PGA Tour حمل پس از مثبت coronavirus آزمون

HILTON HEAD ISLAND, S. C. — PGA Tour آن را از طریق 11 روز از آن بازگشت به گلف قبل از نیک Watney شد اولین بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus. سوال بعدی این است که در آینده و یا چگونه بسیاری از قبل نشان می دهد دیگر می رود.

تور شروع به تماس با ردیابی از هر کسی که ممکن است در تماس نزدیک با Watney که آزمایش منفی شنبه هنگامی که او وارد RBC میراث نشانههای گزارش شده در روز جمعه و تا به حال یکی دیگر از تست که برگشتم مثبت است.

تور گفت: 11 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند جمعه — که شامل بازیکنان و همه ویلچرهای در Watney گروه و دیگر caddie ماندن با Watney — و همه 11 تست منفی بودند.

وجود دارد ثانویه آزمون و نتایج آن نمی شد انتظار می رود تا بعد شنبه در اولین.

Rory McIlroy و Jordan Spieth در میان کسانی که توسط تست مثبت.

“من فکر می کنم این اتفاق بود که کسی در حال رفتن به آن را در برخی از نقطه و نیک است که آن را کردم و او را از خود جدا و انجام آنچه او را به انجام” McIlroy گفت. “آره این شرم آور است اما نشان می دهد می رود.”

Spieth یکی از چهار بازیکن در تور PGA هیئت مدیره و درگیر در هر جلسه به تور کنار هم قرار دادن 37-صفحه پروتکل به نام “بازگشت به گلف است.”

این شامل برنامه ریزی برای یک تست مثبت. Watney باید خود جدا برای حداقل 10 روز است. آن را به پایان می رسد ارائه شده او پس از آن علائم و یا دو منفی نتایج آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا.

تور گفت: این امر هیچ نظر بیشتر و Watney بازگشت نیست یک تماس تلفنی.

بازیکنان باید تعیین هتل که اجباری نیست. آنها خواست به غذا خوردن در رستوران ها نیز یک توصیه برای ویلچرهای و ضروری پرسنل که باید مورد آزمایش قرار زمانی که آنها می رسند در هر دوره از مسابقات است.

آن را به آنها آنچه آنها انجام و پس از ساعت.

تور اداره 954 آزمون بیش از افتتاح دو هفته از بازگشت — 487 استعماری در هفته گذشته در فورت ورث تگزاس 98 برای کسانی که در زمان پرواز چارتر به کارولینای جنوبی و 369 در هیلتن هد. همه منفی بودند تا Watney مثبت آزمون در روز جمعه.

Watney بود در زمین گلف — بروکس Koepka او را دیدم در پارکینگ McIlroy گفتگو با او را در قرار دادن رنگ سبز و Si Woo Kim او را دیدم در حال عبور در محدوده. او پس از گرفتن کلمه از نتیجه.

در زیر تور پروتکل های بازیکنان که در حال آزمایش پس از ورود مجاز به تمرین تا زمانی که نتایج هستند اما آنها اجازه ندارند در امکانات مانند محل باشگاه وانجمن.

PGA Tour سر به کرامول, کانکتیکات, هفته آینده و پس از دیترویت و سپس بازگشت به عقب مسابقات در اوهایو.

“ما باید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” Koepka گفت. “این مایه تاسف نیک آن را کردم اما در همان زمان, امیدوارم, آن باقی می ماند و فقط با او می کند و گسترش یابد. چون من فکر می کنم ما باید یک مسئله بزرگ در دست ما اگر آن را نگه می دارد به عنوان هفته ادامه خواهد داد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de