میهن پرستان دلار جریمه 1.1 M از دست دادن انتخاب کنید برای فیلمبرداری از بازی فصل گذشته

NEW YORK — New England Patriots شده اند جریمه 1.1 میلیون دلار توسط NFL برای نامناسب فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک بازی در فصل گذشته.

روز یکشنبه لیگ نیز در زمان دور سوم انتخاب دور در 2021 پیش نویس است.

همچنین تیم تولید خدمه اجازه داده نخواهد شد به ساقه هر بازی در سال 2020 شود.

ESPN اولین گزارش از مجازات است. NFL سخنگوی مایکل بانوان محترمه تایید و انضباط به آسوشیتد پرس.

فیلمبرداری رخ داده در Bengals بازی در کلیولند در دسامبر. 8 از فصل گذشته. این Bengals میزبانی پرستان هفته بعد و از دست 34-13.

زمانی که مداخله شناخته شد فصل گذشته این تیم گفت: در آن زمان سه نفر خدمه تولید یک سری وب با عنوان “کار خود را” “نامناسب فیلم برداری این زمینه از جعبه مطبوعات” به عنوان بخشی از یک ویژگی در سراغ بخش.

فیلمبرداری صورت گرفت “بدون دانش خاص از لیگ قوانین” بیانیه ای گفت:.

همچنین این تیم بیانیه در فصل گذشته گفت که در حالی که آنها اعطا شد اعتبار برای خدمه از براونز “ما شکست را به اطلاع Bengals و لیگ بود و ناخواسته نظارت.”

هنگامی که مواجه با این تیم گفت: خدمه “بلافاصله تبدیل بیش از همه فیلم به لیگ و همکاری به طور کامل.”

در آن زمان پرستان مربی لایحه Belichick می گوید نه او و نه کارکنان مربیگری خود تا به حال به تماشای هر یک از این فیلم.

“من شخصا هرگز مشاهده هر گونه فیلم در همه هر چیزی که تولید مردم انجام داده اند غیر از آنچه نشان داده شده در تلویزیون و یا چیزی شبیه به آن” Belichick گفت: در ماه دسامبر.

قبلا انگلستان جریمه شد 250.000 دلار از دست داده و یک دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2007 برای نقض NFL در برابر قوانین با استفاده از ویدئو به سرقت سیگنال در یک رسوایی لقب “Spygate.” Belichick نیز جریمه $500,000.

Spygate سوخت یک بی اعتمادی نسبت به میهن پرستان که همچنان ادامه داشت که این تیم متهم شده بود به طور غیر قانونی از deflating به توپ فوتبال مورد استفاده در 2015 بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

مجازات توسط NFL در این مورد نیز شدید است. کارفرمایی تام بردی به حالت تعلیق در آمد چهار بازی و این تیم جریمه شد $1 میلیون و لنگر انداخت دیگری در دور اول پیش نویس انتخاب کنید.


Sourcing & روش

AP طرفدار فوتبال نویسنده بری Wilner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de