مردم از POK خواهد شد و تقاضا برای بخشی از هند: وزیر دفاع Rajnath Singh

وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه گفت که تحت نخست وزیر نارندرا رهبری جامو و کشمیر را لمس ارتفاعات بزرگ و “مردم از پاکستان-کشمیر تحت اشغال خواهد شد و تقاضا است که آنها می خواهند به بخشی از هند”.

“فقط صبر کنید به زودی مردم پاکستان اشغال کشمیر (PoK) خواهد شد و تقاضا است که آنها می خواهند با هند و نه تحت حاکمیت پاکستان است. و بعد این اتفاق می افتد هدف ما مجلس را نیز انجام خواهد شد” او در ادامه اظهار داشت: در حالی که پرداختن `جامو و کشمیر Jan Samvad رالی` از طریق ویدئو کنفرانس.

“پیش از این در کشمیر تظاهرات خواستار `azaadi برای کشمیر` برگزار شد و پرچم پاکستان و داعش مطرح شد. اما در حال حاضر تنها پرچم هند دیده می شود وجود دارد,” او در ادامه اعلام کرد.

سینگ بود روز شنبه در توییتی که او را نگه ‘جامو کشمیر Jan Samvad رالی’ از طریق ویدئو کنفرانس در 11 AM.

آدرس خود را بخشی از یک سری از جلسات مجازی برگزار شده توسط رهبران ارشد بی جی پی برای رسیدن به مردم به مناسبت اتمام یک سال از نارندرا دولت دوم تصدی در دفتر.

در “ماهاراشترا Jan-Samvad رالی’ برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 8 ژوئن سینگ گفت: مذاکرات بین هند و چین در طول مرز اختلاف ادامه خواهد داد و تأکید کرد که رهبری این کشور نمی خواهد سازش در موضوع است.

“مرز اختلاف بین هند و چین شده است مداوم برای مدت زمان طولانی. ما می خواهیم برای حل آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ژوئن 6, مذاکرات بسیار مثبت و هند و چین توافق کرده اند که برای ادامه مذاکرات برای حل و فصل کشمکش مداوم. من می خواهم به اطمینان مردم است که رهبری این کشور در دست های قوی و ما نمی خواهد سازش در این کشور احترام بگذارند” سینگ گفته بود.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de