پاپا Ranjeet رقص با دختر, Divyanka در طول جلسه تمرین و تصویری پاک خواهد شد و دور خود را در اواسط هفته بلوز

بازیگر کهنه Ranjeet که شناخته شده است برای خیلی بد نقش در بالیوود دارای یک Instagram صفحه که در آن او در پست های مختلفی نهان و لحظات شاد با خانواده و دوستان از این صنعت است. روز سه شنبه او تصمیم گرفت برای درمان طرفداران با فیلم های خود, دختر, Divyanka و آن را درمان بصری در واقع! در این ویدئو پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری است که دیده می شود در آهنگ ‘Mehbooba Mehbooba’.

Divyanka دیده می شود, انجام مراحل و Ranjeet سپس همگام با او به درستی ترک او را شگفت زده کرد و چگونه. آنها هر دو شکست را به خنده و آغوش یکدیگر محکم. Ranjeet زیر نویس این ویدئو بیان “نزدیک 80 سال تنها دختر من می تواند من را به رقص (در انگشتان دست او)”.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

قبلا در طول یک تعامل Ranjeet حال صحبت در مورد زندگی پس از ازدواج و چگونه او سلامت زنان توجه است. این بازیگر کهنه اظهار داشت: “من می توانم بگویم من یک شوهر وفادار. ازدواج بر اساس اعتماد. هر زن است که مالکیت هر چند او ممکن است آن را نشان می دهد. بعد از ازدواج من شده اند نه با هر کسی. من هرگز دو به پایان رسیده است و حتی اگر وجود داشته اند که شانس زیادی. زنان هنوز هم رویکرد من; من هنوز دریافت تماس های از دست رفته و مبتذل پیام. من دریافت نوجوانی, سکس با زن پیام حتی از زنان متاهل است. اما من به آن را ببینید که من نمی صدمه دیده است من همسر و بچه ها.”

در ضمن در کار جبهه Ranjeet گذشته دیده می شد در Housefull 4 که منتشر شد در سال 2019. این فیلم همچنین ستاره دار Akshay Kumar, Bobby Deol, Riteish Deshmukh, Kriti Sanon, Pooja Hegde و Kriti Kharbanda در نقش سرب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>