بخشی از سابق TN سانتی متر Jayalalithaa را چنای اقامت را می توان به یادبود: مدرس دادگاه عالی

مدرس دادگاه عالی است توصیه می شود که در اواخر تامیل نادو وزیر Jayalalithaa را Poes باغ اقامت در چنای تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان محل اقامت رسمی و رئیس دفتر وزیر در حالی که یک بخشی از آن را می توان به عنوان یک بنای یادبود.

این می آید پس از تامیل نادو فرماندار اعلام فرمان برای دولت به طور موقت در اختیار داشتن اقامت و جواهرات, کتاب در محل اقامت به منظور تبدیل آن به یک بنای یادبود.

دادگاه عالی همچنین اظهار داشت که Deepa و دیپاک Jayakumar هستند وارثان قانونی به اموال. (آنها Jayalalithaa را خواهرزاده و برادرزاده )

دولت داده شده است 8 هفته زمان برای پاسخگویی به دادگاه پیشنهاد.

Jayalalithaa شد, یک بازیگر و یک سیاستمدار که لذت بردم بسیار decorous زندگی سیاسی خدمت به عنوان وزیر تامیل نادو شش بار برای بیش از چهارده سال 1991 و 2016.

در سال 1991 AIADMK متحد با حزب کنگره و بازگشت به قدرت در دولت با Jayalalithaa عنوان دومین زن وزیر امور خارجه.

تحلیلگران سیاسی بازدید AIADMK-کنگره پیروزی به عنوان یک ضد وقت موج برابر DMK پس از ترور نخست وزیر سابق راجیو گاندی است. آن را مشکوک است که راجیو گاندی ترور شد توسط جدایی طلبان تامیل بودند که مبارزه برای میهن در سریلانکا.

به زودی Jayalalithaa دولت به فساد متهم کرد اما این رژیم به نحوی موفق به تکمیل کامل آن مدت است. در سال 1996 مجمع انتخابات AIADMK-کنگره خود ادامه داد اما از دست این انتخابات است. آن را شرم آور شکست برای حزب که تنها موفق به کسب 4 از 234 کرسی است.

او یک دبیر AIADMK محبوب و شناخته شده در میان کادرهای حزب به عنوان ‘اما’.

Jayalalithaa گذشت در دسامبر 5, 2016 و پس از یک مدت طولانی illnes

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>