عکس: کور برادر و خواهر اسکی پایین کوه در Breckinridge را USABA ورزش های زمستانی متحرک

برادر و خواهر لوگان 8 و زو Galloway, 6, اند, Leber مادرزادی Amaurosis, (LCA) یک شبکیه ماکولا بیماری است که برگ های آنها را تا حدی کور. به عنوان پیشرفت بیماری می تواند ترک آن افراد کاملا نابینا معمولا حدود سن 20. اما نگه داشتن آنها را از یک روز در دامنه های. این Galloways شرکت در 11th سالانه ایالات متحده انجمن نابینایان ورزشکاران (USABA) ورزش های زمستانی متحرک در Breckenridge Ski Resort اسپانسر شده از طرف سرود صلیب آبی و سپر آبی.

چهار روز به میزبانی پانزده کور اسکی بازان و snowboarders سنین 6 تا 55 از جمله چند نظامی جانبازان که قادر به اسکی و اسنوبرد با کمک Breckenridge, هوای آزاد, مرکز آموزش (BOEC) که ارائه آموزش تطبیقی اسکی مربیان و راهنماهای. با توجه به آزادی مطبوعات از USABA یک سازمان مبتنی بر جامعه از کمیته المپیک ایالات متحده آمریکا. Breckenridge, هوای آزاد, مرکز آموزش غیر انتفاعی 501(c)3 انسانی سازمان خدمات است که ماموریت است که برای گسترش بالقوه افراد دارای معلولیت و نیازهای ویژه هر چند معنی دار, آموزشی و الهام بخش, الهام بخش, هوای آزاد, تجارب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>