فیلیپ Grubauer 34-ذخیره shutout منجر بهمن را به نفع خود بیش از سناتور

بیش از سه هفته گذشت بین بهمن بازی داخل پپسی مرکز که کلرادو در نهایت بازگشت به خانه خود یخ سه شنبه شب.

خوش آمدید-بازگشت حزب ؟ عملکرد قوی در برابر NHL پایین فیدر که تمدید Avs’ زمان به پیروزی پنج بازی. دروازه بان Philipp Grubauer بود درخشان با 34 موجب صرفه جویی در دوم shutout عملکرد این فصل در حالی که به جلو Mikko Rantanen, والری Nichushkin و گیب Landeskog شاگردانش در پیروزی 3-0.

بهمن (33-16-6) وارد شب به ثمر رساند NHL-پیشرو 3.65 اهداف در هر بازی. روز سه شنبه در نتیجه ثابت کلرادو نیز قادر به برنده شدن در یک تکه مسابقه به عنوان آن را همچنان در مقام دوم (72 امتیاز) مرکزی در بخش مسابقه است.

“این یک بازی سخت به بازی پس از یک سفر جاده ای طولانی به خانه که برای اولین بار یکی در حد بقیه” مربی Jared Bednar گفت. “اما من فکر کردم بچه های ما انجام یک کار خوب امشب چسبیده با آن است.”

عمدتا uninspiring دوره اول بسته با صدای زمانی که Rantanen نمایش گذاشت چرا که او به دست آورده که هیولا شش سال $رقم 55.5 میلیون قرارداد این offseason. او با دریافت این جن در انتقال و استفاده بسیار خوب داخل به بیرون چرخش حرکت در منطقه بی طرف گذشته جانباز defenseman ران Hainsey برای روشن مبارکه به سمت net. سپس Rantanen رفت پشت دست ضربه زدن و بالا-قفسه گذشته اتاوا دروازه بان مارکوس Hoberg به کلرادو 1-0 استفاده با 41 ثانیه به سمت چپ در این دوره است.

“من فقط چرخید D-و او کمی وجود دارد,” Rantanen گفت. “آن را به من داد برخی از اتاق و این بار آن رفت. ما آن را. این یک هدف بزرگ است.”

Rantanen که از دست رفته 16 بازی با آسیب مچ پا در این فصل هفت امتیاز (سه گل) بیش از گذشته خود را هشت گردش. که نقل مکان کرد و Rantanen تا 38 امتیاز (18 گل) برای این فصل است.

پس بدون گل دوم دوره سناتور برگزار شد عکس-در-هدف استفاده (23-21) با کلرادو عدم نمره چهار قدرت-بازی بازی فرصت. حمله رکود با تاکید بر اهمیت Grubauer اخیر افزایش بازی. 28-در سال netminder اجازه داده است یک یا کمتر اهداف در هر یک از چهار بازی. Grubauer 18 برنده این فصل مسابقات حرفه ای بالا مجموعه در فصل گذشته.

“حتی اگر آنها به تعداد زیادی از عکس های با کیفیت از شانس ما نگهداری پایین” Grubauer گفت. “این چیزی است که ما نیاز به حرکت به جلو و یک بازی ساخت. … من از دیدن جن واقعا خوب با تشکر از بچه ها.”

Nichushkin قرار دادن بازی دور نیمه راه از طریق دوره سوم با قدرت-بازی بازی های, هدف, هدایت یک جن از Andre Burakovsky در نزدیکی خالص به بالا رفتن 2-0. Defenseman سام گیررد نیز با توجه به کمک.

بهمن استقامت در اولین بازی کامل و بدون خط دوم مرکز ناظم کادری است که به طور نامحدود با پایین بدن آسیب رنج می برد در روز یکشنبه پیروزی در مینه سوتا وحشی. Avs مرکز J. T. Compher جایگزین کادری در خط دوم. ناتان MacKinnon و رایان گور شد با اعتبار کمک در Rantanen هدف.

Landeskog به ثمر رساند باز-net با هدف 1:05 باقی مانده است. سناتور (18-27-11) در حال حاضر از دست داده و شش بازی متوالی.

کلرادو حرکت می کند به صورت واشنگتن پایتخت در روز پنج شنبه شب به عنوان دومین matchup از پنج بازی homestand.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im