ساعت مودی صفحة جمهور فرانسه پاکسازی, تاکید جهانی هماهنگی در پی coronavirus بحران

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه تا به حال یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و ابراز تسلیت خود را برای از دست دادن زندگی در جریان COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به آزادی مطبوعات رهبران مورد بحث داخلی و بین المللی جنبه های کروناویروس بحران و تاکید بر اهمیت همکاری جهانی و همبستگی در وضعیت کنونی است. آنها توافق کردند که تیم های متخصص از هر دو کشور را به طور فعال به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس و پژوهش در درمان و واکسن.

رئيس جمهور فرانسه در توافق با مودی که COVID-19 بحران یک نقطه عطف در تاریخ مدرن ارائه می دهد جهان یک فرصت برای ایجاد یک جدید انسان محور مفهوم جهانی شدن.

رهبران همچنین تاکید بر اهمیت نمی از دست دادن بینایی از دیگر نگرانی های جهانی مانند تغییرات آب و هوا که تاثیر بشریت به عنوان یک کل. آنها همچنین تاکید کرد که باید به وقف توجه ویژه به نیازهای کشورهای کمتر توسعه یافته از جمله کسانی که در آفریقا در طول بحران وجود دارد.

پاکسازی همچنین استقبال مودی پیشنهاد که تمرین یوگا ارائه می دهد یک ابزار مناسب برای حصول اطمینان از سلامت روانی و جسمانی برای مردم محدود به خانه های خود با این بیماری همه گیر. او تایید کرد که یوگا شده است برنده جدید پزشکان در فرانسه در حال حاضر بحران بهداشتی آزادی مطبوعات بیشتر بخوانید.

هر دو رهبر توافق کردند که هند و فرانسه همکاری می تواند کمک به پیشبرد یک روح از انسان-محور همبستگی در حال حاضر دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de