پل Egins بزرگ-hearted “بنای حق رای دادن” نگه می دارد و رشته کوه های راکی در حال اجرا

SCOTTSDALE, Ariz. — دفتر کار خود در داخل رشته کوه های راکی’ Salt River زمینه های پیچیده است که به عنوان تر و تمیز و منظم به عنوان یک نیروی دریایی سپاه گارد احترام.

تقویم برنامه یادداشت ها و لیست کاملا تراز وسط قرار دارد در تابلو اعلانات. یک نقره paperweight در شکل یک بازی بیس بال نشسته در جلا میز. یک عکس بزرگ نشان دادن, شامپاین, خیس تاد Helton جشن رشته کوه های راکی’ 2007 لیگ ملی پرچم طول می کشد تا یک دیوار.

آن است که از اینجا و از او به طور مشابه spic-و-span در Coors زمینه که پل Egins اجرا می شود این نمایش کل: سازماندهی سفرهای جاده ای, حمل و نقل بازیکنان بلیط درخواست اعتبار, وعده غذایی, پول, رزرو اجاره اتومبیل و رزرو پرواز برای بازیکنان همسران. او طول می کشد مراقبت از هزاران تدارکات به صورت عمده-تیم لیگ. رسمی خود عنوان مدیر ارشد از لیگ عملیات اما در دراز مدت بیس بال lingo او باشگاه را سفر ،

“او به ما چراغ در تاریکی” شروع پارچ Jon خاکستری گفت. “هر چیزی که شما نیاز به دانستن او را در بالای آن است. شما می خواهید به دانستن چیزی در مورد یک شهر است ؟ او می داند. نیاز به بلیط ؟ او آنها را دریافت کنید. او همیشه در بالای بازی خود را.”

به جز برای آن زمان هنگامی که Egins چپ یک کیسه پر از $40,000 پول نقد در فرودگاه آسفالته اما ما به آن دریافت کنید بعد.

Egins, 56, است, اصلی Rockie. او به عضویت باشگاه در Oct. 30 سال 1991 زمانی که گسترش حق رای بود و هنوز هم در آن نوزاد مراحل و 18 ماه از آن مقام اول بشه. تنها عضو با دیگر تصدی است آلن Bossart در حال حاضر بازدید از محل باشگاه وانجمن مدیر. Bossart پیوست Rockies حدود سه ماه قبل از Egins.

Egins را پوشیده است و انواع رشته کوه های راکی کلاه طریق سال از جمله روی لئامت دادن خود به عنوان مدیر توسعه بازیکن از 1997-99. سابق رشته کوه های راکی مدیر جیم تریسی استفاده می شود به تماس Egins به دفتر خود را به بحث روزانه فهم و outs از این تیم است. او هنوز هم آشنایی ورودی خود را به مقابل دفتر در مورد بازیکن عملکرد و سراغ زمانی که او می شود شانس.

“این حق رای دادن به معنی جهان به من” Egins گفت.

تقریبا همه او را “Egs” (تلفظ مورد eeg) به جز صاحب, کیر Monfort که تماس او را “برادر پل.”

“و او با من تماس برادر” دیک “که چگونه تنگ ما” Monfort گفت. “او ضروری به این سازمان است. همه بسیاری از نیازها و او همیشه خواسته برای این که و از سوی دیگر — به صورت روزانه. برای یک پسر نه برای رفتن بالستیک در مورد همه که شگفت انگیز است برای من.

“او تا این حد برای همه, من احساس گناه تا کنون درخواست او برای هر چیزی. اما رفتار خود شگفت انگیز است. برادر پل بهترین است.”

Egins یک افتخار فارغ التحصیل از دانشگاه جورجیا — او می شود به نحو نامشخصی متشنج و پریشان که Bulldogs, تیم ملی فوتبال در تلویزیون — یک شخصیت است که belies خود را فشار دهید به پایین ، Egs یک درهم و خود را گرم غرش خنده پر راهرو در نمک, رودخانه, زمینه است.

“مطمئن شوید که او را بسیار سازمان یافته و او را بسیار خاص در مورد چگونه او را دوست دارد چیزهای انجام می شود اما او را به خوبی در کار او چون او بسیار فرد مردم” گفت: clubhouse مدیر مایک “کوچک” Pontarelli که با این نسخهها کار در کنسرت با Egins. “به قدری دوست داشتنی در سراسر همه از بازی بیس بال در سراسر کشور با تمام اقشار مختلف از زندگی شگفت انگیز است. همه آسین عاشق شخصیت او را. او فقط چراغ اتاق هر زمان که او پیاده می رود به آن است. او یک بنای به این حق رای دادن.”

مدیر جوانه سیاه و سفید موافق است. “او مانند یک تاثیر مثبت با چنین یک شخصیت بزرگ. او مانند همه مورد علاقه عمو. او فقط باعث می شود ما بهتر است.”

Pontarelli و Egins تماس با هر یک از دیگر “جاده سگ” با اشاره به روز هنگامی که رشته کوه های راکی بهار آموزش خانه بود در توسان و آنها را تحمل سه و چهار ساعت اتوبوس سواری من-10 برای رسیدن به تعجب برای کاکتوس بازی های لیگ.

“هنگامی که شما سفر در طول سال در سراسر کشور با کسی تبدیل شدن آنها به بیشتر از کارگران شرکت تبدیل شدن آنها به خانواده” Pontarelli گفت.

Egins پادشاه از رشته کوه های راکی’ تیم, هواپیما, که در آن او نقش کارت با سر مربی کیت Dugger تناسب اندام هماهنگ کننده گیب بائر و مدیر کل جف Bridich یا یکی از دیگر دستیار GMs که ممکن است در آن سفر خاص.

“او شدید در مورد کارت درست مانند او در مورد گرجستان فوتبال” Pontarelli گفت. “و او معمولا به پایان می رسد تا با تمام این تراشه در مقابل او.”

Egins اعتبارات خود را مادر Jacquelyn برای مهارت های سازمانی. او اعتبار Hall of Famer هنک آرون برای تعهد خود را به کار خود را.

“شما می دانید اگر شما را دیدم من خانه شما نمی خواهد فکر می کنم آن را تقریبا به عنوان مرتب به این دفتر” Egins گفت: با خنده. “اما نگه داشتن همه چیز منظم و داشتن همه چیز در جای خود مهم است به کار من. کار من به خوبی به بهترین توانایی من یکی از چیزهایی که من آموخته از هنک.”

قبل از پیوستن به رشته کوه های راکی Egins کار کرده و آتلانتا بریوز از 1988-91 اتمام وقت خود را در آنجا به عنوان دستیار مدیر player توسعه و سراغ. این زمانی است که او با تشکیل یک مادام العمر پیوند با هارون آنها Egins تماس “یکی از classiest مردان من تا کنون شناخته شده است.”

اگر Egins عرق کردن جزئیات کار خود را او به ندرت آن را نشان می دهد. او برنامه ریزی را به یک علم. برای مثال او شروع رزرو این تیم پنج ستاره جاده هتل ها به عنوان به زودی به عنوان برنامه ای شناخته می شود.

“ما در بسیاری از جاهای مشابه سال پس از سال, پس مردم در آن هتل می دانید ما,” او گفت:. “بسیاری از نرم افزار تیم با استفاده از همان هتل است که ما پس از این هتل ها با ما کار می کنند.”

اگر Egins کتاب این تیم به یک هتل جدید یک چیز او می داند که برای برخی این است که باید وجود داشته باشد یک استارباکس موجود در لابی.

“پسران باید به قهوه صبح خود را,” او گفت:.

جزئی وجود دارد بحران از زمان به زمان. در مارس 2016 برای مثال در رشته کوه های راکی بودند بارید در پیتسبورگ در یک بعد از ظهر یکشنبه و بازی موکول شد به شنبه. مشکل این بود که رشته کوه های راکی در حال حاضر در حال بررسی خروج از هتل خود را به طوری Egins تا به حال به تلاش برای پیدا کردن اقامت برای یک شب در پیتسبورگ.

بخش دیگری از مشکل این بود که بسیاری از بازیکنان همسران قرار بود برای دیدار با شوهران خود در بوستون در روز دوشنبه قبل از شروع یک سری بازی های Red Sox.

“ما از دست ما خارج بعد در بوستون و سپس من تا به حال به مطمئن شوید که همه از همسران خود را به حال اتاق به ماندن تا زمانی که ما وارد” Egins گفت. “آن را برای مدت طولانی پر تنش روز.”

اما هیچ چیز تا به حال تاکید کرد او را بیشتر از زمان او “از دست رفته” که کیسه پر از پول در قطر. بود که در سال 2006 زمانی که بازیکنان هنوز دست از غذا خوردن پول در پول نقد.

“من تا به حال استرس شکستگی در مچ پا من و من hobbling در اطراف عصا” Egins به یاد می آورد. “من در هواپیما و این احساس چیزی گم شده بود. شما می دانید که احساس وحشتناک?

“من معمولا انجام شده است که کیسه ای در دست من اما چون از عصا و من نمی توانستم. بنابراین آن را در من dawned که من تا به حال سمت چپ کیسه های آسفالته! من به مرگ می ترسم! من فکر کردم من تا به حال فقط از دست داد $30-40,000, از کون Monfort پول. اوه مرد قلب من شروع به ضرب و شتم فقط صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر.”

خوشبختانه برای Egins براد Andress the Rockies’ مربی قدرت در آن زمان تا به حال هنوز در هیئت مدیره هواپیما و نزدیک بود که در آن کیسه های بودند که لود می شود. Egins به نام آندرس بر روی تلفن همراه خود آندرس یافت کیسه پول نقد و به روز, بود نجات داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>