پلککد پلیس اشکال نشستن به پروب حامله, فیل, مرگ سانتی متر Vijayan مدعی ‘سازماندهی کمپین علیه کرالا

در میان خشم و انزجار بیش از مرگ یک فیل وحشی در کرالا پلککد به پلیس منطقه گفت: تحقیقات ویژه تیم تشکیل شده است تحت یک DSP-rank افسر برای بررسی این موضوع.

زودتر کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: سه مظنون تحت اسکنر از تیم کاوش مرگ فیل. Vijayan مطمئن باشید که همه نگرانی های مطرح شده را نمی خواهد بیهوده و عدالت پیروز خواهد شد و مجرمان را به کتاب.

با توجه به گزارش های 15 ساله فیل مشکوک به مصرف آناناس پر از ترقه منفجر شد که در دهان حیوان و آن درگذشت ایستاده در Velliyar رودخانه حدود یک هفته بعد.

پس از گسترده خشم و انزجار از سراسر کشور پرسنل کرالا پلیس و وزارت جنگل را Crime Investigation Team بازدید نقطه ای و جمع آوری شواهد.

این کاوشگر است که عمدتا متمرکز به مننرککد منطقه ای که در آن کشت محصولات کشاورزی در حال انجام است توسط مردم است.

این postmortem گزارش از حیوانات نشان داده است که زخم وجود دارد برای دو هفته. این گزارش گفت که این انفجار شکسته استخوان فیل و باعث بسیاری از آسیب به دهان و او قادر به غذا را برای روز. در این گزارش گفت که فیل در اثر خفگی ناشی از آب شدن پر در ریه ها.

بسیاری از تلاش برای نجات زخمی ماموت او ،

بررسی تیم گفت: آنها هنوز در تلاش برای پیدا کردن علت واقعی این حادثه غم انگیز. گزارش مقدماتی اشاره به استفاده از مواد منفجره پر از آناناس معمولا استفاده می شود به عنوان تله برای کشتن حیوانات وحشی.

تمرکز این تحقیقات خصوصی است مزارع در نزدیکی سکوت دره bufferzone. آنها همچنین در حال بررسی منبع مواد منفجره.

قبلا اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar گفت آن است که در فرهنگ هند به خوراک ترقه و کشتن و این که دولت نمی خواهد ترک هر سنگ unturned را مقصر به کتاب است.

“دولت مرکزی گرفته شده بسیار جدی توجه داشته باشید از کشتن یک فیل در Mallapuram, #کرالا. ما نمی خواهد ترک هر سنگ نمیماند که پشت به بررسی درستی و ناب مقصر(s). این است که یک فرهنگ هند به خوراک کراکر آتش و کشتن (sic)” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

BJP و نماینده سابق اتحادیه وزیر Maneka گاندی نیز توییتی که شرنور شناخته شده است “آن شدید فعالیت های جنایی” ویژه “با توجه به حیوانات است.”

هر دو رهبران اشتباه misidentifying محل در Mallapuram در حالی که فیل مرده پیدا شد در palakkad.

در این Vijayan گفته بود که یک “سازماندهی کمپین” در سطح ملی در برابر کرالا و شرنور منطقه.

“وجود دارد یک سازمان مبارزه با کرالا و شرنور در سطح ملی…. آن است که واقعا مایه تاسف است که برخی از مردم با استفاده از این حادثه به لکه دار کردن تصویر از دولت و شرنور در خاص است.

“با وجود داشتن روشن است که این حادثه صورت گرفت در پلککد و نه در شرنور به عنوان تبلیغ مردم از جمله مرکزی وزیران هنوز هم حاضر به اصلاح این اشتباه است. آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها در حال انجام آن را به عمد. این قابل قبول نیست و هر گونه تلاش برای گسترش نفرت با استفاده از این حادثه را نمی توان تحمل” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تریواندروم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de