ساعت مودی انجام بررسی Kedarnath پروژه بازسازی

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه انجام یک بررسی از Kedarnath Dham توسعه و بازسازی پروژه با Uttarakhand دولت از طریق ویدئو کنفرانس.

Uttarakhand وزیر Uttarakhand Trivendra سینگ Rawat و دیگر مقامات ارشد دولتی و همچنین شرکت در بحث.

تخمگذار از چشم انداز خود را برای بازسازی حرم نخست وزیر گفت که دولت باید با پیش بینی و طراحی پروژه های توسعه برای مقدس مانند Kedarnath و بادرينات ، در یک راه و شیوه ای است که آزمون زمان ایستاده است و در عین حال سازگار با محیط زیست و در هماهنگی با طبیعت و محیط اطراف آن است.

نگه داشتن در ذهن در حال حاضر وضعیت و نسبتا لاغر فشار در نظر گردشگران و زائران به عتبات نخست وزیر مودی پیشنهاد کرد که در حال حاضر فصل ساخت و ساز می تواند مورد استفاده برای تکمیل انتظار آثار توزیع مناسب کار استخر نگه داشتن در ذهن هنجارهای اجتماعی فاصله.

او گفت: “کمک خواهد کرد که برای ایجاد امکانات و زیرساخت برای بهتر حفظ جریان گردشگری در سال به آمده است.

به عنوان بخشی از پیشنهادات خاص مودی همچنین به جهت توسعه بیشتر از دیگر میراث فرهنگی و مذهبی در نقاط کشش گسترش از Ramban به Kedarnath.

این کار را در علاوه بر این به re-توسعه اصلی حرم در Kedarnath.

بیانیه ای از نخست وزیر ترکیه گفت: در این جلسه نیز شاهد بحث های مفصل در مورد موضوعات مربوط به وضعیت توسعه برهما کمال vatika (باغ) و موزه به استقبال زائران در مسیر به Vasuki طالع re-توسعه شهر چهارم و خواص از اهمیت تاریخی نگه داشتن در درایت خود اصلی معماری نما و همچنین امکانات دیگر مانند زیست فضاهای پارکینگ در فاصله مناسب از حرم و در فواصل منظم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net