لطفا بگو Sike’


Illustration for article titled Please Say Sike

عکس: شاتر

روز اول آوریل که به یک تعطیلات و من از آن متنفرم.

من حتی نفرت کلمه “شوخی است.” آن را مانند تلفن های موبایل گوز که به طور تصادفی از یک آلت تناسلی مرد. شوخی. چگونه بسیاری از مردم شما می دانید که درگیر در یک شوخی? حتی مترادف آن هستند احمقانه است.

تبلیغات

من شرط می بندم شما هرگز شاهد negro “جست و خیز.” من گمان می کنم من homeboy, توماس, مطالعه, بنابراین سخت است چرا که او احساس به همان شیوه. خوشبختانه او هرگز درگیر در هر “لودگی.” یک معلم یک بار تا به حال به توضیح است که در او نیست متهم من از حیوانیت زمانی که من با عصبانیت رد اتهامات او را از “horseplay.” من به هدایت و روشنی از عملی, جوک, شوخی, antics larks معبد رستاخیز می گیرید gambits, ruses jigs یا—نژادپرست ترین از همه شوخی—”monkeyshines.”

در واقع نزدیک ترین من تا کنون بوده است به یک “بالالطفه” است که در اوایل ’90sزمانی که من جوانترین خواهر و من از جان گذشته برای تماشای یک شورتمتقاعد مادربزرگم که باب بارکر بود و مجروح در یک تصادف زمانی که بزرگ نمایشگاه و مرحله نهایی مسابقات چرخ آمد کردن آن محور و نورد بیش از او. ما سرانجام تمیز زمانی که او شروع به “شفاعت خون” و تلاش برای ارسال برخی از روغن مسح را به قیمت مناسب است تنظیم شده است. او به سرعت بخشید ما پس از ما با استفاده از یک راه گریز در دسترس برای کسانی که شرکت در یک “shenanigan” (کلمه ای است که همیشه منحصر به فرد برای ما):

ما گفت: “sike.”

“Sike” باستانی آفریقایی کلمه ابداع در اولین Valentime روز (که چگونه آنها املای آن را در آن زمان) که حوا به آدم Edible یکrrangement. با توجه به تحقیقات من بسیار مشکوک مار شیرین صحبت کردیم حوا به چیدن میوه از درخت دانش خوب و بد. به محض این که آدم کمی به تکه لذیذ هندوانه (بر خلاف نظر آن را یک سیب) از او خواست که او میوه. تمام جهان را در دست خود مواد غذایی? گر Josephs? شب شد و مورد اطمینان او را که او تا به حال اجازه از خدا زمانی که مار ناگهان زمزمه: “Sike.”

تبلیغات

پس از آن روز تاریخی اشاره شده است استفاده می شود توسط سیاه و سفید از مردم به بهانه ای خود را فریب. نات ترنر گفت: پس از آن او گفت: صاحب مزرعه آنها نیاز به یک چند اضافی قمه به کمک محصولات. آن چه Harriet Tubman گفت: هنگامی که او به او اطمینان داد slavemaster که او فقط میخوام اجرا به فروشگاه. زمانی که یسوع بن یوسف نورد سنگ از مقبره و پا خود را براق جدید عید کت و شلوار لژیون رومی دریافت این قبلا نامعلومی مکاتبات:

جناب آقای پیلاطس

من امیدوارم که این نامه را می یابد و شما هست. من متاسفم به اطلاع شما که من تصمیم به قبول خود را مصلوب شدن ارائه دهد. من می دانم که شما صرف مقدار زیادی از پول را بر روی ناخن و چوب به ذکر است مجوز ساخت و ساز. اما پس از بررسی دقیق و مشاوره با پدرم من باید به اطلاع شما:

Sike.

ارادتمند شما
افزایش یافته است مسیح

پس از بررسی کافی شواهد تاریخی, من در حال حاضر متوجه که من شده اند pranked. در حالی که من پیدا کردم این استادانه درست شده آمریکایی shenanigan بسیار سرگرم کننده شما می تواند به توقف در حال حاضر.

تبلیغات

من اعتراف خواهد کرد که در بخشی که در آن مردم سفید انتخاب یک نیمه با سواد نشان دادن واقعیت هاست که با استفاده از تانگ به عنوان یک پایه و اساس تقریبا متقاعد شده من. من می دانستم که سفیدپوستان نمی مانند رئیس جمهور سابق به خاطر او بود تا…اومم…سیاه بیان. اما در حالی که من هرگز دست کم گرفتن سفید امریکا را تند و تیز و نفرت خود وهم من فکر نمی کنم شما می تواند این احمقانه است. هنوز هم من رفت و همراه با شوخی است.

من تقریبا خریداری کل روسیه جعل. بله من آن را به نام یک جعل است. من تقریبا دیدم از طریق آن زمانی که رابرت Meuller گزارش مفصل گسترده روسیه دخالت در انتخابات 2016 و شما شانه ای بالا انداخت و به عنوان سیاست های حزبی. خود را از شوخی خیلی خوب بود من نمی توانستم بگویم اگر دموکرات ها شد و در آن بیش از حد, و یا اگر آنها درست است که از لحاظ سیاسی بی منطق. من هنوز هم نفهمیدم که یکی از.

تبلیغات

اگر من صادق بودن شما تقریبا به حال من با اوکراین را شکست. خواستار آن را “کامل” بود بیش از حد بر روی بینی اما شما واقعا منفجر پوشش خود را shenanigans با استیضاح محاکمه. یا شاید آن ده ها تن از مالیات دهندگان بودجه گلف سفر به Mar-a-Lago. یا شاید آن را مالیات. و یا پر کردن دادگاه با بی حد و حصر جناح راست قضات است. یا ویلیام Barr به عنوان دادستان کل. یا بتسی Devos به عنوان وزیر آموزش و پرورش. یا یک آبجو-chugging تقریبا متجاوز (گفته می شود) به عنوان یک دادگاه عالی عدالت. یا ثابت بی شرم دروغ گفتن است. یا بیش از حد بالا تظاهرات سیاسی پر جنگلی اضافی مستقیما از مرکزی مصاحبه (The MAGA, کلاه بودند سادگی مرده. شما باید به صرف بیشتر در کمد لباس).

اما شما می دانید آنچه واقعا شما را نابود hijinks?

کل coronavirus چیز.

من می توانم بر این باورند که وجود دارد نامرئی یک بیماری است که باعث می شود مردم سرفه به مرگ است. من حتی خرید بخشی از طرح که در آن بهترین پزشکان در جهان نمیفهمد که تنها راه مبارزه با آن است که: “به خرید مقدار زیادی از کاغذ توالت و ماندن در خانه.” حتی اگر شما به وضوح plagiarized طرح از سرایت و آن را با مخلوط The Walking Dead, من دیده ام که چگونه مردم سفید امتناع علم پشت واکسن و یا گرمایش جهانی, بنابراین من شوکه شده بود که آنها معتقد بودند COVID-19 بود فوق العاده قدرت آنفولانزا. این چیزی است که خود را از بین برد شوخی.

تبلیغات

این اسکریپت.

من می دانم که شما را از طریق رفت طول های بزرگ به این مجموعه مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصیت” به عنوان یک بی منطق و بی کفایت و دروغگو. اما شما می توانید حداقل از آن ساخته شده به نگاه واقع بینانه به دنبال در چه بوش را در طول شیوع بیماری سارس و یا به تماشای آنچه که اوباما را در طول بحران ابولا کوچک خود را از ریاست جمهوری راه اندازی مجدد پانک می خواهم. چرا شما باید شامل یک بخش که در آن او ranted در کنفرانس های مطبوعاتی و همچنین ده ها تن با سپاه مطبوعات? آیا شما او را به چشم پوشی از این بحران برای کل ماه ؟

تبلیغات

که بیش از حد بود.

اما خانواده هنوز به من فریب خورده.

به همین دلیل من نفرت شوخی.

به هر حال من باید برم اجرا چند ماموریت.

من مطمئن هستم که من راه رفتن در اطراف و پیدا کردن همه فرز مورد به عنوان معمول است. هنگامی که آنها را ببینید من با پوشیدن یک ماسک صورت که تنها متناسب با چون من تا به حال به تراشیدن ریش من آنها را نقطه به نقطه دستکش پوشش من دست chapped از به طور مداوم dousing آنها را در دلار درخت ضد عفونی کننده دست و آنها به سختی قادر به مهار آنها لبخند می زند. من شرط می بندم آنها فکر می کنم این خنده دار چگونه من فرض امریکا بود نژادپرستانه به اندازه کافی برای انتخاب یک unabashedly سفید ملی رئیس جمهور است که خیلی بی کفایت که انفعال ممکن است منجر به مرگ صدها هزار نفر. من شرط می بندم که آنها را در خنده من برای تفکر من در کشوری زندگی می کنند بنابراین زیاد با برتری است که شهروندان به حمایت از او را بدون توجه به آنچه.

تبلیغات

“روز اول آوریل!” آنها می گویند که آنها بیش از دو برابر در خنده. “آیا شما نمی شنوید به ما می گویند” همه چیز در زندگی مهم است؟’ ما عاشق این کشور است. آیا شما نمی بینید ما ایستادن برای سرود? ما هرگز قرار دادن یک نژادپرست dotard مسئول این ملت بزرگ!”

“آیا شما نمی شنوید به ما می گویند ما می خواهیم آمریکا به بزرگ است ؟” آنها می گویند آنها به عنوان تمسخر من اعتماد ندارند. “آیا شما واقعا فکر می کنم مردم سفید کاری انجام دهد و آنقدر احمق؟”

تبلیغات

و سپس آنها را فریاد: “Sike!”

من مطمئن هستم که کسی خواهد شد.

لطفا ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im