عکس: Irrfan Khan, پسر Babil خان را به یاد می آورد زمانی که در اواخر بازیگر در بازدید از خانه رعیتی و ملاقات بچه های مدرسه

عرفان خان پسر ارشد Babil خان است که مطمئن شوید که برای درمان اواخر بازیگر طرفداران با غیب لحظات. او شده است به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از عرفان در Instagram صفحه که دلگرم کننده و طرفداران او را از دست سخت تر است. Babil گاهی اوقات نوشته های این لحظات با یک حکایت از این حادثه نشان می دهد که چه شیرین فرد Irrfan شد. در حالی که پشت ستاره بچه را به او Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس ها از عرفان.

در عکس ها کلیک در خانه رعیتی اواخر بازیگر دیده می شود تعامل با بچه های کوچک که برای دیداری به دیدن او هر زمان که او رفت و در آنجا برای اقامت. این Angrezi متوسط بازیگر دیده می شود با پوشیدن لباس زرد رنگ در چاپ تی شرت با شلوار جین آبی کم رنگ و سفید ژاکت. او عینک آن را با كلاه سیاه wayfarer سایه و چکمه های سیاه و سفید.

Babil زیر نویس عکس ها بیان کرد: “من فکر کردم ممکن است به عنوان به خوبی. هر زمان که آن را خانه رعیتی زمان برای او این بچه ها و مدیر مدرسه را نشان می دهد تا به دیدار خواهد کرد.”

چک کردن عکس های زیر:

در

زودتر Babil بود گذراند توجه داشته باشید ضمن تشکر از مردم برای ریختن در پیام تسلیت برای عرفان. او خود نوشت Instagram داستان “من عمیقا سپاسگزار برای همه تسلیت شما زیبا دوستان در حال ریختن برای من. اگر چه من امیدوارم که شما را در درک که در حال حاضر من قادر به پاسخ به دلیل واژگان من است سرگیجه است. من خواهد شد به هر یک از شما اما نه فقط در حال حاضر. از شما بسیار سپاسگزارم. من شما را دوست دارم.”

عرفان همچنین دارای یک پسر به نام آیان خان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de