موارد” آزادی گفت.

نخست وزیر در زمان شناخت از توصیه های قدرت در شهر و منطقه-حکیم الزامات تخت بیمارستان/جداسازی تخت که مورد نیاز خواهد بود و دستور وزارت بهداشت مقامات به انجام “برنامه ریزی اضطراری در مشورت با ایالات متحده و اتحادیه سرزمین”. او همچنین توصیه وزارت برای اطمینان از مناسب سازی در نمایی از شروع فصل باران های موسمی.

در حال حاضر و در حال ظهور سناریو از COVID – 19 بیماری در سرمایه های ملی مورد بحث قرار گرفت و برنامه ریزی برای دو ماه آینده بررسی شد.

نخست وزیر پیشنهاد کرد که خانه وزیر و وزیر بهداشت باید با تشکیل یک جلسه اضطراری با Lt فرماندار, وزیر دهلی نو با حضور همه مقامات ارشد آسیای مرکزی و دهلی دولت ها و شرکت های شهرداری برای برنامه ریزی هماهنگ و جامع پاسخ برای رسیدگی به چالش های ناشی از افزایش موارد COVID-19.

در این جلسه همچنین توسط مدیر, منشی, به ساعت, کابینه, وزیر بهداشت دبیر و DG ICMR.

Dr Vinod پل, عضو, NITI Aayog و Convenor از قدرت گروه های پزشکی اورژانس مدیریت برنامه ریزی شده و دقیق ارائه در وضعیت فعلی و به احتمال زیاد سناریو از COVID-19 مورد در میان مدت.

آزادی گفت که به ذکر و قدردانی است که وجود داشته اند بسیاری از موارد از کار برجسته انجام شده توسط چند کشور مناطق و شهرستانها در مهار و کنترل شیوع بیماری با موفقیت.

“این داستان های موفقیت و بهترین شیوه باید به طور گسترده ای منتشر شده به ارائه الهام و ایده های نوآورانه به دیگران” می گفت.

هند COVID-19 تعداد دفعات شاهد آن بالاترین سنبله از 11,458 موارد در روز شنبه. تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در کشور در حال حاضر ایستاده در 3,08,993 از جمله 1,45,779 فعال موارد 1,54,330 درمان/مرخص/مهاجرت و 8,884 مرگ و میر.

این COVID-19 بازیابی رای دادن در کشور است 49.95 درصد در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de