ساعت مودی صندلی نشست های مختلف وزارتخانه برای بررسی وضعیت در رمان coronavirus به عنوان تایید موارد افزایش به 34

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار می شود نشست های مختلف وزارتخانه برای بررسی وضعیت در رمان coronavirus و اقدامات انجام شده تا کنون.

ارائه شده توسط وزارتخانه ها تاکید کرد در زمینه هسته ای از نظارت در نقطه ورود و جامعه آزمایشگاهی پشتیبانی بیمارستان آمادگی تدارکات و خطر در ارتباط است.

این آمد به عنوان اتحادیه و وزارت بهداشت تایید کرد که سه نفر بیشتر موارد مثبت رمان coronavirus در هند در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به 34. از این سه دو از لاداخ با سفر تاریخچه به ایران در حالی که یکی از تامیل نادو که تا به حال بازدید عمان وزارت گفت تمام بیماران با ثبات هستند.

این جلسه با حضور Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده; S Jaishankar, وزیر امور خارجی; Ashwini کومار Choubey, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده; راجیو Gauba کابینه وزیر Dr Vinod K پل, عضو Niti Ayog; و به طور کلی Bipin Rawat, رئیس دفاع کارکنان و دبیران بهداشت داروسازی عمران و حمل و نقل هوایی خارجی در امور تحقیقات بهداشت, صفحه اصلی, حمل و نقل, ان دی ام ای و دیگر مقامات.

در این جلسه دبیر گروه داروسازی منتقل و در مورد در دسترس بودن سهام به اندازه کافی از داروهای مواد فعال دارویی (API) و سایر مواد مصرفی برای استفاده در هند.

مسائل مربوط به نیاز برای ادامه افروزی در تمام فرودگاه ها و بنادر و زمین پاسگاه در سطح جامعه نظارت طبق پروتکل و حصول اطمینان از در دسترس بودن کافی تخت برای جداسازی نیز مورد بحث در این نشست است.

وزیر بهداشت و رفاه خانواده یک ارائه در زمان سناریو و اقدام صورت گرفته توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده و دیگر, حمایت از وزارتخانه ها با توجه به آمادگی و پاسخ به COVID-19.

Harsh Vardhan تاکید کرد نیاز به هماهنگی مؤثر با آمریکا و پاسخ به موقع در حالی که Niti Ayog تأکید بر نیاز به افزایش افزایش ظرفیت بستری شدن در بیمارستان.

این درخواست به دست آمده برای تخلیه سرخپوستان از ایران برجسته شد. مقامات دستور به طرح اولیه برای تست و تخلیه سرخپوستان از ایران.

در حالی که با افتخار تمام ادارات به کار گرفته شده تا کنون نخست وزیر ذکر است که هند آماده می شود در پاسخ آن را به عنوان در هر سناریو در حال تحول.

تمام ادارات باید در همگرایی و عمل باید آغاز برای ایجاد آگاهی در جامعه در مورد این بیماری و اقدامات احتیاطی می شود, او گفت:.

او ترغیب ماموران برای شناسایی بهترین شیوه برای COVID-19 مدیریت از سراسر جهان و داخل آمریکا و اطمینان از تصویب خود را.

او به ذکر است که با در نظر گرفتن نظر کارشناسان و مردم باید توصیه برای جلوگیری از تجمع جرم و تا آنجا که ممکن بود آگاه ساخته و انجام ندهید. او کارگردانی است که فوری ورزش گرفته شود تا برای شناسایی مکان کافی برای قرنطینه و نیز برای مراقبت بحرانی تأمین در مورد این بیماری گسترش یافته است. او برجسته نیاز برای پیشبرد و برنامه ریزی کافی و پاسخ به موقع به عنوان بحرانی برای مدیریت این بیماری عفونی از ديدگاه بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de