درخواست در NGT به دنبال بالا-سطح کمیته برای بررسی Vizag نشت گاز

یک درخواست ثبت شده است قبل از ملی سبز, دادگاه (NGT) به دنبال قانون اساسی از یک سطح بالا کمیته بررسی نشت گاز حادثه در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام که به کشته شدن حداقل 11 نفر است.

گاز به بیرون درز از یک کارخانه مواد شیمیایی در Vizag در ساعات اولیه پنج شنبه تحت تاثیر بیش از 1000 نفر در روستاهای اطراف. این استایرن گاز به بیرون درز از چند ملیتی LG پلیمرهای گیاهی به سرعت گسترش یافته و به روستاها در پنج کیلومتر شعاع. نشت صورت گرفت حدود 2.30 صبح روز پنج شنبه.

مرکز حیات وحش و محیط زیست دادخواهی بنیاد با نزدیک شدن به NGT به دنبال قانون اساسی از یک سطح بالا و کمیته ای متشکل از قضات و افسران نه زیر رتبه مشترک وزیر برای پرس و جو به Vizag نشت گاز حادثه و مستقیم دولت برای اطمینان از حفاظت و امنیت ساکنان مناطق اطراف آن.

این CWEL بنیاد درخواست فوری شنوایی از NGT.

NHRC توجه به آندرا پرادش دولت و مرکز بیش از مرگ و درد و رنج به چندین نفر به دلیل استایرن نشت گاز در منطقه Vizag (07.05.2020)

این سازمان غیر دولتی گفت: در آن درخواست که نشت گاز موجب شده است تا تنفس مسائل در میان مردم ساکن در مناطق اطراف آن.

ساکنان سقوط ناخودآگاه پس از در حال توسعه تنفس و عوارض آن گفت:, و اضافه کرد که ساکنان روبرو هستند تنفس مسائل.

چند نفر در عجله برای فرار از بدبختی کاهش یافت و در امتداد جاده آن گفت:, و اضافه کرد که کودکان در بدترین آسیب دیده به دلیل نشت گاز.

آن اشاره کرد که محصولات کشاورزی نیز آسیب دیده با توجه به تاثیر گازها و گاو که بسته بود را نیز درگذشت.

“از بالا روشن است که دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره و همچنین به عنوان صنعتی شرکت موفق به عمل مطابق با قانون و گفت: سهل انگاری عمدی است منجر به مرگ و میر ناشی از ساکنان” بنیاد گفت.

“از این رو CWEL بنیاد درخواست کرده است به صورت مستقل در سطح بالا و کمیته رهبری Retd عدالت مقامات پایین رتبه JT, منشی, سطح و ارشد ترین دانشمندان به تحقیق و پرس و جو به ضعف و ارائه گزارش خود به NGT در یک زمان محدود به شیوه” این درخواست گفت.

ملی کمیسیون حقوق بشر نیز گرفته suo موتور ادراک از گزارش.

در نظر گرفتن شناخت از موضوع NHRC گفت: مشاهده شده است که هر چند پریما-نظر به عنوان در حال حاضر وجود دارد هیچ گزارشی در مورد خطای انسانی و یا سهل انگاری اما واقعیت این است که شهروندان بی گناه جان خود را از دست داده اند و هزاران نفر کاهش یافته است بیمار است و در واقع یک موضوع جدی از نقض حقوق بشر است.

“حق زندگی از قربانیان شده است به شدت نقض شده است. در زمانی که بشر زندگی می کند در سراسر کشور در معرض خطر هستند با توجه به گسترش Covid-19 ویروس و هر کس مجبور به اقامت در داخل خانه وحشتناک تراژدی به عنوان یک پیچ از آبی برای مردم” به NHRC گفت.

“بر این اساس کمیسیون صادر کرده است اطلاع به دبیر کل دولت آندرا پرادش خواستار یک گزارش مفصل در این موضوع از جمله وضعیت عملیات امداد و نجات پزشکی درمانی ارائه شده به مردم بیمار افتاده و امداد رسانی و توانبخشی ارائه شده توسط مقامات دولتی به خانواده های آسیب دیده” این کمیسیون گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de