Pearl Jam به تعویق انداختن پا برای اولین بار از تور — از جمله دنور توقف بیش از coronavirus نگرانی

Pearl Jam است به تعویق انداختن آمریکای شمالی پا از آن Gigaton تور جهانی به دلیل نگرانی بیش از کروناویروس جدید گروه روز دوشنبه اعلام کرد.

هفده آمریکا و کانادا به اجرای برنامه ابتدا در 18 مارس در تورنتو از طریق آوریل 19 در اوکلند کالیفرنیا شد به طور نامحدود به تعویق افتاد, با توجه به گروه وب سایت.

Pearl Jam گفت: آن اعلام تعویق “با نا امیدی و پشیمانی.”

“سطح خطر برای مخاطبان ما و جوامع خود است که به سادگی بیش از حد بالا برای ما آسایش سطح” یک گروه در بیانیه ای گفت:. “اضافه کردن به که ما نیز باید یک گروه منحصر به فرد از پرشور طرفداران که سفر دور و گسترده. ما همیشه با فروتنی توسط این و احترام انرژی خود را و از خود گذشتگی. با این حال در این مورد مسافرت چیزی است که برای جلوگیری از.”

تاریخ جدید مشخص خواهد شد و زمان بلیط مفتخر خواهد بود برای کسانی که تاریخ این گروه گفت.

در حال حاضر اروپا نشان می دهد که از 23 ژوئن تا جولای 23 هنوز هم برنامه ریزی شده همراه با دو سپتامبر نشان می دهد در اسبوری پارک در نیوجرسی و دانا پوینت در کالیفرنیا با توجه به گروه وب سایت.

اعضای گروه گفت: آنها شخصا تحت تاثیر قرار توسط COVID-19 بهداشت و درمان ترس است. این گروه از واشنگتن که در آن ده ها نفر کشته شده اند که اکثر آنها در سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

“به عنوان ساکنان شهر سیاتل ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه می تواند تشدید” گروه گفت. “ما بچه های مدارس را بسته همراه با دانشگاه ها و کسب و کار. آن بوده است،”

اعضای گروه همچنین با انتقاد از عدم وضوح از دولت که آن را به امن ماندن و رفتن به محل کار گفت: آنها باور نمی کند این ویروس می تواند کنترل شود در هفته های آینده.

“تور ما مشغول برنامه ریزی برای سال در حال حاضر در معرض خطر” گروه گفت. “ما و همیشه حفظ ایمنی و رفاه حامیان ما به عنوان اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im