پاول Francouz و مارتین Kaut درخشش در بهمن پیروزی در آناهایم

آناهایم, کالیفرنیا. جمهوری چک — میهن پاول Francouz و مارتین Kaut تا به حال به یاد ماندنی شب جمعه در بهمن 1-0 پیروزی بر Anaheim Ducks در هوندا سنتر.

Francouz یک دروازه بان که پیش از آن در روز امضا دو سال تمدید قرارداد به ارزش 4 میلیون دلار تولید شده 26-ذخیره shutout و Kaut 20 سال به جلو بود بازی برنده کمک به او برای اولین بار حرفه ای NHL نقطه در دومین بازی در لیگ.

“ما لازم نیست که بسیاری از (چک) بازیکنان NHL. این یک واقعیت تلخ برای کشور ما است که ما در حال گرفتن کمتر و کمتر بازیکنان در NHL” Francouz گفت: پس از اولین حرفه ای NHL shutout. “بنابراین هر زمان ما کسی به گام و بازی به خوبی مانند مارتین امروز خوب بازی پاس خوبی برای این بازی برنده نقطه من بسیار مطمئن شوید که مردم در حال رفتن به مبارک امشب.”

اضافه شده Kaut: “برای ما این یک شب بزرگ اما برای کشور ما بیش از حد. ما کوچک کشور است.”

Francouz در حال حاضر کلرادو روشن-برش شماره 1 دروازه بان اجازه داده است یک هدف و یا کمتر در سه تا از گذشته خود چهار بازی. Kaut ایجاد یک گردش مالی و کمک در J. T. Compher هدف او نهم از فصل.

این Avs بودند که ابتدا دو بازی کالیفرنیای جنوبی سفر جاده صعود به 77 امتیاز دوم در بخش مرکزی و غربی کنفرانس پشت St. Louis Blues.

Compher گل در 16:38 از دوره دوم یک زمان Kaut را از دایره به دایره خوراک. Kaut ره پاکسازی عبور از اردک defenseman Lindholm که در تلاش بود تا پاس به هم تیمی در منطقه بی طرف. Kaut پا در مقابل پاس فقط در داخل آناهایم آبی خط در زمان یک زن و شوهر از گام های قبل از dishing خاموش به سمت چپ زمانی که آن را به نظر می رسد او در حال رفتن به ساقه.

“من فقط سعی کردم به خواندن D در برک آوت و (ره گذر),” Kaut گفت. “من تو را دیدم J. T. و او به ثمر رساند.”

وی افزود: “برای اطمینان من احساس شگفت انگیز است. اما من خیلی خوشحالم که برای فرانکی برای اولین NHL shutout. و من برای اولین بار من NHL نقطه. آن را خوب است برای ما.”

این Avs ادامه به بازی بدون سه کلید به جلو در Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت و همچنین فیلیپ Grubauer که شروع فصل به عنوان شماره 1 goaltender.

Kaut و شلدون خشک بود که به یاد می آورد از افراد زیر سن قانونی در روز پنج شنبه شد و پله در مصدومين به جلو همراه با ولادیسلاو Kamenev است که به طور معمول کلرادو اضافی رو به جلو است.

در 20 دقیقه نخست هر دو تیم تولید 10 عکس و شد 0-از-1 در بازی قدرت. این Avs به آرامی شروع به گرفتن بیش در دوره دوم قرار دادن 14 عکس دروازه بان جان گیبسون در وسط قاب.

“دوره دوم من فکر کردم بازی ما آمد در سراسر در راه بزرگ. ما شروع به اجرای ما forecheck و تا به حال برخی از خوب O-zone زمان و ایجاد شانس” Avs مربی Jared Bednar گفت. “بازی بزرگ در forecheck (توسط گیب Landeskog) و چیدن یک جن بالا در منطقه توسط Kauter; باعث می شود خوب پاس (و) آن را در شبکه به رفتن ما و آن را به پایان رسید تا همه ما مورد نیاز در شب.”

پانوشت. این Avs’ فقط سالم خراش بود defenseman علامت Barberio,. … این Avs بهبود یافته برای کنفرانس-بهترین 19-9-2 در جاده ها است. … کلرادو bused به لس آنجلس پس از بازی به هتل خود در L. A. Live منطقه است. این Avs نمی خواهد که یک صبح اسکیت در مرکز استیپلز که ویژگی های NBA برنامه یاجشن بعدازظهر با لس آنجلس کلیپرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de