عکس: مادر-به-بود سوفی ترنر گهواره نوزاد دست انداز به عنوان سر او را برای قدم زدن با جو جوناس, مادر

بازیگر انگلیسی سوفی ترنر و جو جوناس که در انتظار اولین فرزند خود را با هم خال خال شد در خارج از خانه در لس آنجلس در روز پنج شنبه در حالی که گرفتن یک پیاده روی با سگ خود را و سابق پدر و مادر.

با توجه به مجله مردم 25 سال گهواره نوزاد دست انداز در عکس از تفرج در حالی که با پوشیدن یک حال لباس سفید با آنچه در ظاهر به یک کت و شلوار خاکستری زیر به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت از کفش های تنیس.

در

در ضمن او 30 ساله خواننده, شوهر تصمیم گرفتند برای یک تی شرت سفید و شلوارک. هر دو ستاره نیز دیده می شود با پوشیدن ماسک به عنوان آنها لذت می برد آفتاب هم به عنوان یک خانواده است.

در

اگر چه ترنر نگهداری نوزاد دست انداز شدیدا تحت کاری ادامه داده اند برای ماه های بازی تاج و تخت ستاره برای اولین بار نشان داد او حلقه در یک محصول بالا و پخش در ژوئن 17.

در

این زن و شوهر که گره خورده گره دو بار در سال گذشته – هنگامی که در ماه مه و پس از یک بزرگتر مراسم در ماه ژوئن نیز خریداری یک کودک پسند در لس آنجلس با هم در طول تعطیلات.

یک منبع آگاه گفت: خروجی “آنها امیدوار بودند به گسترش خود, خانواده, خانواده بزرگ خانه با مقدار زیادی از اتاق را برای بالا بردن کودکان است.”

در مصاحبه اخیر خود در SiriusXM جوناس باز کردن در مورد چگونه زن و شوهر شده است تخمگذار پایین در طول چند ماه گذشته در میان COVID-19.

“ما در حال داشتن یک زمان خوب” خواننده گفت. “ما در سال گذشته ازدواج, بنابراین ما هنوز هم با بهره گیری از آن زمان است.”

اما این جفت ارز را گام به گام برای نشان دادن حمایت خود را در ” سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض یک منبع قبلا به مجله مردم گفت که “آنها محتاط بودن به دلیل سوفی بارداری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *