مردم در حال پرداخت توجه جدی به یوگا در طول COVID-19 pandemic: مودی

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه گفت که مردم از “هالیوود به هریدور’ هستند صمیم قلب متعهد به تمرین یوگا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر کرونا بیماری همه گیر از آن است که در حال مشاهده از هالیوود به هریدور که در حالی که ماندن در خانه مردم پرداخت توجه جدی به ‘یوگا’. مردم در همه جا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد ‘یوگا’ و همراه با آن ‘آیورودا” و اتخاذ آن به عنوان یک راه زندگی است.” مودی گفت.

خوشحال و با علاقه به جهان نشان داده است نسبت به تمرین یوگا گفت که یوگا خوب است برای جامعه مصونیت و وحدت است.’

او گفت که ریاضت کشیده و در بسیاری از علاقه مندان در طول همه گیر او به عنوان شاهد بسیاری از مردم از پیوستن آنلاین کلاس های یوگا یا آموزش یوگا از طریق قبلا آپلود ویدئوها در یوتیوب کانال.

با تمرکز بر اهمیت یوگا در طول COVID-19 pandemic-که عمدتا یک بیماری تنفسی او گفت که وجود دارد بسیاری از انواع Pranayamas (تمرینات تنفسی) که می تواند به تقویت سیستم تنفسی است.

“اکثر مردم خواهد شد آشنا با ‘Kapalbhati’ و ‘Anulom-Vilom Pranayam’. اما وجود دارد بسیاری از اشکال دیگر Pranayamas مانند ‘Bhastrika’, ‘Sheetali’, ‘Bhramari’ و غیره که همچنین دارای مزایای بسیاری است. ضمنا وزارت AYUSH نیز انجام یک آزمایش منحصر به فرد این زمان برای افزایش تمرین یوگا در زندگی شما. وزارت AYUSH آغاز شده بین المللی خود تصویری وبلاگ رقابت با عنوان زندگی من, My Yoga.” او گفت:.

او همچنین خواست سرخپوستان و همچنین مردم از سراسر جهان از طریق برنامه های رادیو برای شرکت در یک بین المللی تصویری وبلاگ رقابت در مورد یوگا. در این ویدئو از شرکت کنندگان به او نشان دهد انجام یوگا و همچنین استادانه درست شده پس چگونه یوگا کمک کرد تا در زندگی شخصی خود است.

این ویدئو به مدت سه دقیقه ای-طولانی مودی گفت. این دستچین ویدئوها خواهد شد پخش زنده بر روی بین المللی یوگا در روز است.

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به ملت در ساعت 11 صبح روز یکشنبه به عنوان بخشی از خود را ماهانه برنامه های رادیو, ‘Mann Ki Baat’.

در آدرس خود را نخست وزیر می گوید که مردم هند در حال حاضر باید دقت بیشتری حتی در مبارزه خود را در برابر coronavirus تهدید به عنوان اقتصاد است که به تدریج در حال بازگشایی شد. او اصرار داشت که هند با جمعیت بیش از بسیاری از کشورهای دیگر اما هنوز هم تهدید شده بود ٬ به خوبی تا کنون. “ما تحمل درد و رنج اما همه حل برای رسیدگی به آن گفت:” نخست وزیر مودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>