پاکستان-منشاء مرد دستگیر و برای vandalising gurudwara در انگلستان دربی

پاکستان-منشاء مرد دستگیر شده توسط پلیس در انگلستان دربی به اتهام vandalising گورو ارژن Dev Ji Gurudwara در این منطقه در روز دوشنبه. به گفته منابع این مرد تا به حال نوشته شده از یک پیام به دنبال حمایت از پاکستان در کشمیر موضوع قبل از رفتن به خرابگری این gurudwara.

منابع اضافه شده که مقامات شناسایی دستگیر و فرد به عنوان یک مرد پاکستانی مبدا و این که او است که برگزار می شود برای حمله به ارژن گورو Dev Ji Gurudwara که صورت گرفت در صبح روز دوشنبه در دربی.

اخبار دعوت کرده است تیز محکومیت از عمده رهبران سیاسی و شخصیت های برجسته از جامعه سیک. وزیر پنجاب کاپیتان Amarinder سینگ در زمان به رسمی خود در توییتر دیروز به ذکر است که این حادثه خرابکاری بود “تکان دهنده” و گفت که “چنین عدم تحمل و نفرت باید پایان اگر بشریت برای زنده ماندن”.

“اخبار تکان دهنده از خرابکاری از گورو ارژن Dev Ji Gurudwara در دربی بریتانیا توسط یک مرد پاکستانی منبع که دستگیر شده است. چنین عدم تحمل & نفرت باید پایان اگر بشریت برای زنده ماندن, به ویژه هنگامی که جهان است در میان یک بحران بی سابقه,” سینگ ارسال شده در توییتر.

Manjinder سینگ سیرسا رئیس جمهور دهلی سیک Gurdwara مدیریت کمیته ملی و سخنگوی Akali Dal نیز ارسال شده یک پیام ویدئویی از رسمی خود در توییتر ضمن محکوم نمودن این حادثه از vandalising این gurudwara. سیرسا نیز خواست نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون به “اطمینان از بررسی دقیق این موضوع و مجازات مجرمان است.”

“ما محکوم نفرت حمله Gurdwara صاحب در دربی ترین کلمات است. ما می خواهیم PM بوریس جانسون برای اطمینان از یک بررسی دقیق از این موضوع & مجازات گناه است. سیک ها همیشه در خط مقدم خدمات; چنین حملات در Gurdwara Sahibs بسیار زمینه صادر کند!” سیرسا ارسال شده در توییتر.

اخبار محلی رسانه ها در دربی قبلا گزارش شده است که پلیس مظنون به شکستن در و vandalising حادثه در gurudwara مرتبط است به یک سلاح سرد در Normanton, جاده ها در این نزدیکی هست که گزارش شده به پلیس در حدود 8:40 AM (به وقت محلی) روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de