هیات کریکت پاکستان روز پنج شنبه به حالت تعلیق کریکت عمر اکمل با اثر فوری و تحت عنوان مبارزه با فساد ، هیئت مدیره گفت که او نمیتواند در هر کریکت مربوط به فعالیت های در انتظار بررسی انجام شده توسط PCB واحد ضد فساد.

در بیانیه صادر شده در وب سایت خود PCB گفت که او به حالت تعلیق در ماده 4.7.1* از PCB مبارزه با فساد ،

پاک هیئت مدیره حاضر به فاش کردن اطلاعات بیشتر در حال بررسی است.

آن گفت: پاکستان سوپر لیگ حق رای دادن کویته گلادیاتورها مجاز به درخواست برای عمر اکمل جایگزینی در لیگ. این مدافع عنوان قهرمانی را در دو زمان سابق برندگان اسلام آباد, ایران در بازی افتتاحیه در روز چهارشنبه.

با توجه به PCB آن مقاله 4.7.1 به عنوان خوانده شده: که در آن یا (a) PCB تصمیم می گیرد به اتهام شرکت کنندگان با یک جرم تحت این مبارزه با فساد کد; یا (ب) مدار چاپی نظر وجود دارد که دیگر شرایط استثنایی مربوط به یکی از شرکت کنندگان (به عنوان مثال که در آن هر گونه مربوطه اقتدار پلیس را دستگیر کرده است و/یا شارژ یک از شرکت کنندگان با جرم مربوطه تحت هر قانون کیفری در رابطه با حقایق و یا شرایطی که ممکن است نیز تشکیل جرم بر اساس این مبارزه با فساد کد) آن باید این اختیار در شرایطی که در آن در نظر گرفته است که یکپارچگی این ورزش می تواند در غیر این صورت به طور جدی تضعیف موقت به حالت تعلیق شرکت کنندگان در انتظار مبارزه با فساد اداری در دادگاه”s تعیین اینکه آیا او/او مرتکب جرمی شده.

کاربران توییتر بودند خوشحال با تعلیق آن را به عنوان یک روز پس از اکمل به عنوان خیط و پیت کردن ،

خارج از نفع wicketkeeper-رودخانه روز چهارشنبه ارسال شده در یک عکاسی از خود در میکرو وبلاگ نویسی سایت با هم تیمی Abdul Razzaq.

او زیر نویس پست گفت: “مادر از برادر دیگر” در یک خیط و پیت کردن-تا زمانی که او به وضوح به معنای حق “برادر از مادر دیگری’ یک تعبیری برای برادر-مانند اچ.

در اینجا برخی از توییت تمسخر او را به عنوان خبر خود تعلیق در آمد.

در اینجا برخی از توییت مسخره کردن او را در روز شنبه به عنوان #UmarAkmalQuotes trended در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im