درخواست در دهلی HC به دنبال آزادی اتباع خارجی مرتبط با Tableeghi جماعت در نهادی قرنطینه برای 50 روز

دادخواست ثبت شده است در دادگاه عالی دهلی نو به دنبال انتشار بیش از 900 اتباع خارجی مرتبط با Tableeghi جماعت که در نهادی قرنطینه برای بیش از 50 روز است.

بیش از 2000 نفر از اعضای جماعت از جمله 916 اتباع خارجی بودند تخلیه از مقر خود در Nizamuddin در مارس 30 و قرار داده شد, در نهادی شده است.

این طومار می گوید که آنها در حال برگزار شد در نهادی قرنطینه با وجود اینکه آزمایش منفی است.

وجود 20 دادخواهان که اصرار دارد که این افراد مواجه شده اند نهادی قرنطینه پس از 30 مارس.

در این درخواست آمده است که این قرنطینه است “بیبهره قانونی و خارج از حدود اختيارات فوق العاده از مقالات 14 21 و 22 قانون اساسی از هند و در نتیجه مسئول است به نقض.” دادخواست ذکر شده است که “عمل صرف بازداشت 916 اتباع خارجی در نهادی قرنطینه برای بیش از یک ماه با وجود همه 916 نفر در حال حاضر تست منفی برای COVID-19 باید معادل به بازداشت غیر قانونی و نقض مقالات 14 21 و 22 قانون اساسی از هند و در نتیجه دعا برای یک حکم جسم بود صادر شده توسط دادگاه کارگردانی برای آزادی فوری اتباع خارجی است.” تقاضای بیشتر می گوید که جهت شروع اخراج روند بدون علامت اتباع خارجی رشته در هند صادر شده در مارس 3 که همه 916 اتباع خارجی مرتبط با مرکز آزمایش منفی برای COVID-19.

این درخواست همچنین مدعی است که در حالی که جهت صادر شده برای آزادی اتباع هند که تست منفی در مورد این اتباع خارجی “وجود دارد به نظر می رسد عمدی انفعال و کامل رقت از حقوق اساسی است.”

بیش از 2000 عضو از Tableeghi جماعت از جمله اتباع خارجی تخلیه شدند از آن Nizamuddin مرکز در ماه مارس به پایان برسد. با بسیاری از تست coronavirus مثبت موضوع ایجاد یک بحث و یک مورد ثبت شده بود در برابر جماعت رئیس مولانا سعد در میان دیگران.

موارد نیز ثبت شده علیه اعضای آن در سراسر کشور که از آنها سرگردان در مساجد به عنوان مستند در سراسر کشور اعلام شد ناگهان در مارس 24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de