فیلادلفیا رپر و مدل Chynna راجرز مرده در 25


Chynna Rogers

Chynna راجرز
تصویر: Chynna راجرز (YouTube)

مدل تبدیل رپر Chynna راجرز به عنوان شناخته شده Chynna درگذشت جمعه در سن 25.

تبلیغات

“Chynna بود عمیقا دوست داشت و بشدت از دست رفته” خانواده او نوشت: در بیانیه ای به دست آمده با چنگال. علت مرگ گزارش شده است.

چنگال بیشتر گزارش:

Chynna راجرز شروع زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک مدل امضای قرارداد با فورد مدل زمانی که او 14. او در بر داشت یک مربی در A$AP Yams به عنوان یک نوجوان و وابستگی با A$AP اوباش مشتعل تلاش خود را برای ساخت یک حرفه ای به عنوان یک خواننده رپ است. او منتشر شده او اولین تک آهنگ در اوایل ’10s پیدا کردن موفقیت آنلاین به سرعت با 2013 “عکاسی از خود” و 2014 را “گلن Coco.” او به دنبال آن با چند EPs از جمله 2015 را من اینجا نیست این اتفاق می افتد نیست و 2016 را Music 2 Die 2. او بعدها گفت که او موسیقی “برای مردم عصبانی با بیش از حد افتخار به نشان می دهد که چقدر عصبانی هستند.”

متولد در غرب فیلادلفیا در اوت 19, 1994, Chynna بسیار شفاف در مورد اعتیاد به مواد مخدر و باز در مورد آن در هنر او از جمله در سال 2016 mixtape نود. در یک سال 2018 مصاحبه با چنگال جوان رپ مشخص لحظه ای که او متوجه او تا به حال یک مشکل است.

“من متوجه شدم من نیست که کنترل اوضاع دیگر روز که من حتی احساس می کنم مثل گرفتن بالا و بدن من بود ‘سگ ماده شما بهتر بالا دریافت کنید قبل از اینکه شما شروع به پرتاب کردن و اقدام مانند یک احمق است.’ این واقعا خسته کننده است. آن را به نقطه که در آن من تا به حال به انجام کاری فقط قادر به دریافت روی صحنه و انجام کار است. من نمی خواهم که. که مصرف آن بیش از حد به دلیل آن متوقف می شود که سرگرم کننده شروع می شود که از آنجا که شما باید به چیزی که شما نیاز به لرز” او در آن زمان گفت.

تبلیغات

بعد از شنیدن اخبار مختلف طرفداران و دوستان به طور یکسان در زمان به رسانه های اجتماعی به پرداخت ادای احترام به این هنرمند جوان.

تبلیغات

نویسنده و تهیه کننده و کمدین و بازیگر Quinta Brunson نوشت: “من شما را دوست دارم برای همیشه, و ما در حال رفتن به تغییر این جهان برای شما.”

تبلیغات

“فقط از دست یکی دیگر از دوستان به مواد مخدر” Brunson توییتی با شنیدن این خبر غم انگیز. “من قصد ندارم به آرام در مورد آن. من خسته از مواد مخدر فرهنگ است. همه چیز در مورد آن. همه چیز به آن متصل است. من می دانم که وجود دارد یک تصویر بزرگتر. اما من اهمیتی نمی دهند در حال حاضر. من خیلی خسته ام. و غم انگیز است.”

تبلیغات

بقیه در قدرت جوان Chynna.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im