مقدار زیادی از حالات در بازی کالج فوتبال, فصل

به عنوان آن در حال حاضر می ایستد نیک Rolovich برنامه ریزی شده است برای ساخت اولین خود را به عنوان ایالتی واشنگتن سر مربی تیم فوتبال در سپتامبر. 3 در Logan Utah.

“در ذهن من من برنامه ریزی در بازی های ایالتی یوتا در بازی یک” Rolovich روز دوشنبه گفت:. “من خوشبین هستم در مورد رفتن با 12 (بازی) ما رو تا زمانی که آنها به من بگویید متفاوت است.”

این COVID-19 همه گیر می تواند تغییر دهد که طرح هر چند با Pac-12 و ملی بحث و گفتگو محور در حالات متعددی برای آینده فوتبال کالج فصل است.

Head coach of the Stanford Cardinal ...
استنفورد سر مربی تیم فوتبال دیوید شاو.

“من فکر می کنم که در آن ما در حال تعریف یک مایع وضعیت” استنفورد سر مربی دیوید شاو گفت.

Rolovich شاو و جنوب کالیفرنیا سر مربی رس Helton انجام یک وبینار با اعضای رسانه ها در روز دوشنبه. این اولین بار بود که از چهار آموزشی این هفته مربوط به هر Pac-12 سر مربی; کلرادو کارل Dorrell را در روز سه شنبه جلسه.

روز دوشنبه در جلسه برنامه ریزی شده بود به تمرکز بر روی موضوعاتی از قبیل نام و تصویر و شباهت و همچنین NCAA انتقال حکومت. در طول 31 دقیقه جلسه این موضوعات هرگز آمد تا به بحث و گفتگو با تمرکز به طور عمده در عدم اطمینان از فصل فوتبال.

“بسیاری از (حالات) اما مهم ترین چیز … چه امن ترین راه برای رفتن در مورد انجام آنچه که ما می خواهم به انجام?,” شاو گفت. “ما باید به فرآیندهای است که در حال بررسی توسط ما متخصصان پزشکی و پس از آن ما باید به برنامه های احتمالی.

“سریع تست تشخیصی چیزی است که رفتن به حیاتی به ما reincorporating مردم را به یک منطقه کوچک است. اگر کسی تست مثبت ما باید برای پیدا کردن سرعت و منزوی کردن آن را بسیار به سرعت. کسانی که همه چیز باید در جای خود قبل از ما می توانیم به مرحله دوم, اما در همان زمان ما باید به بحث در مورد گام اول گام دوم گام سوم گام چهارم به منظور آماده برای احتمال از ما با هم برگردیم.”

سلامت و ایمنی دانشجو-ورزشکاران بوده است اولویت Helton گفت. در یک جلسه پزشکی حرفه ای خطاب به مربیان.

جنوب کالیفرنیا سر مربی تیم فوتبال رس Helton.

“این فقط یک باور نکردنی ثروت از دانش بود که ما پرتاب” Helton گفت. “این به شما نشان می دهد چگونه همانند یک دامنه و چگونه یک پروژه است که این است که به عنوان ما به عقب بر گردیم به آن محیط امن.”

وارد شدن به این محیط امن است برای رفتن به آسان تر برای برخی از مدارس و ایالات متحده بیش از دیگران است. برای مثال در شهرستان ویتمن که در آن واشنگتن دولت پردیس واقع شده است وجود داشته است تنها 15 COVID-19 موارد با مرگ و میر. در لس آنجلس در ضمن مرگ و میر پیشی گرفته است 1,500.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در هفته گذشته گفت: او را باور نمی کند فوتبال و سایر ورزش برگزار خواهد شد اگر دانشگاه نیست باز. درجات مختلفی از COVID-19 موارد ایجاد مشکل در داشتن یک پتو سیاست شاو گفت.

“هر دولت در جریان است متفاوت باشد; هر دانشگاه در حال رفتن به متفاوت” شاو گفت. “من فکر می کنم که یک ضریب اطمینان (از Emmert) اما من نمی دانم که قصد حکومت بر روز هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود. من فکر می کنم رئیس جمهور ایالات متحده در حال رفتن به یک وزن در, من فکر می کنم هر ایالت فرمانداری در حال رفتن به یک وزن در; من فکر می کنم هر (دانشگاه) رئیس جمهور کشيش و صدراعظم در حال رفتن به یک وزن در.”

در حالی که مربیان می خواهید به بازی فوتبال می خواهند آن را به انجام می شود که آن را بی خطر به تیم گرد هم می آیند.

“در کل اگر ما احساس می کنیم اگر آن را به اندازه کافی امن به بازی من می خواهم به بازی” Rolovich گفت.

واشنگتن سر مربی تیم فوتبال نیک Rolovich.

چگونه فصل است که می تواند تغییر داده است. شده است وجود دارد بحث در مورد از بین بردن غیر-کنفرانس ها و رفتن با یک کنفرانس-تنها برنامه است.

“کسانی که دوام بحث” Helton گفت. “در بسیاری از ناشناخته وجود دارد. من واقعا فکر می کنم ما در حال رفتن به دریافت تعداد زیادی تصویر واضح تر شش تا هشت هفته از در حال حاضر.”

با حالات مختلف مورد بحث, کالج, فوتبال, حذفی می تواند تغییر داده است. CFP تا به حال چهار تیم format پس از 2014 و تنظیم شده است به نگه دارید که فرمت از طریق 2026.

“شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد این سال ما گسترش حذفی چون ما واقعا نمی خواهید به می دانم که چگونه به تراشیدن این نکته را به چهار” شاو گفت. “اگر ما قادر به بازی 12 (بازی) و ما قادر به ماندن در وضع موجود است ، بسیاری از ما آن را باور نخواهد بود 12 و آن را حتی ممکن است در زمان شروع. کسانی که عوامل دیگر در حال رفتن به تحت تاثیر قرار چگونه کاسه های نجومی به نظر می رسد و همچنین حذفی است.”

مربیان امیدوار و خوش بینانه در مورد فصل در حال بازی در بعضی از فرم ،

“من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای قدردانی … قادر به بازی بازی است که ما عشق” Helton گفت: “و به احساس می کنید به اندازه کافی خوش شانس است که اگر ما در این سناریو که این ویروس و این بحران قرار داده شده است کمی بیشتر پشت سر ما است.”

در حال حاضر مجموعهای از عوامل ناشناخته است مربیان در برزخ اما شاو گفت: Pac-12 آماده به واکنش نشان می دهند به مراحل بعدی.

“ما در یک موقعیت خوب در حال حاضر به رسیدگی هر چه اتفاق می افتد تا آنجا که به چه ملی و دولت های محلی می گویند و همه ما فردی در مدارس,” او گفت:. “ما مقدار زیادی از روشن بچه ها با ایده های بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de