همه گیر وادار کردن بازیکنان NBA به کار کردن با آنچه در دست

میلواکی (AP) — Giannis Antetokounmpo است که هزینه های بسیاری از وقت خود را در طول coronavirus-اعمال وقفه کار کردن کمک به مراقبت از نوزاد او پسر و بازی های گاه به گاه بازی های ویدئویی است.

چه حاکم MVP انجام نمی اغلب در حال تیر اندازی سبدهای پس NBA بسته شده است تیم تمرین امکانات.

“من نمی باید دسترسی به یک حلقه” میلواکی دیگران رو به جلو گفت: جمعه در یک کنفرانس تماس بگیرید. “بسیاری از بازیکنان NBA ممکن است یک دادگاه در خانه خود را و یا چیزی است که من نمی دانم اما در حال حاضر من فقط من صفحه اصلی تمرینات (رفتن) بر روی دوچرخه و تردمیل و وزنه ماندن تیز که در راه است.”

وقفه مجبور است هزاران نفر از ورزشکاران حرفه ای و در غیر این صورت به کار خارج از خانه به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن در شکل. تجهیزات متفاوت از بازیکن به, بازیکن بیش از حد.

“این همه پایین می آید به آنچه در آنها و آنچه آنها قادر به انجام” آتلانتا هاکس مربی لوید پیرس گفت. “ما می توانم در یک مقدار زیادی از وزن بدن ، این است که چگونه آنها آماده است. که بیشتر از من می تواند ارائه دهد به عنوان یک مربی برای آنها را به ماندن آماده است. من نمی توانم بگویم ” هی شما می توانید دسترسی به یک ورزشگاه؟’ خواهد بود که مدیریت بد در بخشی از من.”

مثلا پیرس گفت: شاهین گارد کوین Huerter دسترسی به یک ورزشگاه در نیویورک و گارد جف تیگ صاحب یک باشگاه ورزشی در ایندیانا است.

دیگر بازیکنان صورت موقعیت های مختلف.

“من دیده ام LeBron را Instagram,” پیرس گفت: لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James. “LeBron دارای یک خانه با یک اتاق وزن و او دارای یک, در بیرون دادگاه. او یک واقعیت متفاوت در حال حاضر است که به او کمی بیشتر دسترسی به ادامه این طبیعی است. (Hawks rookie) Cam مایل به قرمز زندگی در یک آپارتمان و آن را احتمالا یک آپارتمان دو خوابه. او نمی تواند در آپارتمان اتاق وزن به دلیل آن امکانات عمومی. پس او را محدود در همه چیز است.”

دیگران مربی مایک Budenhlolzer گفت: او می خواست بازیکنان خود را به تمرکز بر حفظ بدن خود را در شکل و اذعان کرد که تدارکات در اطراف همه گیر خواهد آن را سخت تر برای آنها را به انجام هر بسکتبال-فعالیت های خاص.

دیگران هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای ماندن تیز.

دیگران بازیکنان گفت: تیم مقامات را ساخته اند مطمئن شوید که همه آنها لازم است تجهیزات ورزش. Antetokounmpo اشاره کرد دیگران نیز تا به حال یک شرکت غذا و مواد غذایی را به مطمئن شوید که آنها را به حفظ یک رژیم غذایی مناسب است. مرکز بروک لوپز گفت: تمرین برنامه های فرستاده شده به آنها را از طریق یک برنامه تلفن.

“آنها به انجام یک کار واقعا خوب برای گرفتن همه چیز مراقبت از گرفته شده و هنوز هم با داشتن طراحی تمرینات برای هر فرد بازیکن با وجود وضعیت” لوپز گفت.

اما آن را دشوار است برای آنها را به کار در تیراندازی خود را بدون دسترسی به دادگاه.

“پس از عمل مرکز تعطیل است من هیچ دسترسی به یک بسکتبال مگر اینکه هدف من رفتن به یکی از همسایگان خانه ها و شوت خارج از” دیگران رو به جلو Khris میدلتون گفت. “واقعا وجود دارد هیچ بسکتبال برای من. این در واقع مانند Giannis گفت. تردمیل طناب پرش برخی از وزن و که این. من یک زن و شوهر از بسکتبال من می دریبل در خانه و یا خارج اما واقعی هیچ هدف به ساقه در.”

پیرس اشاره کرد که Huerter به تازگی از او پرسید که بازیکن قادر خواهد بود برای بازگشت به شاهین’ تمرین تسهیلات.

“من به او گفتم:” من به شما بگویم که ما نمی,’ ” پیرس گفت. “ما نمی خواهد در ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de