تشخص بحث: کلرادو دیوان عالی کشور قوانین کودک آزاری نمی تواند اتفاق می افتد در رحم

در یک تقسیم تصمیم کلرادو دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که کسانی که آسیب نوزادان متولد نشده نمی تواند تحت پیگرد قانونی برای سوء استفاده از کودکان حتی اگر نوزاد متولد شده است و زنده می ماند در دوران جنینی حمله مادام العمر صدمات.

در 4-3 تصمیم اکثریت قضات در بر داشت که دولت را با کودک آزاری در قانون مشخص نیست که آیا کودک آزاری اتفاق می افتد در رحم مادر است. از آنجا که ابهام دادگاه پس از آخرین رفت و آمد مکرر رویکرد که آنها را موظف به نفع حکومت دفاع و متوجه شد که آندره جونز, 38, از چشمه بود که به جرم تیراندازی به همسر باردار خود را در معده — کشتن او و باعث صدمات پایدار برای او متولد نشده دختر را نمی توان به جرم کودک آزاری حتی اگر دختر هنوز هم رنج می برد, از ناتوان کننده عصبی آسیب می رساند.

حاکم گام دیگری است در یک سال و ظریف بحث در مورد اینکه آیا جنین باید به رسمیت شناخته شده به عنوان افراد تحت قانون دولت — یک دکمه موضوع با گسترده پیامدهای کشش از سقط جنین به تعقیب کیفری از زنان باردار است.

عملا به حکم دادگاه احتمال توقف تعقیب مظنون که آسیب کودکان متولد نشده در کودک آزاری اتهامات اگر کودک زنده می ماند این حمله است. اما این تصمیم نیز برگ باز احتمال این که جنین می تواند به عنوان افراد تحت کلرادو قانون قرار می دهد و آن را در دست قانونگذاران ایالتی برای روشن شدن این که آیا نوزادان متولد نشده باید تحت حفاظت دولت سوء استفاده از کودکان اساسنامه گفت: آیا گروبر استاد حقوق در دانشگاه کلرادو بولدر.

“این نوع وحشی که آنها گفت:” آن را برای ما روشن بر آن است که کلمه ” شخص “نیست واقعا معنی” شخص یا جنین, ” او گفت:. “به عبارت دیگر آنها می گویند آن است که به طور کامل قابل قبول صورت معنی کلمه ‘فرد’ شامل ‘جنین.’ که بخشی از آن همه به نظر می رسد مانند یک ضربه بزرگ به ضد تشخص [جنبش] و شاید یک پیروزی نمادین برای تشخص جنبش است.”

اکثریت قضات نمی تواند تعیین کند که آیا قانونگذاران در نظر گرفته شده برای محافظت از جنین متولد نشده تحت کودک آزاری اساسنامه با استفاده از این قانون را به زبان ساده و یا از طریق سایر روش های قانونی از جمله با توجه به قانون مشترک دکترین است که می گوید: کودک آزاری تعقیب هستند یعنی اگر یک کودک مجروح در دوران جنینی متولد شده است زنده با توجه به 31 صفحه نظر اکثریت پشتیبانی توسط قضات ویلیام هود مونیکا مارکز, ریچارد گابریل و ملیسا هارت.

“ما به ویژه نگران آن است که اتخاذ ‘متولد زنده’ دکترین برای تعریف یک عنصر جنایی خواهد غصب نقش قوه مقننه” هود نوشت. “ما کاهش وسوسه به قانون مهم نیست که چقدر دلسوز ادعا قربانی است.”

اما در 29 صفحه ای مخالفت رئیس دادگستری ناتان کت و قضات برایان Boatright و کارلوس Samour تماس با نظر اکثریت یک “تصمیم گیری در سیاست” است که می رود فراتر از دادگاه نقش می کند و در واقع غصب نقش قوه مقننه است.

آنها استدلال می کنند که قانونگذاران’ ابهام در کودک آزاری اساسنامه عمدی بود و قانونگذاران’ امتناع بعدی برای روشن شدن زبان — با وجود یک دهه-درخواست تجدید نظر از دادگاه به انجام این کار نشان می دهد گذاران خواست اجازه می دهد تا برای پیگرد قانونی از مظنونین که آسیب نوزادان متولد نشده وقتی این نوزادان به دنیا می آیند و زندگی می کنند با صدمات پایدار.

“در ساده ترین شرایط, اکثریت در دو پاراگراف چه مقننه کاهش یافته است به انجام بیش از ده سال: این تعریف تعریف ‘کودک’ در کودک آزاری قانون” Boatright نوشت: در مخالفت.

او استدلال کرد که دادگاه نمی نیاز به آن را دنبال کنید آخرین رفت و آمد مکرر تصمیم گیری روش — که به صورت پیش فرض و قضاوت به نفع متهم — از آنجا که قوه مقننه را قصد می توان از عدم اقدام و از طریق حس مشترک.

“به عنوان یک نتیجه از جونز’ اقدامات این کودک می ایستد به عنوان یک مستقل قربانی مجزا و جدا از او و مادرش,” او نوشت. “او را رنج می برند برای کل زندگی خود را به دلیل متهم در اقدامات. قطعا قوه مقننه قصد بی اعتنایی او به عنوان یک قربانی است.”

جونز به جرم قتل همسر خود جدا, Lakeisha جونز 32 در سال 2013. دادستان گفت: او را به آپارتمان او منتظر برای او به خانه آمده و او را در شکم او به عنوان قفل درب خود را.

روز دوشنبه دادگاه لغو جونز’ محکومیت قتل درجه اول در این پرونده و دستور داد که او اعطا می شود یک محاکمه جدید پس از پیدا کردن که حق خود را به یک دادگاه نقض شد وقتی که قاضی از مطالعه خارج شدند پدر و مادر خود را از دادگاه در شهادت دو شاهد.

جونز نمی تواند دوباره در این کودک آزاری مسئول است.

یک سخنگوی دادستان کل فیل Weiser که دفتر آورده درخواست تجدید نظر به دولت بالاترین دادگاه بود فورا در دسترس برای نظر دوشنبه ،

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا کلرادو در دسترس بود برای نظر و کلرادو حق به زندگی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>