‘پارانویا می تواند گریبانگیر ما در هر مرحله’

‘پارانویا می تواند گریبانگیر ما در هر مرحله’ – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 19, 2020, 08:06 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

در زمانی که مردم ترجیح می دهند که نه پرواز در کشور حتی یک زن و شوهر را بازگو چرا آنها عبور هفت دریا به حرکت کشور در طول همه گیر

Atiya Khan and Amitesh Sabharwal hope to find a job in marketing and business management respectively

Atiya خان و Amitesh Sabharwal امید به پیدا کردن کار در بازاریابی و مدیریت کسب و کار بود

خیلی قبل COVID-19 تغییر جهان ما تصمیم گرفتیم که ما می خواستیم یک زندگی بهتر برای خودمان. افزایش سطح آلودگی هوا در دهلی نو که در آن زندگی می کنیم یک دلیل بزرگ پشت این تصمیم به زندگی در یک محل که در آن ما می تواند تمرکز بر بالا بردن یک خانواده و ایجاد فرصتهای شغلی ما. من مشغول به کار در روابط عمومی و بازاریابی در حالی که Amitesh [شوهر] اجرا می شود یک فضای داخلی کسب و کار. ما تصمیم کانادا را به عنوان خانه جدید ما نه فقط به خاطر آن است اما دلیل آن را نیز ارائه می دهد قابل توجهی مزایای پزشکی و صدا در سیستم آموزش و پرورش. ما کاربردی برای اقامت دائم از یک سال و نیم پیش و بعد از بسیاری از به و وپیش و پیگیری مجدانه این اجازه در نهایت از طریق این مه.

در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس به دست آورده بودند نیروی بودند و ما در دو ذهن اگر ما باید تجدید نظر کند. ما تعجب اگر ما باید تسلیم حرکت می کند اما آن را به معنای رفتن را از طریق تمام rigamarole دوباره. ما تصمیم به شجاع سفر و پرواز. دولت کانادا تنها پذیرش افرادی که طرح های پاکسازی شده بود و ویزا اعطا قبل از مارس 19.

On the Air India flight with face shields and masks. Additionally, Atiya wore a PPE suit since she had been slotted a middle seat
در هوایی هند پرواز با سپر چهره و ماسک. علاوه بر این Atiya عینک PPE کت و شلوار از او شده بود و چاک وسط صندلی

اولین توقف به کتاب پرواز. شانس بود و در کنار ما پس از هوایی هند در حال اجرا بود که Vande بهارات ماموریت پرواز, پرواز تنها کسانی که مثل ما بودند که ویزا قبل از تاریخ. از آنجا بود که با عجله به کتاب پرواز آن زمان ما سه ساعت انتظار آنلاین. اما هنگامی که ما در نهایت مجموعه به پرواز در تاریخ 30 ژوئن در 16 ساعت بدون توقف پرواز از دهلی به تورنتو.

ما شروع به آماده شدن. ما تا به حال برای ساخت ایمنی. ما را هر روز و نوشیدن یک سیر و زنجبیل kadha توصیه شده توسط AYUSH و غذا خوردن سالم. ما می خواستیم به بهترین شکل زمانی که ما سفر کرد. ما نیز آگاهانه تصمیم ما را تنها به بحث در مورد اخبار مثبت. ما تا به حال به ما قدرت ذهنی. آن را آسان به لغزش به وحشت یا پارانویا. و که ساخته ام این حرکت غیر ممکن است. دوستان و خانواده ما به ما کمک نگه داشتن ارواح ما و به ما یادآوری کرد که چرا ما این کار را در وهله اول.

در 30 ژوئن ما در راه ما را به فرودگاه. پس از من تا به حال اختصاص داده شده وسط صندلی من تا به حال به پوشیدن یک PPE کت و شلوار برای کل مدت پرواز. ما انجام همه ما لوازم بهداشتی از خانه به طوری که ما می تواند استفاده از توالت به راحتی زمانی که ما تا به حال به. ما همچنین انجام, در خانه, parathas بنابراین ما نمی باید برای غذا خوردن در حال پرواز است.

از آن آسان بود برای عمل اجتماعی فاصله در فرودگاه پس از چند مردم در پرواز بودند به هر حال. شرکت هواپیمایی کارکنان مفید بود با توجه به شرایط و چشم پوشی کردن ما بار اضافی هزینه! شما نمی توانید سرزنش ما برای حمل بسیار است. من تغییر برای همیشه لطفا برای ،

The couple will look for a home while staying in this Air BnB apartment
زن و شوهر خواهد به دنبال یک خانه در حالی که ماندن در این هوا BnB آپارتمان

در پرواز مهماندار پوشیده بودند PPE مناسب بیش از حد. ما تا به حال برای حمل خود ما آب و غذا بسته بودند از قبل قرار داده شده بر روی صندلی های خود. ما نمی خوردن هر یک از آن ، اما پرواز بود یک راحت است.

در فرودگاه تورنتو به عنوان ما خارج شد هواپیما جت عقب مانده و خسته کارکنان به نظر می رسد مانند یک اشعه آفتاب. این یک اسطوره است که کانادایی ها شیرین هستند. آنها هیجان زده برای دیدن ما و فریاد زد “به کانادا خوش آمدید” و کردم که ما بیش از حد هیجان زده. به عنوان فرودگاه شد تا حد زیادی خالی, مهاجرت و بررسی رو انجام در 30 دقیقه. از ما خواسته شد در مورد سلامتی ما و گفت: برای منزوی کردن برای دو هفته در Airbnb آپارتمان ما رزرو کرده بود برای یک ماه.

مقامات ساخته شده توجه داشته باشید از ما آدرس و انتظار می رود به نگه داشتن چک بر ما.

ما زمان اقامت در مرکز شهر تورنتو که در آن ما شده اند quarantining برای دو هفته. این اتفاق می افتد بخشی از شهر ما نمی تواند صبر کنید تا آن را به اتمام. دوستان ما آورده ما مواد غذایی ما شده اند با استفاده از برنامه های سرد به نظم در وعده های غذایی. ما نیز درخواست برای شغل آنلاین و در حال حاضر گرفته شده چند مصاحبه. من مشتاق به پیوستن به یک نام تجاری بازاریابی تیم در حالی که Amitesh مایل به استفاده از کسب و کار خود مهارت های مدیریت در ظرفیت یک مشاور.

The food served in flight was in disposal containers
در خدمت مواد غذایی در پرواز بود در اختیار ظروف

ما سرمایه گذاری کمی منصفانه در این حرکت در سراسر کشور, اما این احساس لازم است. که همه گیر است و به مراتب بیشتر در کنترل در کانادا از در هند کمک می کند.

حتی اگر ما را به یک مرحله پایین از نظر طراحی با کانادا استاندارد زندگی ما را هنوز هم انجام شود بهتر است. بعد ما شروع به دنبال یک خانه و در سه سال ما می توانید تقاضای تابعیت کنند.

ما نمی مایل به اجازه یک ویروس دیکته می کند که ما چگونه زندگی می کردند و این حرکت ما ساخته شده است. این وضعیت در حال رفتن به اطراف در حالی که در سراسر جهان است. ما بر این باور ما نیست, رفتن به قرارداد آن [ویروس] و ما نداشت. ما در اینجا و آماده برای شروع یک آینده.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de