پت Tillman بنیاد جوایز 60 تحصیلی به ایالات متحده خدمات اعضای جانبازان و همسران نظامی

شیکاگو — پت Tillman بنیاد اعطای بورسیه به 60 U. s. خدمات اعضای جانبازان و همسران نظامی.

قدردانی از خدمات خود را و پتانسیل رهبری را Tillman دانشمندان را دریافت بورس تحصیلی و کمک های مالی به دنبال آموزش عالی و ادامه خدمات خود را در زمینه های بهداشت و درمان, کسب و کار, قانون, خدمات عمومی, بنیادی آموزش و پرورش و به طور کلی آموزش و پرورش و علوم انسانی.

در سال 2002 Tillman را در خود نگه دارد خود را NFL حرفه ای به عنوان یک ایمنی با کاردینالز آریزونا به خدمت در ارتش ایالات متحده است. خانواده و دوستان تاسیس پت Tillman بنیاد پس از مرگ او در مارس سال 2004 در حالی که خدمت با 75 رنجر هنگ در افغانستان است. Tillman دانشمندان آغاز شد در سال 2008.

بنیاد متحد و قدرت نظامی جانبازان و همسران به عنوان نسل بعدی از بخش دولتی و خصوصی رهبران متعهد به خدمات فراتر از خود. برنامه کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد تحصیلی بورسیه و فرصت های توسعه حرفه ای.

به تاریخ پایه و اساس سرمایه گذاری بیش از 20 میلیون دلار در پشتیبانی پژوهشگر و جوایز داده شده به حدود 700 Tillman دانشمندان در بیش از 100 موسسات علمی در سراسر کشور.

“جدیدترین Tillman دانشمندان پیوستن به یک جامعه متعهد به رهبری از طریق عمل” گفت: Dan Futrell مدیر عامل بنیاد. “در این زمان آشفته ارزش مبتنی بر رهبری است که بیش از همیشه مورد نیاز. این 60 مردان و زنان به نمایش گذاشته است که رهبری در طول خدمت نظامی و نشان می دهد باور نکردنی بالقوه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de