Paytm کارمند در Gurgaon تست مثبت برای coronavirus تایید موارد افزایش به 29

Paytm کارمند در Gurgaon که به تازگی از تعطیلات در ایتالیا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

این شرکت توصیه کرده است تمام کارکنان خود را برای کار از خانه برای چند روز آینده در حالی که گورگان واحد می شود sanitised.

با این تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus رفته تا 29 در کشور که از 16 می شود که گردشگران است.

تقریبا همه کسانی که آزمایش مثبت باید سابقه سفر به ایتالیا.

“یکی از همکاران ما بر اساس گورگان دفتر که به تازگی از ایتالیا ارسال یک تعطیلات است متاسفانه تست شده مثبت برای کوروناویروس. او دریافت درمان مناسب. به عنوان یک اقدام احتیاطی ما پیشنهاد اعضای تیم خود را به سلامت و تست انجام می شود فورا” یک Paytm سخنگوی گفت.

“ما همچنین توصیه می شود همه همکاران ما به محل کار از خانه برای چند روز در حالی که ما دفاتر گیرد. اما وجود خواهد داشت نه هر گونه تاثیر بر ما عملیات روزانه و Paytm خدمات خود ادامه خواهد داد و طبق معمول” سخنگوی اضافه شده است.

این هاریانا وزارت بهداشت گفت: 956 نفر هستند تحت نظارت در دولت از آنها 938 با سفر تاریخچه به کشورهای آسیب دیده بدون علامت هستند.

“18 مسافران با سفر تاریخچه از کشورهای آسیب دیده در مناطق مختلف مانند امبلا Faridabad Gurugram, Hisar, کیتهل کرنال, Panchkula, روتک و سیرسا بستری شد که 14 مسافر مرخص شده به عنوان نتیجه منفی برای ncOv, اما آنها هنوز هم تحت نظارت در خانه طبق پروتکل” در این بیانیه اضافه شده است.

“دو مسافر از Gurugram و دو از فریدآباد هستند اذعان کرد” با توجه به این بیانیه.

“تا به امروز 32 نمونه فرستاده شده اند که از 29 یافت منفی برای ncoV و نتیجه سه انتظار” به آن اضافه شده است.

از دیگر 28 COVID-19 نفر در هند یکی از 45 سال از دهلی Mayur Vihar و شش در حال بستگان خود را از آگره که او به تازگی بازدید. همه در حال درمان در Safdarjung بیمارستان در دهلی نو.

یک مورد دیگر شناسایی شد در حیدرآباد که جدا شده است.

علاوه بر این 16 نفر از اعضای یک توریست از ایتالیا و راننده هند پیدا شده است با این ویروس آلوده. شانزده گردشگران شده اند قرنطینه در ITBP اردوگاه در Chhawla در حالی که یک مرد و همسر خود را در حال درمان در جیپور اس ام اس بیمارستان.

سه تن دیگر از موارد کرالا دانش آموزانی که در بازگشت از چین در ووهان مرکز از coronavirus. آنها تحت درمان قرار گرفتند و مرخص ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>