ساعت مودی صندلی نشست سطح بالا برای بررسی coronavirus موضوع به آدرس ملت در روز پنج شنبه

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه به ریاست یک نشست سطح بالا به بررسی تلاش های مداوم به شامل COVID-19 و همچنین در مورد راه هایی برای تقویت بیشتر هند آمادگی به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد به 154.

تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در هند صعود به 154 روز چهارشنبه. در میان ایالت ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد در 45 توسط کرالا در 30.

در این دیدار مودی تاکید بر فعالانه درگیر شدن با افراد جوامع محلی و سازمان ها در گچ نوشتن مکانیسم هایی را برای مبارزه با COVID-19 تهدید. او همچنین مقامات و کارشناسان فنی به عمدی در مراحل به بعدی گرفته شده است.

نخست وزیر همچنین ابراز قدردانی از تمام کسانی که در خط مقدم مبارزه با COVID-19 از جمله دولت های مختلف دولت های پزشکی برادری پیراپزشکی کارکنان مسلح و شبه نظامی و کسانی که در ارتباط با بخش حمل و نقل هوایی شهری کارکنان و دیگران.

او را از آدرس ملت در 19 مارس سال 2020 در 8 ساعت طی آن او خواهد شد بحث در مورد مسائل مربوط به COVID-19 و تلاش برای مبارزه با آن است.

قبلا اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan نیز برگزار شد جلسه بررسی در مهار و مدیریت COVID-19 و کارگردانی است که تیم از مقامات باید به طور منظم بازرسی و نظارت قرنطینه امکانات برای حصول اطمینان از امکانات لازم ارائه شود. این آمد و پس از انتقاد بیش از امکانات کافی در مراکز قرنطینه و فیلم ها به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی.

آمادگی بیمارستان ها از لحاظ در دسترس بودن تست کیت پرسنل حفاظتی تجهیزات و داروها و جداسازی بخش مورد ارزیابی قرار گرفتند وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im