طومار خواستار معامله گر جو برای تغییر “نژادپرستانه” قومی برچسب های مواد غذایی

سان فرانسیسکو — پاسخ به تماس برای معامله گر جو برای جلوگیری از برچسب زدن بین المللی محصولات غذایی با قومی صدایی نام فروشگاه زنجیره ای گفت: از آن شده است در یک yearslong فرایند بسته بندی این محصولات و به زودی تکمیل کار.

در آخرین تماس به re-name نژاد-شارژ مارک ها و آرم های نزدیک به 1000 نفر امضا کرده اند یک درخواست اصرار غول خرده فروشی به تغییر نام محصولات با برچسب “معامله گر مینگ است” “گر خوزه” یا “معامله گر Giotto را” برای اشاره به چینی, مکزیک یا مواد غذایی ایتالیایی به ترتیب SFGate گزارش شده است.

این طومار گفت: labels تداوم مضر کلیشه.

“این معامله گر جو نام تجاری نژادپرست است به دلیل آن exoticizes فرهنگ های دیگر — آن را ارائه ‘جو’ به عنوان پیش فرض ‘عادی’ و شخصیت های دیگر در حال سقوط خارج از آن — آنها ‘عربستان جو’ ‘گر خوزه” و “معامله گر جو سان’ درخواست متحده است.

این شرکت در بیانیه ای گفت که این تصمیم چند سال پیش به استفاده از تنها معامله گر جو نام در محصولات خود شده است و در روند به روز رسانی قومی صدایی برچسب.

“در حالی که این رویکرد به محصول نامگذاری شده اند ممکن است ریشه در یک نشاط تلاش در شمول ما می دانیم که آن را در حال حاضر ممکن است اثر مخالف — که بر خلاف استقبال پاداش تجربه مشتری ما در تلاش برای ایجاد هر روز” سخنگوی شرکت کنیا دوستان-دانیل گفت.

بسته بندی برای تعدادی از محصولات در حال حاضر تغییر کرده و این شرکت انتظار دارد برای تکمیل فرایند “خیلی زود” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de