پاکستان را در ISI به توطئه خنثی کردن 9-رویداد دقیقه و با پخش اخبار جعلی در شبکه faliure

سازمان اطلاعات پاکستان Inter-Services Intelligence ISI) ساخته شده بود یک توطئه از طریق رسانه های اجتماعی برای خنثی کردن این درخواست از نخست وزیر نارندرا مودی به روشنایی لامپ و شمع در روز یکشنبه در ساعت 9 شب.

آژانس در حال گسترش اخبار نادرست در مورد شبکه برق سقوط به دلیل خاموش کردن چراغ ها و همچنین گفت که وجود دارد بسیاری از حوادث آتش سوزی پس از آن مشاهده است.

ساعت مودی بود و خواست همه هموطنان به خاموش کردن چراغهای خود به مدت 9 دقیقه در ساعت 9 روز یکشنبه به عنوان نشانه ای از همبستگی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با توجه به سازمان های امنیتی گزارش نادرست از شکست شبکه پخش شد در رسانه های اجتماعی توسط Pak سازمان.

“افزایش فعالیت متوجه شد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. ISI سعی در گسترش اطلاعات غلط توسط انتخابی هل دادن اخبار گمراه کننده مانند شبکه برق سقوط با توجه به دیا و جعلی اخبار حوادث آتش سوزی پس از آن مشاهده” گفت: پیگیری های رسانه های اجتماعی.

ISI همچنین چندین جعلی فیلم در رسانه های اجتماعی از آتش حوادث با توجه به روشنایی Diyas در نقاط مختلف کشور پس از تلاش ناموفق برای گسترش اخبار نادرست از شبکه شکست. بسیاری از این جعلی ویدئوها شدند آپلود در Facebook و توییتر حساب خود را از شهرهای مختلف پاکستان است. همان طرز عمل مورد استفاده قرار گرفت توسط ISI در دهلی شورش.

پاکستان نیز گسترش اطلاعات غلط در میان دانش آموزان هندی ساکن در خارج از کشور که ناشی از وحشت. این منجر به ماموریت های خارج از کشور با تماس آب گرفتگی.

“تماس از دانش آموزان هندی به ما ماموریت منجر به هرج و مرج و از آن زمان ساعت برای رسیدگی به این وضعیت است. آنها درخواست اطلاعات در مورد پرواز به هند است. با توجه به coronavirus هند ممنوع اعلام کرده است تمام پروازهای بین المللی اما این پیام پخش شد در میان این دانش آموزان که هند از سر پرواز” گفت: رسمی.

یک زمانی که توجه جهان متمرکز شده است در برخورد با COVID-19 پاکستان ISI است که با استفاده از این فرصت است. ISI خواسته است تا سازمان های تروریستی در افغانستان و کشمیر به راه اندازی اصلی حمله تروریستی علیه هند است.

در دو روز گذشته نیروهای امنیتی به کشته شدن 9 تروریست در منطقه جداگانه برخورد. چهار تروریست که که در کشتار غیر نظامیان بی گناه حذف شد در Batpura منطقه جنوب کشمیر و در حالی که پنج تروریست ها حذف شدند زمانی که آنها در تلاش برای نفوذ در سراسر LoC بهره گیری از آب و هوای بد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de