پلیس فیلادلفیا بررسی پس از Cecil B. مور دیواری مخدوش


عکس: مایکل Zorn (گتی ایماژ)

در حالی که ما شاهد افزایش آشکار سفید ناسیونالیسم پس از شروع این ریاست جمهوری ماه تاریخ سیاه همیشه خاص راه آوردن از بدترین در نژادپرستان.

یک گزارش از CBS 3 در فیلادلفیا جزئیات چگونه یک مدت طولانی نقاشی دیواری از حقوق مدنی شکل Cecil B. مور شده است مخدوش. ضارب اسپری pained F-کلمه و N-word سراسر دیواری. نقاشی دیواری بوده و جدا از محله برای بیش از 25 سال است. مور عضو فیلادلفیا شورای شهر مبارزه در جنگ جهانی دوم بود و محلی فعال حقوق مدنی که مهمترین آنها چراغ شارژ به desegregate Girard کالج. پلیس تحقیقات و در حال جستجو برای نظارت تصویری برای پیدا کردن فرد مسئول برای نقاشی های دیواری.

تبلیغات

ساکنان در فیلادلفیا محله بودند شوکه و منزجر توسط صفحه نمایش. در حالی که من قطعا بیزارند و من نمی توانم بگویم من به خصوص شوکه کرد. آن را احساس می کند مانند هر هفته از عمل شنیع در خدمت به سفید ناسیونالیسم متعهد است. در یک زمان که در آن ما در حال جشن این سیاه مردان و زنانی که مبارزه برای بهتر این ملت و این باعث می شود یک تاسف مقدار حس که بدترین از این کشور احساس نیاز به بیرون آمدن از چوب.

اگر وجود دارد یک نتیجه به این که علاوه بر اینکه بدترین نژادپرستان نیز تمایل به اشتباهترین. من نسبتا خاصی است که هر کس این کار را گرفتار خواهد شد و آن را برای دلایل احمقانه ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im